České dráhy

Recenze zaměstnanců společnosti České dráhy v místě Brno

Vše
Brno2 recenze
Nalezeny 2 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (22)
sikana na pracovisti ze strany zamestnavatele, zadny osobni zivot, neodpovidajici plat
brno horni herspice - pod vedenim pana Křupaly a Remeše kteří se zasekli jeste v dobách komununismu, absolutně nerespektují vaše právo na život mimo české dráhy, stejně tak někteří strojmistři - konkrétně pan Dřímal který dodal impuls k tomu abych konecne dal vypoved kdyz mi rekl po 2 tydnech bez jedineho dne volna, cituji "volno? ty chces volno?jsi strojvedoucí,ty nemas pravo na nejaky fotbal o vikendu, to si dobre zapamatuj"

s pozdravem vas strojvedouci 310172 (protoze v teto firme se k vam jenom jako k cislu taky chovaji)
Výhody
rezijka
Nevýhody
absolutne vsechno
za málo peněz málo muziky
Tato firma byla perspektivní možná tak před 15lety, kdy byl řadový zaměstnanec, např strojvedoucí ohodnocen adekvátně ke svému výkonu zaměstnání. Dnes je to děs a bída. Pracujete jako Bulhar klidně i přes 200h za měsíc a s bídou vám zaplatí zákonnou normu 160h. Kariéru udělají akorát tak vlezdoprdelkové a lešťoklici, jinak máte smůlu. Do toho furt nějaké přezkušování, zdravotní způsobilost a neustálé přidávání povinností. U této firmy pracuju přes 8 let a vypadá to, že za nedlouho to bude rok poslední.
Výhody
částečně režijka
Nevýhody
málo osobního volna, neochota nadřízených, přebujelý aparát vedoucích pozic
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě České dráhy a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,1
3,2
Poměr Práce/Život
3,3
3,3
2,5
2,8
Firemní kultura
Recenze společnosti České dráhy dle pracovní pozice
Recenze společnosti České dráhy dle lokality