Česká spořitelna, a.s.
3.6 z 5 hvězdiček.

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Česká spořitelna, a.s.

Ohodnoťte tuto firmu

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 39 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (40)

Čisté pracovní prostředí

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Jste-li duší obchodník, práce jako taková, pro vás bude jako stvořená. Máte-li však k tomu také svědomí, může se stát, že s ním budete v kontaktu častěji než byste mysleli.

Výhody

Benefity

Nevýhody

pracovní plány, odměny vypláceny čtvrtletně

Díky manažerce stres, ponižování, nadávky a zase stres.

V ČS a.s. jsem pracovala 32 let. Až na posledních 7 let se mi ve spořce líbilo. Práce mě opravdu bavila. Jenže díky nové manažérce se to změnilo. Škoda, že jsem nevydržela. Už je v důchodu.

Výhody

Stravenky, příspěvek na důchodové, cafeterie

Nevýhody

Plánování dovolené na začátku roku a nebyla možná změna, celý den v práci

velmi prijemne pracovni prostredi

VELMI SI VAZIM TETO PRACOVNI ZKUSENOSTI. Mnohe jsem se naucila v teto oblasti a doplnila si mezery ohledne financi a tim pomohla svym blizkym i rodine. Porady, spolecna snidane, reseni situaci s vedenim i s nadrizenym. Ruzne motivacni souteze a financni i nefinancni odmeny. Skvele kolegyne i nadrizeni kteri vzdy byli ochotni pomoci. Dekuji za zivotni prilezitost :-)

Výhody

financni ohodnoceni a moznost odmen

Nevýhody

delsi pracovni doba

Ne

Aktuálně nemám, co bych k zaměstnavateli napsalaa.

Super tým, velké možnosti rozvoje, možnosti vzdělávání

Skvělá zkušenost, nové postupy a firemní kultura. Na druhou stranu stresující povolání ve světě byznysu.

Výborná zkušenost

Naprostá spokojenost Dobrý kolektiv Odpovídající plat

Příjemné prostředí s bezva kolegy

Celá práce je o komunikaci s klienty, kteří potřebují pomoc ohledně hypotéky.

Nice job for good money

I worked in a part time job. Management was great if I wasn't making any problems. If I got sick or had to leave, there was no problem.

Produktivní zaměstnání s možností osobního rozvoje

Česká spořitelna je společnost, která podporuje osobní rozvoj, nabízí relativně hodně vzdělávacích kurzů.

Výhody

5 týdnů dovolené, 5 sick days, stravenky v hodnotě 90 Kč

Celkově zajímavé oddělení reklamací

Vstřícný kolektiv, dobrá firemní kultura,zajímavá a různorodá práce.

Výhody

Stravenky, důchodové pojištění, dovolená navíc, školení

Jedna z velkých úspěšných bankovních domů.

Prvotřídní zaškolení nováčků a nastartování procesu prodeje v oblasti bankovnictví.

Výhody

stravenky, benefity, sport, zábava

Nevýhody

přesčasy

velmi náročná práce s nikdy nekončící buzerací

velmi náročná práce která je neustále pod drobnohledem nadřízených, kteří nemají manažerské schopnosti a drobnohledem klientů, kteří napjatě sledují každý váš pohyb protože čekají... Jednou jste bankéř, jednou jste pokladna s hotovostí a valutami..... Nad tím vším je plnění plánu, který není malý, jste neustále ve stresu a k tomu ještě buzerace co jste řekli, neřekli, nebo říct a udělat měli.....

Výhody

benefity jsou velmi dobré, ale kvůli nim člověk do práce nechodí

Nevýhody

neustálý stres a buzerace

Productive workplace

I was working there as an assistant. I didn't spend a long time there - it was a practise needful for my studying in high school. I like working there - it was useful for me and I got a lot of experiences and knowledges there.

Výhody

Team members

Nevýhody

Long hours

Zajímavý zaměstnavatel, rada benefitu, možnost kariérního růstu

Stabilní zaměstnavatel, který dokáže nabídnout slušné peníze. Ja jsem pracovala na pozici osobní bankéř, což je vyloženě obchodní pozice. To znamená, ze jste vystaveni každodennímiu stresu plnění plánů.

