Česká spořitelna, a.s.

Recenze zaměstnanců na pozici Osobní Bankéř ve společnosti Česká spořitelna, a.s.

Osobní Bankéř6 recenzí
Česká republika6 recenzí
Nalezeno 6 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (37)
Zajímavý zaměstnavatel, rada benefitu, možnost kariérního růstu
Stabilní zaměstnavatel, který dokáže nabídnout slušné peníze. Ja jsem pracovala na pozici osobní bankéř, což je vyloženě obchodní pozice. To znamená, ze jste vystaveni každodennímiu stresu plnění plánů.
Výhody
stravenky, cafeteria, sick days
Produktivní a inspirativní pracoviště
Práce se zákazníky. chystání podkladů na schůzky a důležitost dobrého a příjemného vystupování.
Výhody
Nejlepší poskytovatel benefitů
Nevýhody
Není pro každého
Nikdy více!
Práce v ČS je narovinu pouze pro nekreativni lidi bez vlastní hrdosti.Ti, co na sobě nechají štípat dříví, nevadí jim dusná dennodenní atmosféra jsou zde na pravém místě.Jeste jsem nezažila arogantnějsi manažerku, která měla problém už jen s pozdravem.Chovani řeznickeho psa je slabym přirovnáním.Klasicky zakomplexovaná chudinka neatraktivniho vzhledu v pozici "šéfa".Nechapu, že někdo takový může vést tým lidí - žen.Muj odchod ve zkušební době byl prave kvůli ní.ČS láká na slušný plat a benefity, kvalitní zaškolení, hlásá o přátelském prostředí - podpoře nováčků apod., což hodně lidí přesvědčí.Ovsem neustálý odchod pracovníků spolehlivě vypovídá o skutečnosti.Vedeni by se mělo zaměřit především na manažery, kteří jsou většinou hlavním problémem nespokojenosti zaměstnanců. A uvědomit si, že lidé nejsou stroje.Chodit do práce a z ní ve strachu, být dennodenně na zhroucení z drilu a buzerace asi není motivační... Velká banka, velké možnosti a nakonec velké zklamání. Škoda.
Výhody
Výborní školitele- hrazené ubytování a cestovné při školeních, benefity, včasný slušný plat
Nevýhody
3mesice cestování do Brna a Prahy, ubytování s cizím člověkem z ČS, na pobočce arogantní manažerka bez snahy pomoci a empatie, dusné prostředí plné stresu a neustálého drilu
Skvělé pracovní prostředí
Přátelské pracovní prostředí, skvělý kolektiv i vedení
důraz na plnění velmi tvrdých plánů
do bankovnictví už ne,velmi náročná sféra,kvartální plány jsou velmi přísné a není leckdy možné je splnit-konkurence je dnes obrovská
Výhody
benefity
Nevýhody
osobní plány
prestižní zaměstnavatel
Je to jedna z největších bank v ČR a tedy i jednoho z nejznámějších. Postrádala jsem motivaci a možnost dalšího rozvoje v rámci firmy.
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Česká spořitelna, a.s. a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,6
3,4
Poměr Práce/Život
3,3
3,3
3,1
3,4
Firemní kultura
Recenze společnosti Česká spořitelna, a.s. dle pracovní pozice
Recenze společnosti Česká spořitelna, a.s. dle lokality