České dráhy
Recenze od zaměstnance společnosti České dráhy

Dobrý kolektiv, náročnost při práci.

31. října, 2016
Pracovní den probíhal podle toho, co bylo třeba ten den opravit. K tomu se přidaly pravidelné prohlídky lokomotiv. Naučil jsem se opravovat a seřizovat spalovací motory,opravovat sběrače trakčního vedení. Vedení firmy jsou stále lidé, staré komunistické struktury, navzájem provázaní. Se spolupracovníky se pracovalo výtečně, vždy jsme se dohodli mezi sebou na vhodném způsobu a dobrém provedení práce. Nevýhodou byly některé druhy práce s těžkými součástkami spalovacích motorů.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
Dvanáctihodinové turnusové směny
Nevýhody
Žádné
Podobné recenze
12. července, 2019
strojvedouci (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
brno horni herspice - pod vedenim pana Křupaly a Remeše kteří se zasekli jeste v dobách komununismu, absolutně nerespektují vaše právo na život mimo české dráhy, stejně tak někteří strojmistři - konkrétně pan Dřímal který dodal impuls k tomu abych konecne dal vypoved kdyz mi rekl po 2 tydnech bez jedineho dne volna, cituji "volno? ty chces volno?jsi strojvedoucí,ty nemas pravo na nejaky fotbal o vikendu, to si dobre zapamatuj"

s pozdravem vas strojvedouci 310172 (protoze v teto firme se k vam jenom jako k cislu taky chovaji)
Výhody
rezijka
Nevýhody
absolutne vsechno
9. června, 2019
Okradený Zákazník (Bývalý zaměstnanec) - celá ČR
Varuju všechny před touto firmou,raději se ji velkým obloukem vyhněte,abyste nepřišli o peníze jako já, nedoporučuji cestovat vlaky RegioJet,ČD,Leoexpress,ani jinými firmami, jsou to Zloději !!!
13. května, 2019
Topič (Bývalý zaměstnanec) - Teplice
Nudná práce bez větší možnosti postupu. Nedoporučuji pro malé lidi.
Výhody
Zdravotní péče
Nevýhody
Rizikové zaměstnání bez důkladného proškolení