Recenze od zaměstnance společnosti Adecco

Produktivní

22. listopadu, 2016
Produktivní,pěkné a vstřícné pracoviště,naučil jsem se koukat na zboží jinak,mistři a učitelé jsou tam vstřícní a poradí,spolupracovníků je tam mnoho,nelze komentovat
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
Doprava zdarma, levné objedy
Nevýhody
cestování
Similar reviews
5. října, 2018
Same role
DĚLNÍK (Bývalý zaměstnanec) - Karviná, Moravskoslezský kraj
Zdravim vsechny!

Chci vsechny lidi varovat, pred jednanim agentury Adecco! Minuly tyden jsem mel nastupovat do jedne nejmenovane firmy, pres agenturu Comacjobs, se kterou mam jak ja tak i moje rodina letitou zkusenost... Domluvil jsem si schuzku s konzultantkou na 10:00 pred tovarnou. Prijely dve auta, vysedli muz a zena a zeptali se zda mame nastupovat do teto firmy. Vsichni jednoznacne rekli, ze mame jit na prohlidku pracoviste. Ptal jsem se pani nekolikrat, zda si me nespletla, zda opravdu jsme byli telefonicky domluveni! Pokazde rekla, ze ano, ze jsem hovoril s ni! Nalozili 8 lidi do aut a odvezli nas k lekari - vzdaleny cca 50 km od mista planovaneho vykonu prace.Udelali nam lekarskou prohlidku, vystavili smlouvy a tam koukam, ze to neni agentura, se kterou jsem mel podepisovat smlouvu! ALE BYLO TO ADECCO! Odkud vzali moje osobni udaje??? To je normalni ferove jednani personalni agentury??? Ukazuje to hlavne jednu vec, moralni hodnoty veskere zadne... hlavne, ze budou mit z nas penize! Parada!!! A nakonec nam rekli at si jedeme zpet treba vlakem! Smlouvu jsem jim nepodepsal a urcite nikdy ani nepodepisu!

Zdar!

T.S.
Výhody
NIKDY
Nevýhody
ZLODĚJI
14. července, 2018
Same role
Dělník v distribučním centru (Bývalý zaměstnanec) - Chomutov
Práce mi byla sehnána celkem rychle a byli na mě velice laskavy
Výhody
Levné obědy
Nevýhody
Nadutost lidí s vyší pozicí
31. října, 2019
Same location
Project Management Operations Specialist (Současný zaměstnanec) - Praha, Hlavní město Praha
No opinion for this company, normal labor there, nothing to say
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Adecco a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,8
Na základě 17 411 recenzí