České dráhy

Recenze zaměstnanců společnosti České dráhy v místě Praha

Vše
Praha4 recenze
Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (22)
Národní dopravce který se snaží získat zájem cestujícíccestujících zlepšuje kvalitu služeb.
Výhody
Režijní jizdenka
Nevýhody
Málo volného času
Absolutně nedoceněná pozice, žádné odměny,pracujete pouze za základ a zákonné příplatky.Nervozni cestující, hmotná odpovědnost, časné nástupy, poměrně těžké zkoušky na pokladníka.
Akorát žebracenka!
Výhody
Režijka
Nevýhody
Mizerný plat, nepřetržitý provoz
Bez maturity mě věřily , chtěla jsem se vzdělávat a dosáhnout všech zkoušek , a také jsem úspěšně ukončila všechny zkoušky.
Prosba - nehleďte na dosažení školy, ale dejte šanci ukázat člověku, co v něm je a co má za kladné vlastnosti. Přednosta stanice si mě vážil a dokonce se chodil i radit.

Nehodnoťte lidi podle titulu před a za jménem, neznačí to inteligenci a praktičnost do života!

Já dostala šanci, a doufám, že i nyní ji dostanu i bez maturity! Na dráze po vykonaných zkouškách mezinárodních, mě berou jako když mám maturitu.

Prosím všechny zaměstnavatele, dejte šanci i nám, nejsme všichni hloupý a méněcenný!

Když jsem se hlásila jako uchazečka k ČD - informátor železniční dopravy, prošla jsem psychotesty - 5 hodin, výsledek? Zkuste tipnout 178, ale to nic neznačí - to je pointa slov, které píšu.
Výhody
i přes to, že nemám maturitu, dali šanci ukázat inteligenci a potenciál
Nevýhody
noční směny, víkendy, svátky - pracovní
Přebujelý amatérský management tyranizující provozní zaměstnance. Špína a hnus. Jsem rád, že to mám za sebou, ale pokud chcete být 15 hodin denně v zaměstnání za 20 000kč jsou ČD to pravé pro Vás.
Výhody
Minimální
Nevýhody
Maximální
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě České dráhy a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,1
3,2
Poměr Práce/Život
3,3
3,3
2,5
2,8
Firemní kultura
Recenze společnosti České dráhy dle pracovní pozice
Recenze společnosti České dráhy dle lokality