Hodnocení od zaměstnanců společnosti Aramark

Vše
Česká republika8 recenzí
Nalezeno 8 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (17 497)
Nemohu si do dnes na tu práci stěžovat.
Kolektiv skvělý

Vedení skvělý
Výhody
Obědy levné
Nevýhody
Prescasy
Radim nechodit firmu aramarku Liberec flagrup psychicky vás tam manažerka Zničí řve tam po zaměstnancích jakmile onemocníte v tu ránu máte výpověď věčně jim tam chybí zboží v plný palbě vám to seberou z platu plat neodpovídá tomu co máte ve smlouvě nedoporučuji zaměstnanci tam sami sobě podraží nohy donáší jeden na druhého kolektiv šílený.Nedoporucuji!!!!!!!!!!!!¡
V Aramarku vás nikdo za ruku úplně vodit nebude, ale vaří se z dobrých surovin a českého masa. Co si uvaříte, to si také vydáte. Režim je trochu organizovanější, přece jen má firma více jak sto kantýn. Když se chcete rozvíjet, máte dostatek možností ke školení i k pracovnímu postupu, stačí nebýt línej. Vydělat peníze navíc si můžete na cateringu nebo záskokama, zajímavá motivace je když přivedete nového kolegu nebo se staráte o zácvik nováčků. Aramark platí všechno podle smlouvy a do pátého dne měsíce máte všechno v pořádku na účtu.
Paní vedoucí neumí stát za svými zaměstnanci, porušování hygyenických předpisů (s vědomím vedoucí - firma která si platí výdeje jídel a platí, tak si může říct, co všechno chce (tedy jejich lidi) byť to pro zaměstnance aramarku znamená porušování hygienických předpisů, týká se to i dávání polévek někomu dvakrát (i když měl objenáno jen jednu porci polévky - jídlo) nebo dávat polévky někomu, kdo vůbec nic neměl objednáno, pokud by se jim to nevydalo - byl pokárán velmi ostře zaměstnanec aramarku, nikoli upozorněna firma, že se vydávají jen jídla, která jsou objednána. Vedoucí nechávala volnou ruku zaměstnanci (na oko) - jak si to se zaměstatnci té firmy domluvíte, tak to bude. Výdej jídel po výdejních hodinách - opět nutnost a tlačení jak vedoucích zaměstnanců platící firmy tak i vedoucí aramarku. Když se zaměstnanec ohradil, že nebude porušovat hygienické předpisy, následovaly stížnosti zaměstnanců firmy apod. vedoucí aramarku, a stěžovali si, že není po jejich, i když zaměstnanec aramarku by musel porušoval hygienické předpisy, následovalo ze strany vedoucí aramarku naprostá bezmoc vůči té dané firmě - oni si přeci mohou říci co chtějí a já jako zazaměstnanec aramarku mohu porušovat hygienické předpisy - a pokud nechci - pak vyhazov.
Výhody
žádné
Nevýhody
Málo peněz, žádná podpora vedoucí - když má stát za zaměstnancem, tak ho potopí, hodně lidí se na tomto místě střídá, uchytí se zde jen člověk, kterému nezáleží na hygienických předpisech, žádné bonusy, možnost obědu za poplatek
Dělám v Continental Barum v Otrokovicích, je na nás vyvíjen neustálý nátlak, pracujeme pořád ve stresu, nesmíme hlásit proacovní úrazy. Lidem jsme nuceni nabízet nepoživatelné jídlo, ve kterém často plavou kusy igelitu, střepy skla, kusy drátěnky. Je to hnus, už se těším až prásknu dveřmi a půjdu pracovat jinam.
Výhody
zjistila jsem že vařím lím jako Aramark a to mi zvedlo sebevědomí
Nevýhody
je to tu jak koncentráku, nesmíte ani promluvit !!!!
zkušenosti s prodejem,obsluhování zákazníků,práce s pokladnou
Výhody
nebyly
Nevýhody
nízký plat
Špatný směnný provoz , výhodou je však stravování a pitný režim
Výhody
obědy
Hodne prace ktera neodpovida financnimu ohodnoceni
Výhody
Zadne
Nevýhody
Natlak
Zobrazit další recenze spol. Aramark
Můžete zkusit: