České dráhy
Recenze od zaměstnance společnosti České dráhy

Pracovní odbory

7. ledna, 2018
Pracovní odbory, věk nastupujícíc mladé generace ..
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Podobné recenze
23. února, 2018
Stejná pozice
Mezinárodní pokladní (Bývalý zaměstnanec) - Praha
Bez maturity mě věřily , chtěla jsem se vzdělávat a dosáhnout všech zkoušek , a také jsem úspěšně ukončila všechny zkoušky.
Prosba - nehleďte na dosažení školy, ale dejte šanci ukázat člověku, co v něm je a co má za kladné vlastnosti. Přednosta stanice si mě vážil a dokonce se chodil i radit.

Nehodnoťte lidi podle titulu před a za jménem, neznačí to inteligenci a praktičnost do života!

Já dostala šanci, a doufám, že i nyní ji dostanu i bez maturity! Na dráze po vykonaných zkouškách mezinárodních, mě berou jako když mám maturitu.

Prosím všechny zaměstnavatele, dejte šanci i nám, nejsme všichni hloupý a méněcenný!

Když jsem se hlásila jako uchazečka k ČD - informátor železniční dopravy, prošla jsem psychotesty - 5 hodin, výsledek? Zkuste tipnout 178, ale to nic neznačí - to je pointa slov, které píšu.
Výhody
i přes to, že nemám maturitu, dali šanci ukázat inteligenci a potenciál
Nevýhody
noční směny, víkendy, svátky - pracovní
12. července, 2019
strojvedouci (Bývalý zaměstnanec) - Brno, Jihomoravský kraj
brno horni herspice - pod vedenim pana Křupaly a Remeše kteří se zasekli jeste v dobách komununismu, absolutně nerespektují vaše právo na život mimo české dráhy, stejně tak někteří strojmistři - konkrétně pan Dřímal který dodal impuls k tomu abych konecne dal vypoved kdyz mi rekl po 2 tydnech bez jedineho dne volna, cituji "volno? ty chces volno?jsi strojvedoucí,ty nemas pravo na nejaky fotbal o vikendu, to si dobre zapamatuj"

s pozdravem vas strojvedouci 310172 (protoze v teto firme se k vam jenom jako k cislu taky chovaji)
Výhody
rezijka
Nevýhody
absolutne vsechno
9. června, 2019
Okradený Zákazník (Bývalý zaměstnanec) - celá ČR
Varuju všechny před touto firmou,raději se ji velkým obloukem vyhněte,abyste nepřišli o peníze jako já, nedoporučuji cestovat vlaky RegioJet,ČD,Leoexpress,ani jinými firmami, jsou to Zloději !!!