Výhody

stravenky, cafeteria, sick days

Příkladná spolupráce mezi pracovníky banky.

V době, kdy jsem pracovala v České spořitelně, musela jsem ovládat nejen práci na PC, manipulaci s penězi, ale i práci obchodníků a získávat klienty pro produkty České spořitelny. Později se tato činnost rozdělila a specializovala. V oddělení vymáhání pohledávek jsem se naučila jednání u soudu, kde jsme zastupovali stranu žalobce. Příprava k soudnímu jednání mě bavila a samotné jednání před soudem bylo vždy pro želobce úspěšné. Naučila jsem se prezentovat práci banky. Samotná práce s klienty byla pro mě zábavou.

Za mě? Nikdy víc

pokud se vyžíváte v nabízení věcí, řekla bych skoro vnucováním a neustálým nátlakem na psychiku tak ideální místo pro Vás.

Vynikající zaměstnavatel

Skvělý tým a dobrá spolupráce s ostatními týmy v bance.

Produktivní a inspirativní pracoviště

Práce se zákazníky. chystání podkladů na schůzky a důležitost dobrého a příjemného vystupování.

Výhody

Nejlepší poskytovatel benefitů

Nevýhody

Není pro každého

Nikdy více!

Práce v ČS je narovinu pouze pro nekreativni lidi bez vlastní hrdosti.Ti, co na sobě nechají štípat dříví, nevadí jim dusná dennodenní atmosféra jsou zde na pravém místě.Jeste jsem nezažila arogantnějsi manažerku, která měla problém už jen s pozdravem.Chovani řeznickeho psa je slabym přirovnáním.Klasicky zakomplexovaná chudinka neatraktivniho vzhledu v pozici "šéfa".Nechapu, že někdo takový může vést tým lidí - žen.Muj odchod ve zkušební době byl prave kvůli ní.ČS láká na slušný plat a benefity, kvalitní zaškolení, hlásá o přátelském prostředí - podpoře nováčků apod., což hodně lidí přesvědčí.Ovsem neustálý odchod pracovníků spolehlivě vypovídá o skutečnosti.Vedeni by se mělo zaměřit především na manažery, kteří jsou většinou hlavním problémem nespokojenosti zaměstnanců. A uvědomit si, že lidé nejsou stroje.Chodit do práce a z ní ve strachu, být dennodenně na zhroucení z drilu a buzerace asi není motivační... Velká banka, velké možnosti a nakonec velké zklamání. Škoda.

Výhody

Výborní školitele- hrazené ubytování a cestovné při školeních, benefity, včasný slušný plat

Nevýhody

3mesice cestování do Brna a Prahy, ubytování s cizím člověkem z ČS, na pobočce arogantní manažerka bez snahy pomoci a empatie, dusné prostředí plné stresu a neustálého drilu

Dobré pracoviště se skvělými lidmi, ale neschopný a neférový vedoucí pobočky

Spousta užitečných školení i certifikací. Naučila jsem se pracovat s lidmi, komunikovat s klienty, spolupracovat v týmu. Vedení neschopné, jak organizačně, tak po motivační stránce, neférové jednání ze strany mažerky pobočky, neprofesionální přístup, upřednostňování sebe a svých zájmů, rozvracení pracovního týmu - Během posledních 3 měsíců manažerka obdržela 3 výpovědi a je to čím dál tím horší. Možná až dají výpověď všichni, tak jim dojde, že to asi bude mažerkou.

Výhody

Skvělý tým, náplň práce

Nevýhody

Neschopnost vedoucího pobočky

Pohodové pracoviště

Pohodová práce mezi lidmi. S možností realizace nových podnětů.

Výhody

Obědy zdarma, dobrý kolektiv, dobré platové ohodnocení.

Nevýhody

Snad jen 10 ti hodinové pracovní doba od pondělí do pátku

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká spořitelna, a.s. a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3.6

3.5Poměr Práce/Život
3.4Kompenzace/odměny
3.4Jistota zaměstnání/Postup
3.1Vedení
3.4Firemní kultura

Recenze společnosti Česká spořitelna, a.s. dle lokality

• Společnosti
  • Česká spořitelna, a.s.