České dráhy
Recenze od zaměstnance společnosti České dráhy

České Dráhy jsou Zločinecká Organizace

9. června, 2019
Varuju všechny před touto firmou,raději se ji velkým obloukem vyhněte,abyste nepřišli o peníze jako já, nedoporučuji cestovat vlaky RegioJet,ČD,Leoexpress,ani jinými firmami, jsou to Zloději !!!
Similar reviews
12. července, 2019
strojvedouci (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
brno horni herspice - pod vedenim pana Křupaly a Remeše kteří se zasekli jeste v dobách komununismu, absolutně nerespektují vaše právo na život mimo české dráhy, stejně tak někteří strojmistři - konkrétně pan Dřímal který dodal impuls k tomu abych konecne dal vypoved kdyz mi rekl po 2 tydnech bez jedineho dne volna, cituji "volno? ty chces volno?jsi strojvedoucí,ty nemas pravo na nejaky fotbal o vikendu, to si dobre zapamatuj"

s pozdravem vas strojvedouci 310172 (protoze v teto firme se k vam jenom jako k cislu taky chovaji)
Výhody
rezijka
Nevýhody
absolutne vsechno
13. května, 2019
Topič (Bývalý zaměstnanec) - Teplice
Nudná práce bez větší možnosti postupu. Nedoporučuji pro malé lidi.
Výhody
Zdravotní péče
Nevýhody
Rizikové zaměstnání bez důkladného proškolení
25. prosince, 2018
Strojvedoucí (Současný zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
Tato firma byla perspektivní možná tak před 15lety, kdy byl řadový zaměstnanec, např strojvedoucí ohodnocen adekvátně ke svému výkonu zaměstnání. Dnes je to děs a bída. Pracujete jako Bulhar klidně i přes 200h za měsíc a s bídou vám zaplatí zákonnou normu 160h. Kariéru udělají akorát tak vlezdoprdelkové a lešťoklici, jinak máte smůlu. Do toho furt nějaké přezkušování, zdravotní způsobilost a neustálé přidávání povinností. U této firmy pracuju přes 8 let a vypadá to, že za nedlouho to bude rok poslední.
Výhody
částečně režijka
Nevýhody
málo osobního volna, neochota nadřízených, přebujelý aparát vedoucích pozic
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě České dráhy a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,1
3,2
Poměr Práce/Život
3,3
3,3
2,5
2,8
Firemní kultura
Recenze společnosti České dráhy dle pracovní pozice
Recenze společnosti České dráhy dle lokality