Adecco

Vše
Česká republika19 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 19 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (18 103)

Normal

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
No opinion for this company, normal labor there, nothing to say

Pickuper

No prpofessional agency!Please make yrs contruct with another agency.

V celku fajn práce jen ochota s něčím poradit nebyla

Kdyby mi prodloužili smlouvu bylo by fajn ale jinak skvělá agentura při náboru bylo vše rychle a jasne

Výhody

Obědy za 25 Kč

Nevýhody

Nevim

Produktivní pracoviště

- 8 hodin práce s pěkným ohodnocením - naučila jsem se rychlosti a výkonu,momentálně jsem schopná odolávat pracovnímu nátlaku - skvělé vedení, vždy mi vyšlo vstříc

Nevýhody

Vysoké teploty vzduchu při výkonu práce

Pracoviste nenavisti a pretvarek

Nevyhovujici zamestnani pres adecco,sikana na pracovisti

Práce je skvělá

Práce je bez chyby až na to vedení je na dvě věci v ničem není jistota

Výhody

Levné obědy 3dny volna každý týden

Nevýhody

Dojíždění, špatný přístup k zaměstnancům

Nehorazne a nemoralni chovani Adecca!

Zdravim vsechny! Chci vsechny lidi varovat, pred jednanim agentury Adecco! Minuly tyden jsem mel nastupovat do jedne nejmenovane firmy, pres agenturu Comacjobs, se kterou mam jak ja tak i moje rodina letitou zkusenost... Domluvil jsem si schuzku s konzultantkou na 10:00 pred tovarnou. Prijely dve auta, vysedli muz a zena a zeptali se zda mame nastupovat do teto firmy. Vsichni jednoznacne rekli, ze mame jit na prohlidku pracoviste. Ptal jsem se pani nekolikrat, zda si me nespletla, zda opravdu jsme byli telefonicky domluveni! Pokazde rekla, ze ano, ze jsem hovoril s ni! Nalozili 8 lidi do aut a odvezli nas k lekari - vzdaleny cca 50 km od mista planovaneho vykonu prace.Udelali nam lekarskou prohlidku, vystavili smlouvy a tam koukam, ze to neni agentura, se kterou jsem mel podepisovat smlouvu! ALE BYLO TO ADECCO! Odkud vzali moje osobni udaje??? To je normalni ferove jednani personalni agentury??? Ukazuje to hlavne jednu vec, moralni hodnoty veskere zadne... hlavne, ze budou mit z nas penize! Parada!!! A nakonec nam rekli at si jedeme zpet treba vlakem! Smlouvu jsem jim nepodepsal a urcite nikdy ani nepodepisu! Zdar! T.S.

Výhody

NIKDY

Nevýhody

ZLODĚJI

Jako pracovni agentura plní vešketé podmínky.

Práce mi byla sehnána celkem rychle a byli na mě velice laskavy

Výhody

Levné obědy

Nevýhody

Nadutost lidí s vyší pozicí

Lepší peníze jsem nikde nedostal .

Za mě jediné dvě recenze jsou . Doprava : zaměstnavatel zajistí dopravu na pracoviště a potom z5 domů . Mzda : Lepší jsem u sebe ještě neviděl .

Výhody

doprava, finance

Nevýhody

čas, soukromí život

aktivita

napln musí byt velkáá mam rýda pracovat dobrém kolektivu

Vse je vpohode jenom si myslim ze jeto spatne nastaveny ani nemaji se cas vyspat myslim si ze takovou praci lidi maj pracovat 8 hodin i z jizdou jinak

No prace lidi vsechno ok ale je moc hodin i scestou lidi jsou furt prai nemai moc casu a vyplata nic moc nato jak tam dreme slibijou plat ale nic

Výhody

50 za vykendy

Nevýhody

Nic

happy job

adecco company was a fun there i anjoyed very good i like it pretty much wow if it would be in ireland this caint of company then i would like to get job at this company

Výhody

lunches was free definitely

Nevýhody

12 hours

I worked at Project Amazon, new logistic centre in Dobroviz

All day I managed my team, communicated with employees and managers, I replied all email internal and external (Adecco and Amazon too). I was responsibilty to all my shift, my team and issues.

Výhody

Kind people and hardworkers

Nevýhody

Long hours, night and day shifts

Dobrá práce

Velice dobrá práce která nevyžaduje vyšší vzdělání.

Výhody

Doprava zdarma

Nevýhody

Neznám žádné nevýhody

Produktivní

Pod agenturou ADECCO pracuji jako operátor ve výrobě. Bohužel jsem tu nováčkem takže nemohu hodnotit.

vyborne

skoda ze neponukaju ubytovanie a neponukaju zalohy ale platia nacas

Výhody

zalohy a ubytovanie

Nevýhody

musite mat vlastne byvanie

lepší nějaké zaměstnání než žádné

Málo informací pro zákazníky. Málo peněz. Náročné. Celý den na telefonu. Výhodou byla možnost plánovat si směny podle sebe,

Výhody

kontakt s lidmi

Nevýhody

stres

Produktivní

Produktivní,pěkné a vstřícné pracoviště,naučil jsem se koukat na zboží jinak,mistři a učitelé jsou tam vstřícní a poradí,spolupracovníků je tam mnoho,nelze komentovat

Výhody

Doprava zdarma, levné objedy

Nevýhody

cestování

Stereotypní až k zbláznění

Celý den to samé. Kontrola produktivity každé dvě hodiny. Spolupracovníci velmi špatní. Noční dva týdny po sobě. Nic zábavného. Přestávky pouze 10 minut.

Výhody

obědy 25 korun

Nevýhody

Povinné přesčasy

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Adecco a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

Na základě 18 103 recenzí

3,5 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura
  • Společnosti
  • Adecco
  • Recenze od zaměstnanců
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?