BILLA
Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Už nikdy víc

9. března, 2019
V supermarketu Billa jsem pracovala od konce května do konce září a už nikdy víc. Pracovala jsem na pekárně, takže směny od 6:00 do 14:00 a od 14:00 do 21:00. Měla jsem 90 Kč /h i když ostatní brigádníci měli 100. Dělala jsem práce, ktere jsem neměla ani v popisu práce ( vynášení košu,zametani cukru, mytí WC). Jelikož neměli nikoho na odpoledni směnu z 90% jsem chodila pouze odpoledni, když bylo nedostatek peněz brigadnikum seškrtali směny. Ve 21:00 zavíral krám, ale dřív jak ve 21:00 jste nemohli začít uklízet pečivo, takže pokaždy tak 20 - 30 min přesčas, ktery nikdo neplatil.Jelikož jsem tam byla hlavně v létě neměla jsem volno i 14 dní, protože na pekárně bylo málo lidi. Vedouci strkal nos do věci, do kterych mu nic nebylo a pote co jsem napsala na svuj instagram, že prace v Bille stoji za hovno mě vyhodil. Asi se mu nelibila pravda....Mimochodem muj instagramu mi sleduje stále, což mi nepřijde uplně normalni.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Podobné recenze
13. července, 2017
Stejná pozice
Brigádník (Bývalý zaměstnanec) - Praha 8
Příjemný kolektiv a usměvaví zákazníci mi zpříjemňovali den.
17. září, 2020
Zástupce vedoucího. Billac (Bývalý zaměstnanec) - Žarošická
Spousta práce za málo peněz. A roční odměny jsou podmíněné takže jsem je za 5let neviděla.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Pracovat v bille
8. září, 2020
Prodavačka (Bývalý zaměstnanec) - Olomouc
Lepší zaměstnání jsem nezažila. Každému doporučuji si jít vyzkoušet.