Recenze zaměstnanců na pozici Strojvedoucí ve společnosti České dráhy

Nalezeno 5 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (22)
sikana na pracovisti ze strany zamestnavatele, zadny osobni zivot, neodpovidajici plat
strojvedouci (Bývalý zaměstnanec) –  Brno, Jihomoravský kraj12. července, 2019
brno horni herspice - pod vedenim pana Křupaly a Remeše kteří se zasekli jeste v dobách komununismu, absolutně nerespektují vaše právo na život mimo české dráhy, stejně tak někteří strojmistři - konkrétně pan Dřímal který dodal impuls k tomu abych konecne dal vypoved kdyz mi rekl po 2 tydnech bez jedineho dne volna, cituji "volno? ty chces volno?jsi strojvedoucí,ty nemas pravo na nejaky fotbal o vikendu, to si dobre zapamatuj"

s pozdravem vas strojvedouci 310172 (protoze v teto firme se k vam jenom jako k cislu taky chovaji)
Výhody
rezijka
Nevýhody
absolutne vsechno
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 11Ne 1Nahlásit
za málo peněz málo muziky
Strojvedoucí (Současný zaměstnanec) –  Brno, Jihomoravský kraj25. prosince, 2018
Tato firma byla perspektivní možná tak před 15lety, kdy byl řadový zaměstnanec, např strojvedoucí ohodnocen adekvátně ke svému výkonu zaměstnání. Dnes je to děs a bída. Pracujete jako Bulhar klidně i přes 200h za měsíc a s bídou vám zaplatí zákonnou normu 160h. Kariéru udělají akorát tak vlezdoprdelkové a lešťoklici, jinak máte smůlu. Do toho furt nějaké přezkušování, zdravotní způsobilost a neustálé přidávání povinností. U této firmy pracuju přes 8 let a vypadá to, že za nedlouho to bude rok poslední.
Výhody
částečně režijka
Nevýhody
málo osobního volna, neochota nadřízených, přebujelý aparát vedoucích pozic
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 21Ne 2Nahlásit
demotivující zaměstnavatel
strojvedoucí (Současný zaměstnanec) –  Louny, Ústecký kraj26. listopadu, 2018
české dráhy jsou prachprostý zloděj, lidi pro něj ,,musí,, pracovat zdarma, protože šichty jsou postavený tak, že se do vlastní postele nedostanete, tudíž musíte přespávat na nocležnách, které svou kvalitou odpovídají 70letům minulého století. Nástupy velice nepravidelný. Neustálé porušování kolektivní smlouvy za tichého souhlasu a podpory odborů! Výplata bez přesčasů a všemožných příplatků je naprosto tristní. nějaký 13 nebo 14 plat, o tom si můžete nechat zdát. Např na jedné směně strávíte v práci cca 28 hodin, do,,normy,, se vám ovšem započítá pouze 22hod a od nového grafikonu už jen 18hod. Ale v práci jste pořád 28 hodin! Běžná praxe je, že zdarma ,,odspíte,, na nocležnách i 60 hodin měsíčně. takže při splnění normy 159 hodin je potřeba připočítat i hodiny spaní zdarma a hned jste na 200 hodinách kdy neopustíte areál depa. V mnoha případech vykonáváte dvě i tři práce např.prodej jízdenek, házení výhybek v depu, zjednodušené řízení dopravy, a to vše za jeden plat. Všem kdo by měli někdy do budoucna zájem pracovat pro čd, doporučuji aby si promluvil s někým, kdo na čd pracuje. Já osobně jsem si prošel dráhou od píky, od zámečníka, přes vedoucího posunu, vozmistr osobních i nákladních vozů až po strojvedoucího a po 19 letech jsem na odchodu! V téhle firmě se prostě nedá pracovat! Jste pro ně jen kus se sapovým číslem. Absolutně si neumí vážit zaměstnanců! A dokud bude v Praze sedět ten obří administrativní aparát, nezmění se to! Moje shrnutí, české dráhy jako zaměstnavatel nikdy víc! A ty reklamní plakáty prostě oficiálně lžou!
Výhody
žádné, režijka se už dávno nevyplatí!
Nevýhody
práce pro firmu jako v akci, z, klidně i 60 hodin měsíčně zdarma
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 36Ne 1Nahlásit
Jde to tam od deseti k pěti
strojvedoucí (Současný zaměstnanec) –  Olomouc, Olomoucký kraj27. října, 2016
Za deset let,co jsem u dráhy se to moc nezlepšilo,pracovní podmínky,které panují u ČD,jsou dnes již přežitkem a spousta firem nabízí lepší,jak pracovní podmínky,tak i lepší vozidlový park a hlavně firemní a platové podmínky mizerné vzhledem k tomu,jaké mám povinnosti a co musím umět.
Výhody
Příspěvek na důchodové připojištění, jediné plus.
Nevýhody
Krátké pracovní směny, neustálé krácení směn, přerušované směny, čím dál tím menší stravné, některé nocležny v hrozném stavu atd.....
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 49Ne 3Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti České dráhy

Můžete zkusit:

Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě České dráhy a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,1

Recenze společnosti České dráhy dle pracovní pozice

Recenze společnosti České dráhy dle lokality