ČSOB

Recenze zaměstnanců společnosti ČSOB v místě Praha

Nalezeno 7 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (17)
ČSOB Leasing není bez důvodu dlouhodobě na absolutní špici v poskytování financování. Oceňuji organizovanost, vysokou profesionalitu a osobní nasazení jednoltivých pracovníků. V posledních 2 letech se firma trochu hledá z důvodu výměny nejvyššího vedení. Práci ve skupině doporučuji.
velká firma s množstvím benefitů pro zaměstnance, v případě, že máte štěstí, můžete se zúčastnit velmi zajímavých vzdělávacích programů (záleží na přístupu nadřízeného)
Výhody
řada benefitů
Nevýhody
nezastání u vedení
Mnoho administrativní práce a shánění klientů. Práce zde byla psychicky náročná. To nemyslím s klienty, ale s nadřízeným, který byl neustále nespokojený s výkonem (i když byl splněn plán), pomlouvání kolegů, kteří odcházeli za jejich zády. Mnoho přesčasů a to bez příplatků. Bonusy byly kráceny, když se objevil nějaký týden, který zrovna nevyšel dle plánu, nebo vůbec. Ani nebylo možné si vybrat sick days, jelikož nám nadřízený nevěřil, že zůstáváme doma, protože je nám zle. Jinak kolektiv přívětivý a velmi ochotný, pomoc přišla vždy jen od kolegů.
Výhody
Stravenky, školení, kolektiv
Nevýhody
Sick days, bonusy, vedení
Práce stereotypní vyžadující celodenní sezení u počítače s minimem zábavných prvků. Přístup nadřízených byl neosobní. i uvnitř banky bylo nastaveno silně konkurenční prostředí mezi odděleními.
issuing invoices,client care, customer service, contracting, answering phone orders, diary management, participate in training, life and non-life insurance
Výhody
health insurance
Společnost CSOB patří mezi největší zaměstnavatele.
Výhody
Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištěni
Nevýhody
obchodní plány
Lidé na výkonné úrovni jsou velmi snaživí a v rámci svých schopností a dovedností odvádí maximum.