České dráhy

Recenze zaměstnanců společnosti České dráhy v místě Louny

Vše
Louny1 recenze
Nalezena 1 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (22)
české dráhy jsou prachprostý zloděj, lidi pro něj ,,musí,, pracovat zdarma, protože šichty jsou postavený tak, že se do vlastní postele nedostanete, tudíž musíte přespávat na nocležnách, které svou kvalitou odpovídají 70letům minulého století. Nástupy velice nepravidelný. Neustálé porušování kolektivní smlouvy za tichého souhlasu a podpory odborů! Výplata bez přesčasů a všemožných příplatků je naprosto tristní. nějaký 13 nebo 14 plat, o tom si můžete nechat zdát. Např na jedné směně strávíte v práci cca 28 hodin, do,,normy,, se vám ovšem započítá pouze 22hod a od nového grafikonu už jen 18hod. Ale v práci jste pořád 28 hodin! Běžná praxe je, že zdarma ,,odspíte,, na nocležnách i 60 hodin měsíčně. takže při splnění normy 159 hodin je potřeba připočítat i hodiny spaní zdarma a hned jste na 200 hodinách kdy neopustíte areál depa. V mnoha případech vykonáváte dvě i tři práce např.prodej jízdenek, házení výhybek v depu, zjednodušené řízení dopravy, a to vše za jeden plat. Všem kdo by měli někdy do budoucna zájem pracovat pro čd, doporučuji aby si promluvil s někým, kdo na čd pracuje. Já osobně jsem si prošel dráhou od píky, od zámečníka, přes vedoucího posunu, vozmistr osobních i nákladních vozů až po strojvedoucího a po 19 letech jsem na odchodu! V téhle firmě se prostě nedá pracovat! Jste pro ně jen kus se sapovým číslem. Absolutně si neumí vážit zaměstnanců! A dokud bude v Praze sedět ten obří administrativní aparát, nezmění se to! Moje shrnutí, české dráhy jako zaměstnavatel nikdy víc! A ty reklamní plakáty prostě oficiálně lžou!
Výhody
žádné, režijka se už dávno nevyplatí!
Nevýhody
práce pro firmu jako v akci, z, klidně i 60 hodin měsíčně zdarma