Amazon.com

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Amazon.com

Vše
Česká republika85 recenzí
Nalezeno 85 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (65 345)
Velká zdálenost ukládání produktu, a málo času na uložení produktu - málo času rychlejšího způsob práce.
Slibované bonusy žádné. Při dosažení nějakého výborného výsledku hako odměna byla čokoláda a v létě nanuk. Při návrhu na šetření peněz firmy nezájem. Nějaké zvednutí platu neexistovalo. A to jsem pracovala bez absence.
Výhody
Oběd za 50 korun
Nevýhody
Už jsem uvedla.
Za mě nedoporučuji lidem co v práci chtějí vidět výsledek své práce a lidem co mají rádi čerstvý vlhký vzduch.
Pracovní pozice jsou jednoduché a praci nenáročné.
Negativa:

1) Zakázané nošení mobilů v kapse.

2) Krátké přestávky a dlouhé chodby. Zaměstnanec nemůže stíhat za 15 minut vyzvednutí mobilu ve vzdálené šatně, docházku k automatu přes další šatnu (cca 200 metrů), vyčkání fronty u automatu, dále mu zbývá posedět jen 4 minuty a poté zpět do šatny a skladu. Lepší variantou je vzít si nápoj u automatu a jít rovnou do šatny, tam ale každému překáží a je to fakt jak u debilů.

3) Žádné hodiny na toaletních buňkách. Člověk neví, jak dlouho může ještě sedět.

4) Přehnané normy. Člověk se musí pohybovat tak jak oni chtějí, jinak je problém. Nutí lidi, aby se přetvařovali a usmívali se. Pro sociální dementy a roboty je toto idealní. Pro racionální a smýšlející občany V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ, pokud jste rázní, pracovití, smýšlející a sví, tak jako já, tak na Amazon úplně zapomeňte.

5) Mění procenta, jak se jim zlíbí. Každý tam má uvedena odpracovaná procenta. Ze dne na den najednou změnili celý systém a všem se tak snížili o 10-15%. Nic neřekli ale využili to jako nevyřčenou výmluvu pro vyhození dalších stovek lidí.

6) Není možné dosáhnout na 100% ať děláte sebevíc rychleji. Navíc procenta nejsou jen za čas ale srazí vám je i za to, že na produktu naskenujete jiný čárový kód. Ano, i přestože je jejich systém dokonalý a čtečka vám nahlásí, že je kód špatný. Musíte vždy trefit ten správný napoprvé a u každého výrobku to máte vždy jinak. Ztrácíte tím čas a pak nesmyslně další procenta za chyby, které vlastně nejsou žádné chyby, když by to stejně přes jejich systém neprošlo. Stejné je to se špatným naskenováním pozice. Je to tam jak v moderním
 - více...
Pracuji v Amazonu cca 7 měsíců a musím říct že člověk který chce pracovat má v Amazonu pohodu.... Manažeri jsou naprosto v pohodě když jim člověk nelze a jedna na rovinu..... Určitě bych neměnil..... Lidi co dávají negativní hodnocení na Amazon nevím bud jim ta práce nesedla a nebo to jsou lidi kteří si myslí že dostanou peníze za flakani to fakt ne no....
Po zaškolení je vyvíjen velký tlak na splnění procent, což se řešilo neustále, musíte být rychlí, rychlí, rychlí , to mě odradilo, nejsem robot a mám své tempo. Na světovou společnost stále malý plat. Admin pozice nenabízejí.
Výhody
Obědy, doprava
Nevýhody
Vysoká zátěž, robotická prace
Jestli mate dobre vztazi s vedenim mate pohodicko, budete oracovat na PC, hodit na prestavky. Jestli to nemate jste muzete skoncit v pekle.
Přestávky jidlo noční měsíc nemozne pracovní úkoly
Výhody
Penize
Nevýhody
N
I love the challenges and support I receive from my management team. My support team is awesome and coworkers are fantastic. Amazon is an awesome company to work for.
I would say they have to be more customer oriented, and also focus well on employee well-being. They can do much better in terms of pay they are paying peanuts to the people.
Zaměstnavateli nezáleží na zaměstnancích. Vysoké pracovní nasazení.
samostatnosti, ochoty se učit novem vecem,
ochota pomoci druhem
2 turni di lavoro da 12 ore, paga misera e ambiente pesante.
Suprová práce i s kolektivem . Kdyby chom se nemuseli stěhovat tak pracuji tam doposud.
Výhody
doprava
Nevýhody
žádné
Jednoduchá práce v příjemném kolektivu. Plat by mohl být vyšší, avšak na pokrytí životního minima stačil.
Prace je zajímavá a pestra.financne taky super Je tam více druhů práci různá oddělení, různí lidé
Rad na tu praci vzpominam.Libilo se mi tam.Byla tam nejlepsi parta lidi co jsem kde zazil.
Výhody
Obedy se slevou
Nevýhody
Prisny rezim a prace venku za kazdeho pocasi pri odbavovani kamionu.
Můj čas v amazonu jsem si neužil, byl tam velký stres, časový nátlak, nepříjemný spolek v mém čase, nestihl jsem si ani dát oběd a málem jsem omdlel.
Doporučuji práci pokud nemáte problém s noční směnou
Mám mnoho zkušeností z praci na výrobu a komunikace