Česká pošta
2,6 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Česká pošta

Ohodnoťte tuto firmu
Vše
Česká republika195 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 195 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (198)

Náročné zaměstnání a špatně placené.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Když člověk pracuje s penězi a důležitýmidokumenty, tak by měl dostávat adekvátní finanční ohodnocení.

Výhody

Nic

Nevýhody

Žádné premie, bonusy

skvělé pracoviště díky odborům a společným odborářským výletům

Vynikající vedoucí pracovnice, přátelský kolektiv, člověk je svým pánem a chození prospívá duševní vyrovnanosti, pokud nejsou trasy příliš dlouhé. Je to i nebezpečná práce, když člověk nosí peníze, kvůli možnému přepadení a možné krádeži na doručovateli. Nevlídné počasí způsobuje častá nastuzení, nejsou zařízeny obědy pro zaměstnance či lepší pitný režim.

Výhody

možnost samostatné práce

Nevýhody

dlouhé trasy, dva a půl krát delší než dříve, nabízení pojištění či založení konta znesnadňuje práci a zdržuje, každý není komunikativní typ.

Zodpovědné a náročné vzhledem k množství a zátěži.

Naučila jsem se mnoho. Bavilo mě chodit s dopisy, když jsem daný úsek znala. Byl to pro mě placený sport:)

Výhody

Fyzická i psychická odolnost.

Nevýhody

Zodpovědnost chodit za každého počasí...

Samý stres a přesčasy (neplacené)

Už bych se tam nevrátila. Ráno se chodilo na 5h, většinou se odcházelo v 15-18h, nestíhalo se, trhaly se rajony jinych kolegu, a rajony jsou čím dál větší, tak ani není možnost stíhat. Nedoporučuji

Výhody

Práce na vzduchu

Nevýhody

Práce v každém počasí, neplacené přesčasy

Skvělá životní zkušenost.

Firma nabízející dobré pracovní zázemí pro rozvoj zaměstnanců.

Vzhledem k pracovním požadavkům, velice nízké platové ohodnocení

Bohužel práce v České poště nepřináší moc ovoce. Pro nedostatek pracovníků požaduje po lidech pracovat na 200%. Kdyby bylo k tomu aspoň odpovídající platové ohodnocení, ale to bohužel. Naopak se bude více strhávat za neplnění produktů.

Společný nepřítel

Kolektiv je zde velmi dobrý a pevný. Všichni si pomáhají a drží při sobě. Za což trochu můžou nadřízení a vedení svým přístupem. Práce na této pozici je nekonečná a těžká.

Výhody

Dobrý kolektiv

Nevýhody

Bezohlednost na bezpečnost, velmi těžká práce, časový nátlak

Šlo to

Pokud Vam nevadi prodavat a nabizet produkty tak je to firma pro Vás. Je to 90 % platu co se týče odměn dostanete je jediné po splnění plánu a to ještě není jistý. Kolektiv a vedoucí byly super ale co se týče manažerů tak ty moc nefungují. Chce to mít pevný nervy

Výhody

Stravenky, výplata na účtu vždy v terminu

Nevýhody

Nabidka produktů, buzerace kvuli nim

Augiášův chlév - Depo 703

Bordel, rozbité, omlůácené dodávky, které nikdo neřeší, takže když nastoupí nový řidič, pokusí se na něj hodit nějaký ten škrábanec. Nastoupil jsem jako balíkář a od prvního dne se mnou vyje8ávali, když za dva měsíce jsem vystřídal 10 doručovacích okrsků, což je práce střídače, kterou mi ale nezaplatili. Navíc mi nikoho nedávali na zácvik. Odcházel jsem brzy ráno a domů jsem se vracel večer. Neustále nové a nové okrsky, pořád samá vyje8ávka.Co mi řekli ráno už večer neplatilo. Nikoho nezajímá, že máte v péči dítě a nutí vás jezdit do večera. Dispečeři jsou bandou idiotů, které nezajímá pořádek, ale starají se jen o to, aby měli co nejméně práce a mohli si válet šunky u kompu. Vedoucí směny si na vás vylívají zlost a vedoucí depa má všechno u řiti. Většinu dne ji vůbec nezastihnete na pracovišti ale před v chodem do domu, kde bydlí parkuje služerbní vozidlo České pošty. Na školení byl druhý největší hlavoun pošty a říkal nám, že u pošty je obrovská fluktuace a že je přesvědčen o tom, že důvodem je fakt, že nováčkům dávají nejtěžší okrsky a že je to sviňárna. Takže papaláš o tom ví a nic s tím nedělá? Zkušení řidiči mají okrsky (střední čechy) kde končí v 11 hodin a zbytek pracovní doby jsou zašití, zatímco řiciči, co jezdí okrsky v Praze se musejí obracet, aby vše do konce pracovní doby rozvezli. A do toho si na vás léčí své mindráky zákazníci, kteří si myslí, že se celou dobu flákáte. Dementi, co nemají označené zvonky před domem, nebo je nemají finkční a pak se s vámi budou hádat, že byli doma. Ho8ada vyhodí 8 mega za nový byt a nemají 3 koruny na papírovou přelepku, aby si -

Výhody

žádné

Nevýhody

spousta

pouze brigáda

Nechci hodnotit jako práci, byl jsem zde pouze brigádně.

dobré

kolektiv byl až na výjimku dobrý,plat normální,práce spíše rutinní

Výhody

stravenky a bonusy

simple work

as a summer part-time job it was a quiet good experience to work for national post office. Overall, it wasn't hard and it was quiet calming since i could basically walk around the city.

comunicative and interesting

receiving and delivering consignments, processing data, sorting letters, sorting shipments, working with computers, communicating with other departments

Nedoporučuji

K české poštē bych už pracovat nešel vydělává na všem a i na zamēsnancich

Možnost nadcasu

Dobrý plat.Zalezi od kolektivu.Mefz akych lidi sa dostanete.Spolocnost upřednostňuje polských obecnou nad českými,co sa mi nepaci.

Výhody

Plat

Nevýhody

Žádná PN

Letáky jsem skoro neviděla

Roznášet letáky v létě se může zdát jako dobrý nápad, vždyť je venku teplo, je jen na vás, jestli roznášíte ráno nebo večer.. mně ale brzy došlo, že to až tak dobrý nápad nebyl. Česká pošta není jediná společnost, která zprostředkovává roznos letáků a jak jsem si po pár týdnech všimla, konkurence je opravdu silná. Letáky z prakticky všech obchodů, která vás jen můžou napadnout, neobstarává pošta. Co z toho vyplývá? Pravidelně vidíte jiné, jak roznáší letáky, vždycky jich tam je hned několik najednou, zatímco vy jen vyčkáváte, až k vám konečně přijede ta modrá dodávka. A když tedy nakonec přijede, zjistíte, že máte roznést jen jeden jediný leták a ještě k tomu takový, který má trvání dva nebo tři týdny. Tomu pak samozřejmě odpovídá váš výdělek...

Průměrné pracoviště

Dobří kolegové. Práce s lidmi. Slušné technické vybavení. Přijatelná pracovní doba. Nízká mzda za požadovanou práci. Minimální možnost vzdělávání - školení. Žádný profesní postup.

Výhody

FKSP, stravenky, podnikové RZ

Nevýhody

Podprůměrná mzda pracovníků technické podpory

ráno na 3.00h.,konec odp., nebo trhačky? Už nikdy!

Každý den jedu jinam ,v jiný čas a stejně tak i jindy končím.Plus dvě soboty měsíčně.

Výhody

Pr.oděv a obuv zdarma

Nevýhody

Například:k doktorovi jsem šel až po prac.době

Balíky balíky balíky

dobrý start kariery řidiče, budování orientačního smyslu, řidičských schopností a komunikace see zakazniky

Výhody

Stravenky

Nevýhody

Návalová práce

zajímavá pracovní zkušenost

pro houževnaté povahy dostatek pracovních materiálů

nic moc a samá buzerace

kdyby nechali lidi dělat svou práci a nebuzerovali za (nic) včetně podpory šikany svými oblíbenkyněmi tak by to člověka i bavilo, když musíte na pravidelnou kontrolu tak je řečí a nakonec vedoucí řekne že jestli se to bude ještě opakovat tak bude zlá? kde to jsme? pak se nemůžou divit že nemají lidi a musejí slučovat rajony, buzerace nejvyššího kalibru, proto jsem nezustal

Výhody

stravenky

Nevýhody

vše + neplacení přesčasů a krácení nadělaných hodin

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká pošta a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,2 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
2,7 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
2,4 z 5 hvězdiček pro Vedení
2,3 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura
  • Společnosti
  • Česká pošta
  • Recenze od zaměstnanců
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?