Alza.cz

Vše
Česká republika12 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 12 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (13)

pěkné nové prostory, skvělá parta lidí

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Svižné tempo doplněné zájmem o nové nápady, prostor měnit věci a pomáhat firmě se posouvat dál mne prostě baví. Kariérový růst tady není žádný problém, šikulové rostou rychle.

Stressful due to work competition

Competition on workload, work and life balance is good, you need to compete with others to gain work points that makes the environment stressful and sometimes cause argue with others.

skvelý kolektív, dynamické prostredie

Som veľmi rada, že môžem byť súčasťou firmy a podieľať sa na jej raste. Každý deň je pre mňa novou výzvou. Sme jeden tým a jedna rodina :)

Výhody

zamestnanecké nákupy, príjemný kolektív, rozvoj, možnosť kariérneho rastu

Nevýhody

občas stres ale kde nie je :)

Chcete práci, která vám něco dá a posune Vás?

V Alze jsem začala pracovat jako operátorka. Po 10 měsících na lince jsem potřebovala posun dál. Výhoda je, že v Alze je hrozně moc interních výběrových řízení a můžete se posouvat dál a dál. Po Operátorovi jsem se posunula na Experta a po 10 měsících se naskytla možnost Koordinátora call centra nebo na Team leadera. Nakonec mě vybrali na pozici Koordinátora. Všechny pozice mě posunuli a rozhodně mě dali něco do života. Alza je super zkušenost a do životopisu se Vám rozhodně hodí.

Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností

Jsem rád součástí dynamické firmy, která podporuje rozvoj mých znalostí. Fajn kolegové a kompetentní vedení.

Výhody

zaměstnanecké nákupy, fajn kolegové, rozvoj

Nevýhody

trochu stres, ale kde není :)

Katastrofa

Rozhodně nedoporučuji. Pravidla se mění ze dne na den. Věčně nefunkční systém. Není možnost kariérního postupu. Vedení vás ovládá a vy jste pro ně pouze čísla. Buzerace každý den. Trapné hodnocení leadrů kteří na zákaznické lince nikdy v životě neseděli. A vedení v Praze byse mělo nad sebou zamyslet.

zajímavé pracovní prostředí, nekompetetní nadřízený

Alza, navonok úspěšní firma, zajímavé pracovní prostředí. Jenomže absolutne nekompetetní nadřízený v klíčové zřejmě podceňováné pozice v Alze (Dwh a BI vedoucí beze soft skills a zkušeností).

Jste robot měřený na bodíky

Udělají z vás robota, měří vás na bodíky, vedení nenaslouchá ničemu, neberou v potaz ostatní faktory, jsou to hyeny bez empatie, dobrých lidí, kteří chtějí předávat know-how se zbavují protože z nich nepadne škvára

Připadal jsem si jako otrok

Děs a hrůza 6 měsíců stačilo,nikdo tam nechce dělat vedení jsou úplně mimo,šikana

Špatné a naročné

Prostředí je špatné, náročné na psychiku a fyzicky vysilující, zaměstnanec musí stát na nohou celý den i když je za pokladnou... Přísně zakázány telefony i watche, vše se počítá přesně na sekundu (pracovní doba i pauzy)...

Výhody

Nic

Zábavné pracovisko

Množstvo nových informácií, časté školenia, super kolektív

Různorodá práce pro největší internetový obchod v ČR

Konzultační a poradenská činnost, aktivní prodej sortimentu a doplňkových služeb, denní příjem reklamací, základní servisní činnost, splátkový prodej Cetelem, příjem a skladnické práce, úklid a udržování běžného chodu pobočky.

Výhody

Příjemný kolektiv, slušné pracovní prostředí, příspěvky na stravu.

Nevýhody

Nejistota výdělku, sezónní vytížení.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Alza.cz a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3,2 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,6 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny