ŠKODA

Vše
Česká republika93 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 93 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (246)

Zajímavá zkušenost

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Pracoval jsem u škoda auto jako externista, pro predseriovou logistiku.Za mě dobrá zkušenost, škoda že jako externista

good job

good place for work and many opportunities,rotation night shift and night shift, modern hi tech place and very interesting work, benefits , healthcare.

Výhody

good salary

Nevýhody

hard work

Škoda se nedá srovnat ostatníma automobilkám jich kultura a pracovní motto mluví za vše jak moc si váží své zaměstnance děkuji

Já osobně bych tam pracovala do tet.agentura manpower nepředložila smlouvu ohledně na situaci kovidemMůžu pouze doporučovat aŠkoda auto velice sem byla spokojena i tet se uchazim o práci ve Škoda bohužel jen odborné volně místa tet nabizej

Výhody

Obchody a vyborne obedy.benefity pro rodinu zamestnance

Nevýhody

Agentury si neváží své zaměstnance které posílá do Škoda

Je nutné pracovní nasazeni a píle, odhodlanost, spoluprace

Velmi efektivní a vysoce produktivni solecnost. Zaměstnanci doporucuji rovnou zapadnout do davu a drzet se zvolené pozice. Časem si clovek zvykne

Výhody

Vlastni.kantyna, odev fasujeme, socialni zarizeni bez priominek

Productive

Organised, safe, modern and very pleasant place to be productive and do what You like.

Výhody

Hi social backup "kantines, restaurants, kiosks etc)

Kvasiny

Super atmosfera i praca. Polecam każdemu kto wykazuje zdolności manualne. Praca jest pod presją czasu!

Výhody

Tak

Nevýhody

Brak

Práce v pohodě

Nejhorší management co jsem zažil až na pár jedinců.

Výroba baterií do elektromobilů M6

Práce ve firmě mě velice zklamala. Arogantní chování ze strany vedení, zacházejí s váma jako s kusem hadru a to hlavně když vám skončí zkušební doba. Pokaždé se chodí šestá noční a od února je zde 20ceti směnný systém. Může se vám stát že vás neustále budou přehazovat dle potřeby na jiné pracoviště. Zaškolení v podstatě žádné. Co se týče mzdy vůči náročnosti práce je mzda malá. Šance postupu na lepší pozici je téměř nulová. Co se týče pracovních týmů pokud máte štěstí narazíte na fajn lidi. Jídlo z jídelny je sice dotované levné, ale podle toho většinou i chutná. To co vám poví na naborovém centru není vždy pravda a když člověk chvíli zde pracuje, pozná tvrdou realitu. Myslím si, že se dá sehnat lepší a spravedlivější zaměstnavatel. Kdo zkusí tak sám po chvíli zjistí co a jak

Výhody

Při troše štěstí super tým

Nevýhody

Špatné a arogantní vedení, Neochota a strach dělníků bojovat za lepší pracovní podmínky, nízká mzda, občasné přeřazení na jiné pracoviště, fyzická náročnost práce, krátké pauzy, nespravedlnost, špatné hygienické podmínky

Doporučuji

Práce sice náročná, ale zajímavá. Kolegialita je hnacím pohonem nováčků, služebně starší zaměstnanci odborným ale přátelským vedením dokáží nováčky vést do úplného procesu

Rychlé tempo

Je dobré že tam je práce.Celkem rychle se dá zaučit,pak když ukážete že umíte skoro vše co se na lince děje tak vás dají tam kam potřebují

Výhody

bonusy

Nevýhody

krátké dovolené

Velmi dobré

Celkem jsem spokojen. Až na pár výjimek v kolektivu.

Výhody

Práce

Nevýhody

Kolektiv

Celkem to ušlo

Záleží co vám přidělí za pracovní pozici je tam spousta umornych pozic ale i pohodových

produktywne miejsce

Ciężka praca ale można się bardzo dużo nauczyć nowych i ciekawych czynności oraz nauczyć się dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniach zajęciach

Spokojnosť , skvela príležitosť

ŠAVŠ ma zdokonalila v dalších sférach pracovného nasadenia, inej pracovnej kultúry a priniesla mi množstvo kontaktov či už z koncernu ŠA , rovnako aj z inovačného prostredia v Čechách , Nemecku, Izraeli a aj na Slovensku. Doporučujem. Skvelý kolektív akademikov a provozného oddelenia. Pozdravujem a prajem naďalej veľa úspechov . M.B.

Dobře placená rutinní práce

Jeden z největších zaměstnavatelů v ČR nabízí velmi dobré finanční ohodnocení, nadstandartní pracovní bonusy a velkou oporu ve fungujících odborech. Nevýhodou je pracovní tempo, v Kvasinách třísměnný provoz a rutinní práce a také velká závislost na vývoji na trzích a na rozhodnutích EK v boji proti klimatické změně.

mentally and physically demanding

In a way demanding work but all this is paid by very good salaries, bonuses and various benefits. This work is on a three-shift operation. Great career growth.

Výhody

food free

Learning, corporate culture, professional growth

Typical working iday ncludes Problem solving with Software and supporting the development activities. Taking part in various meetings to have updated information about the project, process and product

Dobré

Každý ví za jakých podminek a jakou práci bude dělat. Je každého rozhodnutí zda tam bude pracovat. A světě div se budou chtít po Vás práci. Když se chce tak člověk získá dobrou práci za dobré peníze.

Alles Bestens

Es war eine tolle Erfahrung dort zu arbeiten, die mich sehr bereichert hat.

Kdo ma v rukach a nevadí mu prace dají se zde vydelat slušné peníze

Po 8,5 letech spolecnost již pro mě nebyla tak atraktivní

Dobré

Stres, honička a naproti tomu jistota zaměstnání a skvělý plat. Ať si to každý přebere. Když člověk něco chce, tak za to také musí něco nabídnout. Trochu lepší přístup nadřízenych by neškodil. Ne na každého platí to stejné. Na někoho se musí houknout, ale jiného, kterému je pozitivní přístup vlastní, to demotivuje. Budování přátelštějšího kolektivu by také neškodilo. Jinak dobrá firma.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě ŠKODA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3,5 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
3,6 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny