ArcelorMittal
4,0 z 5 hvězdiček.
Recenze od zaměstnance společnosti ArcelorMittal

Hutník-1.tavič,strojník hutní prvovýroby,strojvedoucí(bývalý zaměstnanec)

23. září, 2018
Pracoval jsem tam 25 let,byla to těžká práce.Do roku 2009 se to dalo.Po roce 2009 se vše zhoršilo,ale co tady poslední dobou začal vyvádět p.Rafaj a po něm pí.Muroňová,to byl vrchol.Aby za stejné pracovní pozici bylo i dvanáct různých platů,to jsem nezažil.Když jste se povýšil na lepší pozici,plat vám zůstával 1 rok stejný a nikdy jste se už nedostal na plat,který měl pracovník před vámi.Pí. Muroňová to zdůvodnila,že předchozí plat byl nadhodnocený. Že žije asi někde na obláčku,to si ani neuvědomuje.Měl jsem s ní tu možnost jednat,ale větší aroganci jsem nezažil.Když už jí dojdou argumenty,tak,říká,že vás nechce okrádat.Nevím,jestli je takové jednání slučitelné s personální ředitelkou velké společnosti.
Podobné recenze
29. listopadu, 2020
technik čističky odpadních vod (Bývalý zaměstnanec) - Ostrava
Do doby pracovního úrazu bez problémů, pak vypoved
2. června, 2020
Technolog (Bývalý zaměstnanec) - Ostrava, Moravskoslezský kraj
Velký důraz na BOZP až hraničící se šikanou a nenormálním chováním. Ve vedoucích funkcích i podvodníci a lidé bez patřičného vzdělání. Velká protekčnost a prosazování vlastních zájmů. Každoroční hodnocení a kariérní komise zaměstnanců - řízena bez znalosti zaměstnanců. Kurzy a školení jen s posvěcením přímého nadřízeného - minimální šance.
4. prosince, 2018
Work placement for students (Bývalý zaměstnanec) - Ostrava, CZ
Obrovský gigant, ve kterém je mnoho zaměstnanců všech odvětví. Velice obtížné se šplhat směrem vzhůru. Na většinu nároků ze strany zaměstnance se nebere ohled.
  1. Hutník-1.tavič,strojník hutní prvovýroby,strojvedoucí(bývalý zaměstnanec)