Česká pošta
2,6 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Česká pošta

Ohodnoťte tuto firmu
Vše
Česká republika195 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 195 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (198)

Náročné zaměstnání a špatně placené.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Když člověk pracuje s penězi a důležitýmidokumenty, tak by měl dostávat adekvátní finanční ohodnocení.

Výhody

Nic

Nevýhody

Žádné premie, bonusy

Místo plné stresu

Peněžní transakce Sepisování smluv o zalažení účtu Školení , několkrát do roka.

Dobrá pracovní zkušenost s možností profesního růstu

pestrý pracovní den nutná zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost vedení ... jedno z těch lepších možnost se občas kulturně odreagovat hmotná zodpovědnost

Málo peněz za těžkou práci

Dennodenní rutina. Brzké vstávání. Musíte pracovat za každého počasí. Rozhoduje rychlost a přesnost.

Velmi stresující prostředí.

Velký tlak z vedení, velmi časově náročná, žádná pomoc od nadřízených. Nemohu doporučit.

Neváží si zaměstnanců

Po 20 letech bez neschopenky a jakýchkoliv nedostatků odměna 2tis hrubého. Nově nastupující dostane po roce odměnu 25tis. A vyšší základ. Co dodat... Je mi líto, že si nás neváží.

sjdbjkasbcjas

- nejhorší firma na světě - špatně platí - nic po nich nechtějte - ani nechápou co po nich chcete na přepážce jednoduché věci poslat a nebo zrušit - nikdo neroznáší poštu (letáky, dopisy) - reklamace nikdo neřeší všichni se kryjí zvlášť p.Mašek

Výhody

nic

Nevýhody

všechno

Hrůza děs

Začala jsem dělat na České poště před Vánoci. Větší blbost už v životě neudělám. Ani mě pořádně nezaučili a už jsem musela rozvážet dva okrsky tzn. ráno v 6 do práce a v 7 večer domů. A takhle skoro každý den. Lidé protivní, že nestíhám.. Bodeť.. Systém, který je na poště zavedený nefunguje, ale nikdo s tím nic nedělá. Bohužel moje záda to po ani ne 3 měsících vzdala a doteď mám zdravotní problémy.

Spatne

Hodne stresujici a demotivujici prace, fyzicky narocna

Výhody

Prace na rano

Nevýhody

Nepravidelba pracovni doba

Zmatená a stresující práce

Se samotnou pobočkou pošty, ve které jsem pracovala, velký problém nemám. Kolektiv byl klasický babinec. Časté pomluvy, celkem nevhodné chování k mužům-pošťákům ze stran kolegyň, hodně vulgárních výrazů (což mě celkem pobavilo, jelikož jsem si nikdy neviděla někoho mluvit tak moc sprostě, jako právě tady). Celkově byla má pobočka vedena ve velice kolektivním duchu. Vedoucí byli opravdu ochotní. Bohužel snad nikdy nebyli v kanceláři, protože každý den společně s ostatními roznášeli poštu a nezastavili se až do večera (následek nedostatku zaměstnanců). Práce začínala v 5:30. Řidič dovezl klece s poštou. Ráno býval nesmírný frmol - roztřídit dopisy a balíčky ke každému okrsku; roztřídil dopisy podle ulic; vyházet odnosy do zvláštních boxů; poskládat zásilky podle č.p. jak jdou po sobě; zapsat doporučené dopisy a balíky do APOSTU; obyčejnou poštu naskládat do tašek a poslat do úložných schrán; narazítkovat datum a jméno na poukázky atd. Vše stihnout ideálně do 8 hodin ráno, protože není čas ztrácet čas. Začátek měsíce a poslední den v měsíci byl nejhorší - na začátku měsíce SIPA, která měla tendenci se k sobě lepit, takže jsem omylem vhazovala cizí SIPA do schránek, kam nepatří; na konci měsíce katalogy, kvůli kterým se množství pošty na daný den ztrojnásobilo. Nedej bože se by se vám udělalo špatně - poštu z daného dne vám automaticky nechávali na následující den; nikdo za vás nic neroznášel. Krédem bylo: dostaneš poštu, roznášej ji, jak dlouho potřebuješ. Tomu odpovídalo i platové ohodnocení. Jaro a léto bylo lepší, protože bylo pošty málo, takže člověk zvládl všechno roznést -

Výhody

stravenky

Nevýhody

zdravotní nároky práce; nedostatečný plat; komplikovaný systém

Nikdy v životě již více!

odporné vztahy, drby, žalování, naschválnosti, podlézavost.... Vedoucí směny primitivní a povýšené jednání(v současnosti je přeřazena na vesnici), ředitelka hotové Národní divadlo a ještě hloupá (v současnosti dostala výpověď za nízké vzdělání).

