Hodnocení od zaměstnanců společnosti Aramark

Nalezeno 5 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (15 785)
nikomu nedoporučuji
Výdej jídel (Bývalý zaměstnanec) –  Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj17. března, 2019
Paní vedoucí neumí stát za svými zaměstnanci, porušování hygyenických předpisů (s vědomím vedoucí - firma která si platí výdeje jídel a platí, tak si může říct, co všechno chce (tedy jejich lidi) byť to pro zaměstnance aramarku znamená porušování hygienických předpisů, týká se to i dávání polévek někomu dvakrát (i když měl objenáno jen jednu porci polévky - jídlo) nebo dávat polévky někomu, kdo vůbec nic neměl objednáno, pokud by se jim to nevydalo - byl pokárán velmi ostře zaměstnanec aramarku, nikoli upozorněna firma, že se vydávají jen jídla, která jsou objednána. Vedoucí nechávala volnou ruku zaměstnanci (na oko) - jak si to se zaměstatnci té firmy domluvíte, tak to bude. Výdej jídel po výdejních hodinách - opět nutnost a tlačení jak vedoucích zaměstnanců platící firmy tak i vedoucí aramarku. Když se zaměstnanec ohradil, že nebude porušovat hygienické předpisy, následovaly stížnosti zaměstnanců firmy apod. vedoucí aramarku, a stěžovali si, že není po jejich, i když zaměstnanec aramarku by musel porušoval hygienické předpisy, následovalo ze strany vedoucí aramarku naprostá bezmoc vůči té dané firmě - oni si přeci mohou říci co chtějí a já jako zazaměstnanec aramarku mohu porušovat hygienické předpisy - a pokud nechci - pak vyhazov.
Výhody
žádné
Nevýhody
Málo peněz, žádná podpora vedoucí - když má stát za zaměstnancem, tak ho potopí, hodně lidí se na tomto místě střídá, uchytí se zde jen člověk, kterému nezáleží na hygienických předpisech, žádné bonusy, možnost obědu za poplatek
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 6NeNahlásit
bordel nad bordel
Pomocna sila v kuchyni (Bývalý zaměstnanec) –  Otrokovice, Zlínský kraj2. února, 2019
Dělám v Continental Barum v Otrokovicích, je na nás vyvíjen neustálý nátlak, pracujeme pořád ve stresu, nesmíme hlásit proacovní úrazy. Lidem jsme nuceni nabízet nepoživatelné jídlo, ve kterém často plavou kusy igelitu, střepy skla, kusy drátěnky. Je to hnus, už se těším až prásknu dveřmi a půjdu pracovat jinam.
Výhody
zjistila jsem že vařím lím jako Aramark a to mi zvedlo sebevědomí
Nevýhody
je to tu jak koncentráku, nesmíte ani promluvit !!!!
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 18Ne 1Nahlásit
vícesměnny provoz
kuchař (Bývalý zaměstnanec) –  Přerov, Olomoucký kraj24. července, 2017
Špatný směnný provoz , výhodou je však stravování a pitný režim
Výhody
obědy
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 28Ne 10Nahlásit
Velmi namahave
Pomocna sila v kuchyni (Bývalý zaměstnanec) –  České Budějovice, Jihočeský kraj20. června, 2017
Hodne prace ktera neodpovida financnimu ohodnoceni
Výhody
Zadne
Nevýhody
Natlak
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 58Ne 3Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Aramark

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Aramark a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,6