Alza.cz

Vše
Praha6 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 6 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (13)

pěkné nové prostory, skvělá parta lidí

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Svižné tempo doplněné zájmem o nové nápady, prostor měnit věci a pomáhat firmě se posouvat dál mne prostě baví. Kariérový růst tady není žádný problém, šikulové rostou rychle.

Stressful due to work competition

Competition on workload, work and life balance is good, you need to compete with others to gain work points that makes the environment stressful and sometimes cause argue with others.

Chcete práci, která vám něco dá a posune Vás?

V Alze jsem začala pracovat jako operátorka. Po 10 měsících na lince jsem potřebovala posun dál. Výhoda je, že v Alze je hrozně moc interních výběrových řízení a můžete se posouvat dál a dál. Po Operátorovi jsem se posunula na Experta a po 10 měsících se naskytla možnost Koordinátora call centra nebo na Team leadera. Nakonec mě vybrali na pozici Koordinátora. Všechny pozice mě posunuli a rozhodně mě dali něco do života. Alza je super zkušenost a do životopisu se Vám rozhodně hodí.

Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností

Jsem rád součástí dynamické firmy, která podporuje rozvoj mých znalostí. Fajn kolegové a kompetentní vedení.

Výhody

zaměstnanecké nákupy, fajn kolegové, rozvoj

Nevýhody

trochu stres, ale kde není :)

zajímavé pracovní prostředí, nekompetetní nadřízený

Alza, navonok úspěšní firma, zajímavé pracovní prostředí. Jenomže absolutne nekompetetní nadřízený v klíčové zřejmě podceňováné pozice v Alze (Dwh a BI vedoucí beze soft skills a zkušeností).

Zábavné pracovisko

Množstvo nových informácií, časté školenia, super kolektív

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Alza.cz a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

3,2 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,6 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny