Česká spořitelna, a.s.

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Česká spořitelna, a.s.

Vše
Česká republika38 recenzí
Nalezeno 38 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (39)
V ČS a.s. jsem pracovala 32 let. Až na posledních 7 let se mi ve spořce líbilo. Práce mě opravdu bavila. Jenže díky nové manažérce se to změnilo. Škoda, že jsem nevydržela. Už je v důchodu.
Výhody
Stravenky, příspěvek na důchodové, cafeterie
Nevýhody
Plánování dovolené na začátku roku a nebyla možná změna, celý den v práci
VELMI SI VAZIM TETO PRACOVNI ZKUSENOSTI. Mnohe jsem se naucila v teto oblasti a doplnila si mezery ohledne financi a tim pomohla svym blizkym i rodine.
Porady, spolecna snidane, reseni situaci s vedenim i s nadrizenym. Ruzne motivacni souteze a financni i nefinancni odmeny. Skvele kolegyne i nadrizeni kteri vzdy byli ochotni pomoci.

Dekuji za zivotni prilezitost :-)
Výhody
financni ohodnoceni a moznost odmen
Nevýhody
delsi pracovni doba
Aktuálně nemám, co bych k zaměstnavateli napsalaa.
Skvělá zkušenost, nové postupy a firemní kultura. Na druhou stranu stresující povolání ve světě byznysu.
Naprostá spokojenost
Dobrý kolektiv

Odpovídající plat
Celá práce je o komunikaci s klienty, kteří potřebují pomoc ohledně hypotéky.
I worked in a part time job. Management was great if I wasn't making any problems. If I got sick or had to leave, there was no problem.
Česká spořitelna je společnost, která podporuje osobní rozvoj, nabízí relativně hodně vzdělávacích kurzů.
Výhody
5 týdnů dovolené, 5 sick days, stravenky v hodnotě 90 Kč
Vstřícný kolektiv, dobrá firemní kultura,zajímavá a různorodá práce.
Výhody
Stravenky, důchodové pojištění, dovolená navíc, školení
Prvotřídní zaškolení nováčků a nastartování procesu prodeje v oblasti bankovnictví.
Výhody
stravenky, benefity, sport, zábava
Nevýhody
přesčasy
velmi náročná práce která je neustále pod drobnohledem nadřízených, kteří nemají manažerské schopnosti a drobnohledem klientů, kteří napjatě sledují každý váš pohyb protože čekají... Jednou jste bankéř, jednou jste pokladna s hotovostí a valutami..... Nad tím vším je plnění plánu, který není malý, jste neustále ve stresu a k tomu ještě buzerace co jste řekli, neřekli, nebo říct a udělat měli.....
Výhody
benefity jsou velmi dobré, ale kvůli nim člověk do práce nechodí
Nevýhody
neustálý stres a buzerace
I was working there as an assistant. I didn't spend a long time there - it was a practise needful for my studying in high school. I like working there - it was useful for me and I got a lot of experiences and knowledges there.
Výhody
Team members
Nevýhody
Long hours
Stabilní zaměstnavatel, který dokáže nabídnout slušné peníze. Ja jsem pracovala na pozici osobní bankéř, což je vyloženě obchodní pozice. To znamená, ze jste vystaveni každodennímiu stresu plnění plánů.
Výhody
stravenky, cafeteria, sick days
V době, kdy jsem pracovala v České spořitelně, musela jsem ovládat nejen práci na PC, manipulaci s penězi, ale i práci obchodníků a získávat klienty pro produkty České spořitelny. Později se tato činnost rozdělila a specializovala. V oddělení vymáhání pohledávek jsem se naučila jednání u soudu, kde jsme zastupovali stranu žalobce. Příprava k soudnímu jednání mě bavila a samotné jednání před soudem bylo vždy pro želobce úspěšné. Naučila jsem se prezentovat práci banky. Samotná práce s klienty byla pro mě zábavou.
pokud se vyžíváte v nabízení věcí, řekla bych skoro vnucováním a neustálým nátlakem na psychiku tak ideální místo pro Vás.
Skvělý tým a dobrá spolupráce s ostatními týmy v bance.
Práce se zákazníky. chystání podkladů na schůzky a důležitost dobrého a příjemného vystupování.
Výhody
Nejlepší poskytovatel benefitů
Nevýhody
Není pro každého
Práce v ČS je narovinu pouze pro nekreativni lidi bez vlastní hrdosti.Ti, co na sobě nechají štípat dříví, nevadí jim dusná dennodenní atmosféra jsou zde na pravém místě.Jeste jsem nezažila arogantnějsi manažerku, která měla problém už jen s pozdravem.Chovani řeznickeho psa je slabym přirovnáním.Klasicky zakomplexovaná chudinka neatraktivniho vzhledu v pozici "šéfa".Nechapu, že někdo takový může vést tým lidí - žen.Muj odchod ve zkušební době byl prave kvůli ní.ČS láká na slušný plat a benefity, kvalitní zaškolení, hlásá o přátelském prostředí - podpoře nováčků apod., což hodně lidí přesvědčí.Ovsem neustálý odchod pracovníků spolehlivě vypovídá o skutečnosti.Vedeni by se mělo zaměřit především na manažery, kteří jsou většinou hlavním problémem nespokojenosti zaměstnanců. A uvědomit si, že lidé nejsou stroje.Chodit do práce a z ní ve strachu, být dennodenně na zhroucení z drilu a buzerace asi není motivační... Velká banka, velké možnosti a nakonec velké zklamání. Škoda.
Výhody
Výborní školitele- hrazené ubytování a cestovné při školeních, benefity, včasný slušný plat
Nevýhody
3mesice cestování do Brna a Prahy, ubytování s cizím člověkem z ČS, na pobočce arogantní manažerka bez snahy pomoci a empatie, dusné prostředí plné stresu a neustálého drilu
Spousta užitečných školení i certifikací.
Naučila jsem se pracovat s lidmi, komunikovat s klienty, spolupracovat v týmu.

Vedení neschopné, jak organizačně, tak po motivační stránce, neférové jednání ze strany mažerky pobočky, neprofesionální přístup, upřednostňování sebe a svých zájmů, rozvracení pracovního týmu - Během posledních 3 měsíců manažerka obdržela 3 výpovědi a je to čím dál tím horší.

Možná až dají výpověď všichni, tak jim dojde, že to asi bude mažerkou.
Výhody
Skvělý tým, náplň práce
Nevýhody
Neschopnost vedoucího pobočky
Pohodová práce mezi lidmi. S možností realizace nových podnětů.
Výhody
Obědy zdarma, dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení.
Nevýhody
Snad jen 10 ti hodinové pracovní doba od pondělí do pátku
Velká a stabilní společnost. Velmi dobré pracovní prostřední. Spokojenost závisí na vedení a kolektivu.
Výhody
benefity
Nevýhody
velký tlak na výkon, nekorektní jednání ze strany vedení