Plno práce za málo peněz

Málo lidí a plno práce tak pro ty, co jsou, kteří musí ještě dělat práci za ty chybějící. Absolutní nezájem proplácet přesčasy, které jsou prakticky standartem a není tak vůbec dodržována uváděna pracovní doba 7,5 hodin denně. I s případnými dělenými směnami, výkonovými prémiemi, prací o víkendu a samozřejmě přesčasy jste i tak nakonec ohodnoceni na úrovni levné pracovní síly. Práce jako taková by nebyla špatná, kdyby však byla férově finančně ohodnocena a nebyla vám strkána jako samozřejmost práce za chybějící lidi. A s takovým přístupem ze strany ČP není divu, že ty lidi chybí.

Výhody

Stravenky

Nevýhody

Nízké platové ohodnocení, neproplácení přesčasů

kolegyne super

plno stresu, vse mit rychle roztridene, neprijemni zamestnanci a finance minimum

Tragedie, neschopnost, arogance, nezájem

Po téměř 2 týdenním čekání, protože HR to dřív nestihne připravit (dle vyjádření budoucí vedoucí) přijdete, posadí Vás ke stolu do kanceláře a čekáte a čekáte a čekáte... protože nic není připravené, ani PC, ani přístupy do jednotlivých programů, dokonce ani při nástupu nedostanete kartu zaměstnance a přístupovou kartu na pracoviště! Teprve, když se o to začnete zajímat, tak se dovíte, že na to musíte vyplnit a podat žádost! Předpokládal bych, že tyto záležitosti řeší HR, nebo dostanete info od Vašeho nadřízeného tak, jak to běžně funguje v jakékoliv jiné společnosti. Když se po 2 dnech prakticky nic nedělání (protože nemůžete, nemáte vytvořené podmínky a nedostanete žádné informace a ani přidělenou žádnou práci) ozvete, tak Vám Váš nadřízený odpoví, že ostatní nemájí čas Vám informace, které potřebujete ke své práci předat a dívá se na Vás jako na otravnou osobu, aby Vám po 3 a půl dnech dali výpověď bez jakéhokoliv vysvětlení. Takže zkráceně. Pokud máte trochu oleje v hlavě, vyhněte se této bezedné žumpě na peníze daňových poplatníků co největším obloukem anajděte si normální práci.

Velmi spatna

Stresujici prace s velkou zodpovědnosti. Platove ohodnoceni vubec neodpovida. Ochota vedeni zadna. Vubec nedoporucuji

Děsný kolektiv

Meli by více myslet na zaměstnance a hlavně na brigadniky...nejsou ohodnocene jak by meli byt a nebo jako stálý zamestnanci...nemaji odev do necekaneho pocasi jako napriklad déšť a tak...příliš dorucovatelky zatezuji velkou zátěží a navic roznos letaku...to uz je vrchol všeho....nejsou prece roboti...jsou vystresovane,unavene,zada citi tak ze se uz jen pohnout boli....no hruza....jinak je to zajimava prace....

Zajímavá práce, kde se oravdu pořád učíte nové věci, náročná co se týká uspokojení potřeb k zákazníkovi

Obrňte se velkou trpělivostí, občas jsou klienti hodně nepříjemný.

práce mě bavila

Každý den byl tak trochu jiný,nejtěžší byl rozmar počasí a předvánoční čas

Uspokojive

Velkou vyhodou je, ze mate cas na rodinu a nejste v praci kazdy den. Mam tu praci rada a docela me i bavi, jrn je skoda, ze se nesnazi najit vice lidi, aby to nebyl takovy zaprah. Kdyz chybi lide, pracujeme za ne, plat je ale porad stejny a ani pochvala zadna... PODLE tabulek vlastne neni prace, my nic nedalame a vic lidi neni potreba...

Stresující zaměstnání

Málo lidí na hodně práce, která není dobře ohodnocená. Zvláště přes vánoční provoz, který je hodně náročný ve všech směrech.

Výhody

Stravenky

Nevýhody

Krátké dovolené, za 1 den dovolené vám vezmou 2 dny.

Bez připomínek

Těžko se mi píše o práci, ze které jsem nucena odejít, práce na poště se mi líbila dlouhé roky, je to celkem rozmanitá práce, člověk se opravdu nenudí.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,2 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny