ČSOB

Hodnocení od zaměstnanců společnosti ČSOB

Ohodnoťte tuto firmu

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 16 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (17)

Kvalitní zaměstnanavel, výborný kolektiv

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
ČSOB Leasing není bez důvodu dlouhodobě na absolutní špici v poskytování financování. Oceňuji organizovanost, vysokou profesionalitu a osobní nasazení jednoltivých pracovníků. V posledních 2 letech se firma trochu hledá z důvodu výměny nejvyššího vedení. Práci ve skupině doporučuji.

rychlé a stresující tempo

Práce byla zajímavá, ale hektická a stresující. Špatné mezilidské vztahy.

Výhody

možnost obědů

Nevýhody

málo času na oběd

Jako první zaměstnání s množstvím kurzů a školení velice dobré

Jednalo se o první zaměstnání. Kolektiv byl přátelský. O místo jsem projevil zájem už na VUT, kdy jsem se začal zajímat o cenné papíry, které jsem poté v Brně rozbíhal + kupónovou privatizaci.

dobrý zaměstnavatel

velká firma s množstvím benefitů pro zaměstnance, v případě, že máte štěstí, můžete se zúčastnit velmi zajímavých vzdělávacích programů (záleží na přístupu nadřízeného)

Výhody

řada benefitů

Nevýhody

nezastání u vedení

Pěkné pracovní prostředí

Nejvíc se mi líbí pružná pracovní doba. V současné době jsem nespokojen s politikou ČSOB a jejím vedením. Souvisí to vše s plánovaným propouštěním.

Výhody

Pružná pracovní doba, pěkné pracovní prostředí

Nevýhody

Špatná komunikace

Skvělý kolektiv, mizerné vedení

Mnoho administrativní práce a shánění klientů. Práce zde byla psychicky náročná. To nemyslím s klienty, ale s nadřízeným, který byl neustále nespokojený s výkonem (i když byl splněn plán), pomlouvání kolegů, kteří odcházeli za jejich zády. Mnoho přesčasů a to bez příplatků. Bonusy byly kráceny, když se objevil nějaký týden, který zrovna nevyšel dle plánu, nebo vůbec. Ani nebylo možné si vybrat sick days, jelikož nám nadřízený nevěřil, že zůstáváme doma, protože je nám zle. Jinak kolektiv přívětivý a velmi ochotný, pomoc přišla vždy jen od kolegů.

Výhody

Stravenky, školení, kolektiv

Nevýhody

Sick days, bonusy, vedení

Pracoviště neosobní a účelové

Práce stereotypní vyžadující celodenní sezení u počítače s minimem zábavných prvků. Přístup nadřízených byl neosobní. i uvnitř banky bylo nastaveno silně konkurenční prostředí mezi odděleními.

Velmi společenské dojednávání, příjemná brigáda ke studiu.

Byla jsem zde velmi spokojená, skvělý kolektiv, který mi vždy poradil. Rychlé zaučení a spolehlivost vedení.

Silný zaměstnavatel

Kompetence, jednička leasingového trhu, odpovědnost, firemní kultura

Výhody

Skupina ČSOB

Nevýhody

žádné

insurance adviser

issuing invoices,client care, customer service, contracting, answering phone orders, diary management, participate in training, life and non-life insurance

Výhody

health insurance

Skvělá firemní kultura!

Práce na základě sledované výkonnosti... Všechny víkendy a svátky volno! Dobré benefity. Tel. volání a sms zdarma! Mobilní internet 10 GB měsíčně za 200,- Kč. Roční odměny...

Výhody

Pružná pracovní doba

Příjemné bankovní prostředí

Mou každodenní náplní práce bylo provádění pokladních operací v tuzemské a zahraniční měně spojených s příjmem, vydáváním a výměnou peněz - provádění pokladních operací při přebírání tržeb obsluha pokladen včetně technických peněžních zařízení - kontrola pravosti, platnosti a neporušenosti přijímaných peněz. Naučila jsem se soustředit, přesnosti, počtářské schopnosti, zručnosti, spolehlivosti a také jednat s klienty.

Praxe

V ČSOB jsem byla po dobu dvou týdnů na školní praxi. Pomáhala jsem s administrativou. S vedením ČSOB a kolektivem jsem byla velice spokojená.

Společnost CSOB patří mezi největší zaměstnavatele.

Výhody

Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištěni

Nevýhody

obchodní plány

Společnost s řadou zajímavých a pracovitých lidí

Lidé na výkonné úrovni jsou velmi snaživí a v rámci svých schopností a dovedností odvádí maximum.

Hard everyday sales

I deepened my interpersonal and persuasive skills and taught my clients how to invest their money, they used to come to me to deposit their money into investment funds owing to my personal approach and proffesional manners, not owing to the institution. I was able to sell funds and keep my conscience clear, I found the balance between advisory and plan reaching. Due to my pro-active attitude to work and business results I was offered to attent a programme for the most talented sales persons of the bank, which I successfuly completed. The hardest part of the job was direct calling in extra hot, rainy or cold days, when clients did not want to leave their homes for bank. The most enjoyable part of the job was signing the contracts with high amounts of money.

Výhody

good benefits

Nevýhody

too much administration

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě ČSOB a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3.8

3.5Firemní kultura
  • Společnosti
  • ČSOB
  • Recenze od zaměstnanců
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?