BILLA

Hodnocení od zaměstnanců společnosti BILLA

Vše
Česká republika67 recenzí
Nalezeno 67 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (234)
Prijímání zaměstnanců z pracovního úřadu na dobu, co pracovní úřad poskytoval plat pro zaměstnance, následné propouštění celých skupin zaměstnanců.
Pul na pul je i dobra prace a pul špatna prace kdy by mněla vic pochopeni vedouci na člověka tak by to bylo dobre
Výhody
Koletiv dobry
Nevýhody
A vedouci nema chovani a pochopení toho člověka
jen pracovní tempo obědová pauza komunikace s nadřízeným
Náplň práce nebyla složitá.
Zbytečné dusno ze strany vedení.

Zbytečné komplikování jednoduchých věci. Konzervativnost. Nízké platy.
Výhody
Jednoduchá náplň práce
Nevýhody
nízký plat
Práca plná stresu, zlé finančné ohodnotenie na pozícii vedúcej prevádzky, neplatené nadčasy, nepríjemní vedúci
Práce v Bille je optižná vedoucí si vybírá lidi podle toho jak vypadají a když si vybere tak je vysazená , v Bille nemůžete udělat ani chibu třeba malou protože pak to slyšíte ještě další měsíc. No prostě katastrofa . Už nikdy víc.
Ze začátku vše v pohodě ale pak neumí nic dodržet,
Stres, spatne hodnoceni, veliky tlak na zamestnance. Nedodrzovani pracovni doby.
Výhody
Zadne
Nevýhody
Kratka dovolena, problem ji vybrat.
spolupracovnice na mě donášeli šefovi jen pro to že jsem byla nejmladčí v obchodním kolektivu, přímo na ě mířila kamera nad pokladnou a propustily me za udajné nemarkování pečiva přitom kody jsem znala dobře a kdyby se někdo podíval na ty zaznami ožná by zjistil jak sem to nemarkovala
Výhody
nevím
Nevýhody
nevím
Tato fa hledá pouze otroky či spíše roboty, vedení je neuspokojivé :(
Chtějí nás sedřít z kůže. Nechtějí platit ani přesčasy.
Billa je hodně dobrá. Akorát některý kolegové, brigádníci z agentur, se z nepochopitelných důvodů chovají jak kdyby byli minimálně manažeři. Je neskutečný co si některý dovolí
Výhody
Vše, muzu jen doporucit
Nevýhody
Nektery arogantni az agresivni brigadnici
Špatné a nedostačující platové ohodnocení na to jaké jsou povinnosti
durante la mia esperienza in Billa come commessa ho lavorato bene ricevendo indicazioni chiare e tutto il supporto di cui avevo bisogno
Vedoucí hodně špatná. Když za ní přijdete s problémem není schopná ho řešit. Své povinnosti hází na zástupce. Pro neuvěřitelný nedostatek lidí není možné lítat na pokladnu, doplňovat zboží, počítat inventuru a kontrolovat jestli vám nějaké zboží neprochází.
Když něco potřebujete objednat nepřijde to, nebo v minimálním množství ale to co se neprodává toho máte plný sklad že nevíte kam se máte pohnout.

Kolektiv rozdělen na dva tábory, kde se všichni pomlouvají. Neumí držet při sobě.

Nevadí mi ani tak fyzická práce, ani komunikace se zákazníky ale co nemůžu vydržet tak jako samoživitelka, která nemá hlídání pro dítě abych chodila na odpolední směny. Vyjádření vedoucí i regionálního manažera je zařiďte si to.

Vrchol je placení manka na cigaretách, salátech nebo sýrech které projdou.
Přesně tak jak jsem četl od některých přispěvatelů hrůza, přetvářka ,arogance,malo zaměstnanců na úsecích,když je hlášena možná kontrola z vedení vše se lakuje na růžovo jen ať jde vidět že celý obchod utahne minimální počet zaměstnanců a ti "ředitelé"tomu snad i věří.Arogantni vedeni že makaš bez pauzy a bude ti misto diku řečeno když nemůžeš přidej víc
Výhody
Pravidelný plat
Nevýhody
Karierni postup neexistuje pokud nemáš známého někde nahoře opravdu neexistuje vim o čem mluvím
Mizerný zaručený plat. Pokud dělá zákazník problémy dostanete vynadáno vy ,že nejste dost vstřícní. Pracovní podmínky mizerné , často nemáte čas ani na svačinu. Pracuje se 8 o víkendu 14 hodin. 12 dní v kuse potom volný víkend když nikdo nechybí.
jde to, ale jako v každém kramu moc lidí moc řečí.
Zdravím. Každý kdo má všech 5 pohromadě si musí pořádně rozmyslet zda je tato práce právě pro něj. Jestli mám maturitu nebo nedokončené základní vzdělání je zcela nepodstatné. Tady jde jen o to být dobrý robot. Vlastnosti dobrého robota : 1. nevadí mu že dělá přesčasy. 2. Pracuje rychle a těžce. 3. Do ničeho nemluví, protože každej druhej ví všechno líp. 4. Spokojí se s velmi nízkým platem a v neposlední řadě je negativní, vytváří pomluvy a intriky na pracovišti aby zapadl do kolektivu.
Děkuji nechci!

Doufám, že tato recenze byla užitečná a jestli pomohla snad jen jednomu člověku při rozhodování, tak splnila účel.
Přístup k zaměstnanci i k zákazníkům. Izerný nespokojenost, pomluvy, drby, využívání
Práce v Bille opravdu není žádné terno.
Vedoucí je schopná vám provést kdejaký naschvál pokud neskáčete jak píská.

To že to poškodí chod obchodu je jí fuk, hlavně že uškodí vám.

Jako skladník vám na začátku všichni vykládají jak ten sklad bude v podstatě váš a můžete si ho zářídit jak chcete, ale stejně vám do toho vedoucí stále kecá a regionální manažer také.

Firma namísto přijetí více lidí případně přidání zaměstnancům radši vyhazuje peníze za zbytečné letáčky které sotva přijedou hodím do lisu, protože už jsou staré (opravdu).

Přesto že vám do chodu skladu každý druhý mluví je to přece vaše práce tudíž vám skoro nikdo nepomůže naopak jako skladník vy pomáháte ostatním, kteří se často neobtěžují uklidit odpad který po nich ve skladu zůstane a vy pak dostanete vynadáno za nepořádek, protože přece musíte udržovat pořádek. Takže ideálně musíte mít prázdný lis, roztříděné lahve, doplněné pití a pivo, sledovat ostatní jestli vám nedělají nepořádek ve skladu a být připraven převzít zboží zároveň.

Půlhodinu pauzy si jen málokdy vyberete vkuse, spíš půjdete minimálně jednou na příjem kde někdo zvoní.

Samozřejmě nemusí to být všude stejné, ale tohle jsou mé dojmy z pozice skladníka v Bille.
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,5
Poměr Práce/Život