BILLA

Hodnocení od zaměstnanců společnosti BILLA

Vše
Česká republika65 recenzí
Nalezeno 65 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (228)
práce a zase práce
jen pracovní tempo obědová pauza komunikace s nadřízeným
zaostalost
Náplň práce nebyla složitá.
Zbytečné dusno ze strany vedení.

Zbytečné komplikování jednoduchých věci. Konzervativnost. Nízké platy.
Výhody
Jednoduchá náplň práce
Nevýhody
nízký plat
Stres za málo peňazí
Práca plná stresu, zlé finančné ohodnotenie na pozícii vedúcej prevádzky, neplatené nadčasy, nepríjemní vedúci
Panuje závist a nenávist, vedoucí je hrubá
Práce v Bille je optižná vedoucí si vybírá lidi podle toho jak vypadají a když si vybere tak je vysazená , v Bille nemůžete udělat ani chibu třeba malou protože pak to slyšíte ještě další měsíc. No prostě katastrofa . Už nikdy víc.
Hrozny
Ze začátku vše v pohodě ale pak neumí nic dodržet,
Stres
Stres, spatne hodnoceni, veliky tlak na zamestnance. Nedodrzovani pracovni doby.
Výhody
Zadne
Nevýhody
Kratka dovolena, problem ji vybrat.
nelíbilo se mi tam
spolupracovnice na mě donášeli šefovi jen pro to že jsem byla nejmladčí v obchodním kolektivu, přímo na ě mířila kamera nad pokladnou a propustily me za udajné nemarkování pečiva přitom kody jsem znala dobře a kdyby se někdo podíval na ty zaznami ožná by zjistil jak sem to nemarkovala
Výhody
nevím
Nevýhody
nevím
Nikomu nedoporučuji
Tato fa hledá pouze otroky či spíše roboty, vedení je neuspokojivé :(
Neférové jednání
Chtějí nás sedřít z kůže. Nechtějí platit ani přesčasy.
Billa nebuzeruje
Billa je hodně dobrá. Akorát některý kolegové, brigádníci z agentur, se z nepochopitelných důvodů chovají jak kdyby byli minimálně manažeři. Je neskutečný co si některý dovolí
Výhody
Vše, muzu jen doporucit
Nevýhody
Nektery arogantni az agresivni brigadnici
Špatně placené a moc práce
Špatné a nedostačující platové ohodnocení na to jaké jsou povinnosti
esperienza positiva
durante la mia esperienza in Billa come commessa ho lavorato bene ricevendo indicazioni chiare e tutto il supporto di cui avevo bisogno
Špatná vedoucí, lidé co vám hází klacky pod nohy a nic nedělají protože jsou kamarádi s nadřízenými, málo lidí
Vedoucí hodně špatná. Když za ní přijdete s problémem není schopná ho řešit. Své povinnosti hází na zástupce. Pro neuvěřitelný nedostatek lidí není možné lítat na pokladnu, doplňovat zboží, počítat inventuru a kontrolovat jestli vám nějaké zboží neprochází.
Když něco potřebujete objednat nepřijde to, nebo v minimálním množství ale to co se neprodává toho máte plný sklad že nevíte kam se máte pohnout.

Kolektiv rozdělen na dva tábory, kde se všichni pomlouvají. Neumí držet při sobě.

Nevadí mi ani tak fyzická práce, ani komunikace se zákazníky ale co nemůžu vydržet tak jako samoživitelka, která nemá hlídání pro dítě abych chodila na odpolední směny. Vyjádření vedoucí i regionálního manažera je zařiďte si to.

Vrchol je placení manka na cigaretách, salátech nebo sýrech které projdou.
Jde to z kopce
Přesně tak jak jsem četl od některých přispěvatelů hrůza, přetvářka ,arogance,malo zaměstnanců na úsecích,když je hlášena možná kontrola z vedení vše se lakuje na růžovo jen ať jde vidět že celý obchod utahne minimální počet zaměstnanců a ti "ředitelé"tomu snad i věří.Arogantni vedeni že makaš bez pauzy a bude ti misto diku řečeno když nemůžeš přidej víc
Výhody
Pravidelný plat
Nevýhody
Karierni postup neexistuje pokud nemáš známého někde nahoře opravdu neexistuje vim o čem mluvím
Pracoviště Luna Plzeň , kolektiv vcelku dobrý , vedení ukřičené, neumí pochválit práci , jen křičet , neumí motivovat k lepšímu výkonu.
Mizerný zaručený plat. Pokud dělá zákazník problémy dostanete vynadáno vy ,že nejste dost vstřícní. Pracovní podmínky mizerné , často nemáte čas ani na svačinu. Pracuje se 8 o víkendu 14 hodin. 12 dní v kuse potom volný víkend když nikdo nechybí.
docela přijemné pracovní prostředí
jde to, ale jako v každém kramu moc lidí moc řečí.
Děkuji nechci.
Zdravím. Každý kdo má všech 5 pohromadě si musí pořádně rozmyslet zda je tato práce právě pro něj. Jestli mám maturitu nebo nedokončené základní vzdělání je zcela nepodstatné. Tady jde jen o to být dobrý robot. Vlastnosti dobrého robota : 1. nevadí mu že dělá přesčasy. 2. Pracuje rychle a těžce. 3. Do ničeho nemluví, protože každej druhej ví všechno líp. 4. Spokojí se s velmi nízkým platem a v neposlední řadě je negativní, vytváří pomluvy a intriky na pracovišti aby zapadl do kolektivu.
Děkuji nechci!

Doufám, že tato recenze byla užitečná a jestli pomohla snad jen jednomu člověku při rozhodování, tak splnila účel.
Hrozné už nikdy, mám maturitu a ti lidé jsou tam jiní
Přístup k zaměstnanci i k zákazníkům. Izerný nespokojenost, pomluvy, drby, využívání
Bída
Práce v Bille opravdu není žádné terno.
Vedoucí je schopná vám provést kdejaký naschvál pokud neskáčete jak píská.

To že to poškodí chod obchodu je jí fuk, hlavně že uškodí vám.

Jako skladník vám na začátku všichni vykládají jak ten sklad bude v podstatě váš a můžete si ho zářídit jak chcete, ale stejně vám do toho vedoucí stále kecá a regionální manažer také.

Firma namísto přijetí více lidí případně přidání zaměstnancům radši vyhazuje peníze za zbytečné letáčky které sotva přijedou hodím do lisu, protože už jsou staré (opravdu).

Přesto že vám do chodu skladu každý druhý mluví je to přece vaše práce tudíž vám skoro nikdo nepomůže naopak jako skladník vy pomáháte ostatním, kteří se často neobtěžují uklidit odpad který po nich ve skladu zůstane a vy pak dostanete vynadáno za nepořádek, protože přece musíte udržovat pořádek. Takže ideálně musíte mít prázdný lis, roztříděné lahve, doplněné pití a pivo, sledovat ostatní jestli vám nedělají nepořádek ve skladu a být připraven převzít zboží zároveň.

Půlhodinu pauzy si jen málokdy vyberete vkuse, spíš půjdete minimálně jednou na příjem kde někdo zvoní.

Samozřejmě nemusí to být všude stejné, ale tohle jsou mé dojmy z pozice skladníka v Bille.
Už nikdy víc
V supermarketu Billa jsem pracovala od konce května do konce září a už nikdy víc. Pracovala jsem na pekárně, takže směny od 6:00 do 14:00 a od 14:00 do 21:00. Měla jsem 90 Kč /h i když ostatní brigádníci měli 100. Dělala jsem práce, ktere jsem neměla ani v popisu práce ( vynášení košu,zametani cukru, mytí WC). Jelikož neměli nikoho na odpoledni směnu z 90% jsem chodila pouze odpoledni, když bylo nedostatek peněz brigadnikum seškrtali směny. Ve 21:00 zavíral krám, ale dřív jak ve 21:00 jste nemohli začít uklízet pečivo, takže pokaždy tak 20 - 30 min přesčas, ktery nikdo neplatil.Jelikož jsem tam byla hlavně v létě neměla jsem volno i 14 dní, protože na pekárně bylo málo lidi. Vedouci strkal nos do věci, do kterych mu nic nebylo a pote co jsem napsala na svuj instagram, že prace v Bille stoji za hovno mě vyhodil. Asi se mu nelibila pravda....Mimochodem muj instagramu mi sleduje stále, což mi nepřijde uplně normalni.
Člověk je robot za minimální mzdu
Pro společnost Billa pracují momentálně 3 rokem. Pracuji jako brigádník, proto budu mít asi jiný pohled na věc,než zaměstnanec.
Mé zaučení bylo takřka nulové. V 15 ti letech,dva týdny po nastoupení, mě nechávala vedouci samotnou na celý pult. (Zákusky, uzenina, teplý pult,parky a klobásy, saláty atd.)

Ani jsem se nenadechla a s 5ti minutovým zaučením mě nacpali na dopek. Ihned poté následoval i Penam a maso. Vedoucí absolutně neberou ohledy na to že jste člověk ! Nemáte právo se ani na něco zeptat,okamžitě vás s dotazy pošlou do prd***.

Pracovní nasazení ostatních slavných "zaměstnanců" je na takové úrovni,že cokoliv potřebujete,musíte jít na rampu a vyrušit je od kafíčka a cigára. A rovnou i něco do uší protože neuslyšíte jedinou větu bez nadávek a plivancu na zákazníky a všechno ostatní. Brigadnik? Otrok ná vše. Vedoucí si s vámi dělá co chce a nikomu to nevadí. Prošlé šunky se dávají bez problémů do pultu a štítek se má okamžitě vyhodit, sýry na 10x prebalene...příkazy vedoucích jsou často až směšně.

Pauzy na 13 ti hodinové směně ? Není čas ? Nikam nejdéte. Cituji vedoucí:"Dejte si rychlí cigáro a hned zpět! " A pokud se na tu pauzu naneštěstí dostanete,počítejte s tím,že po 5minutach přijde vedoucí,,který na rampě trávy více než polovinu směny a serve vás že jste furt na rampě ,hulite jednu za druhou a máte vypadnout na obchod. Platové ohodnocení se momentálně zvedlo na 95/hod. Ale stojí ty peníze za ten stres ? Zdravotní problémy ? Abych to shrnula. Po 3 letech u této společnosti mám alarmující problémy se srdcem a lecim se s vysokým tlakem. V 18ti letech
 - více...
Výhody
Když má kolektiv světlejší chvilku
Nevýhody
Vedoucí, práce za víc lidí, zacházení s brigádníky, neserióznost
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,5
3,2