Recenze od zaměstnance společnosti Adecco

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Adecco

Nehorazne a nemoralni chovani Adecca!
DĚLNÍK (Bývalý zaměstnanec) –  Karviná, Moravskoslezský kraj5. října, 2018
Zdravim vsechny!

Chci vsechny lidi varovat, pred jednanim agentury Adecco! Minuly tyden jsem mel nastupovat do jedne nejmenovane firmy, pres agenturu Comacjobs, se kterou mam jak ja tak i moje rodina letitou zkusenost... Domluvil jsem si schuzku s konzultantkou na 10:00 pred tovarnou. Prijely dve auta, vysedli muz a zena a zeptali se zda mame nastupovat do teto firmy. Vsichni jednoznacne rekli, ze mame jit na prohlidku pracoviste. Ptal jsem se pani nekolikrat, zda si me nespletla, zda opravdu jsme byli telefonicky domluveni! Pokazde rekla, ze ano, ze jsem hovoril s ni! Nalozili 8 lidi do aut a odvezli nas k lekari - vzdaleny cca 50 km od mista planovaneho vykonu prace.Udelali nam lekarskou prohlidku, vystavili smlouvy a tam koukam, ze to neni agentura, se kterou jsem mel podepisovat smlouvu! ALE BYLO TO ADECCO! Odkud vzali moje osobni udaje??? To je normalni ferove jednani personalni agentury??? Ukazuje to hlavne jednu vec, moralni hodnoty veskere zadne... hlavne, ze budou mit z nas penize! Parada!!! A nakonec nam rekli at si jedeme zpet treba vlakem! Smlouvu jsem jim nepodepsal a urcite nikdy ani nepodepisu!

Zdar!

T.S.
Výhody
NIKDY
Nevýhody
ZLODĚJI
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 23Ne 1Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Adecco

Normal
Project Management Operations Specialist (Současný zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha31. října, 2019
No opinion for this company, normal labor there, nothing to say
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 2Nahlásit
V celku fajn práce jen ochota s něčím poradit nebyla
Operátor.. Skladník.. (Bývalý zaměstnanec) –  Kladno26. července, 2019
Kdyby mi prodloužili smlouvu bylo by fajn ale jinak skvělá agentura při náboru bylo vše rychle a jasne
Výhody
Obědy za 25 Kč
Nevýhody
Nevim
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3NeNahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Adecco a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,8