ČSOB

Hodnocení od zaměstnanců společnosti ČSOB

Vše
Česká republika16 recenzí
Nalezeno 16 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (17)
ČSOB Leasing není bez důvodu dlouhodobě na absolutní špici v poskytování financování. Oceňuji organizovanost, vysokou profesionalitu a osobní nasazení jednoltivých pracovníků.
V posledních 2 letech se firma trochu hledá z důvodu výměny nejvyššího vedení.

Práci ve skupině doporučuji.
Práce byla zajímavá, ale hektická a stresující. Špatné mezilidské vztahy.
Výhody
možnost obědů
Nevýhody
málo času na oběd
Jednalo se o první zaměstnání. Kolektiv byl přátelský. O místo jsem projevil zájem už na VUT, kdy jsem se začal zajímat o cenné papíry, které jsem poté v Brně rozbíhal + kupónovou privatizaci.
velká firma s množstvím benefitů pro zaměstnance, v případě, že máte štěstí, můžete se zúčastnit velmi zajímavých vzdělávacích programů (záleží na přístupu nadřízeného)
Výhody
řada benefitů
Nevýhody
nezastání u vedení
Nejvíc se mi líbí pružná pracovní doba. V současné době jsem nespokojen s politikou ČSOB a jejím vedením. Souvisí to vše s plánovaným propouštěním.
Výhody
Pružná pracovní doba, pěkné pracovní prostředí
Nevýhody
Špatná komunikace
Mnoho administrativní práce a shánění klientů.
Práce zde byla psychicky náročná. To nemyslím s klienty, ale s nadřízeným, který byl neustále nespokojený s výkonem (i když byl splněn plán), pomlouvání kolegů, kteří odcházeli za jejich zády. Mnoho přesčasů a to bez příplatků. Bonusy byly kráceny, když se objevil nějaký týden, který zrovna nevyšel dle plánu, nebo vůbec.

Ani nebylo možné si vybrat sick days, jelikož nám nadřízený nevěřil, že zůstáváme doma, protože je nám zle.

Jinak kolektiv přívětivý a velmi ochotný, pomoc přišla vždy jen od kolegů.
Výhody
Stravenky, školení, kolektiv
Nevýhody
Sick days, bonusy, vedení
Práce stereotypní vyžadující celodenní sezení u počítače s minimem zábavných prvků. Přístup nadřízených byl neosobní. i uvnitř banky bylo nastaveno silně konkurenční prostředí mezi odděleními.
Byla jsem zde velmi spokojená, skvělý kolektiv, který mi vždy poradil. Rychlé zaučení a spolehlivost vedení.
Kompetence, jednička leasingového trhu, odpovědnost, firemní kultura
Výhody
Skupina ČSOB
Nevýhody
žádné
issuing invoices,client care, customer service, contracting, answering phone orders, diary management, participate in training, life and non-life insurance
Výhody
health insurance
Práce na základě sledované výkonnosti...
Všechny víkendy a svátky volno!

Dobré benefity.

Tel. volání a sms zdarma!

Mobilní internet 10 GB měsíčně za 200,- Kč.

Roční odměny...
Výhody
Pružná pracovní doba
Mou každodenní náplní práce bylo provádění pokladních operací v tuzemské a zahraniční měně spojených s příjmem, vydáváním a výměnou peněz - provádění pokladních operací při přebírání tržeb obsluha pokladen včetně technických peněžních zařízení - kontrola pravosti, platnosti a neporušenosti přijímaných peněz.
Naučila jsem se soustředit, přesnosti, počtářské schopnosti, zručnosti, spolehlivosti a také jednat s klienty.
V ČSOB jsem byla po dobu dvou týdnů na školní praxi. Pomáhala jsem s administrativou. S vedením ČSOB a kolektivem jsem byla velice spokojená.
Společnost CSOB patří mezi největší zaměstnavatele.
Výhody
Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištěni
Nevýhody
obchodní plány
Lidé na výkonné úrovni jsou velmi snaživí a v rámci svých schopností a dovedností odvádí maximum.
I deepened my interpersonal and persuasive skills and taught my clients how to invest their money, they used to come to me to deposit their money into investment funds owing to my personal approach and proffesional manners, not owing to the institution. I was able to sell funds and keep my conscience clear, I found the balance between advisory and plan reaching. Due to my pro-active attitude to work and business results I was offered to attent a programme for the most talented sales persons of the bank, which I successfuly completed. The hardest part of the job was direct calling in extra hot, rainy or cold days, when clients did not want to leave their homes for bank. The most enjoyable part of the job was signing the contracts with high amounts of money.
Výhody
good benefits
Nevýhody
too much administration
Zobrazit další recenze spol. ČSOB
Můžete zkusit: