BILLA

Recenze zaměstnanců společnosti BILLA v místě Brno

Vše
Brno5 recenzí
Nalezeno 5 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (234)
spolupracovnice na mě donášeli šefovi jen pro to že jsem byla nejmladčí v obchodním kolektivu, přímo na ě mířila kamera nad pokladnou a propustily me za udajné nemarkování pečiva přitom kody jsem znala dobře a kdyby se někdo podíval na ty zaznami ožná by zjistil jak sem to nemarkovala
Výhody
nevím
Nevýhody
nevím
Zdravím. Každý kdo má všech 5 pohromadě si musí pořádně rozmyslet zda je tato práce právě pro něj. Jestli mám maturitu nebo nedokončené základní vzdělání je zcela nepodstatné. Tady jde jen o to být dobrý robot. Vlastnosti dobrého robota : 1. nevadí mu že dělá přesčasy. 2. Pracuje rychle a těžce. 3. Do ničeho nemluví, protože každej druhej ví všechno líp. 4. Spokojí se s velmi nízkým platem a v neposlední řadě je negativní, vytváří pomluvy a intriky na pracovišti aby zapadl do kolektivu.
Děkuji nechci!

Doufám, že tato recenze byla užitečná a jestli pomohla snad jen jednomu člověku při rozhodování, tak splnila účel.
Pro společnost Billa pracují momentálně 3 rokem. Pracuji jako brigádník, proto budu mít asi jiný pohled na věc,než zaměstnanec.
Mé zaučení bylo takřka nulové. V 15 ti letech,dva týdny po nastoupení, mě nechávala vedouci samotnou na celý pult. (Zákusky, uzenina, teplý pult,parky a klobásy, saláty atd.)

Ani jsem se nenadechla a s 5ti minutovým zaučením mě nacpali na dopek. Ihned poté následoval i Penam a maso. Vedoucí absolutně neberou ohledy na to že jste člověk ! Nemáte právo se ani na něco zeptat,okamžitě vás s dotazy pošlou do prd***.

Pracovní nasazení ostatních slavných "zaměstnanců" je na takové úrovni,že cokoliv potřebujete,musíte jít na rampu a vyrušit je od kafíčka a cigára. A rovnou i něco do uší protože neuslyšíte jedinou větu bez nadávek a plivancu na zákazníky a všechno ostatní. Brigadnik? Otrok ná vše. Vedoucí si s vámi dělá co chce a nikomu to nevadí. Prošlé šunky se dávají bez problémů do pultu a štítek se má okamžitě vyhodit, sýry na 10x prebalene...příkazy vedoucích jsou často až směšně.

Pauzy na 13 ti hodinové směně ? Není čas ? Nikam nejdéte. Cituji vedoucí:"Dejte si rychlí cigáro a hned zpět! " A pokud se na tu pauzu naneštěstí dostanete,počítejte s tím,že po 5minutach přijde vedoucí,,který na rampě trávy více než polovinu směny a serve vás že jste furt na rampě ,hulite jednu za druhou a máte vypadnout na obchod. Platové ohodnocení se momentálně zvedlo na 95/hod. Ale stojí ty peníze za ten stres ? Zdravotní problémy ? Abych to shrnula. Po 3 letech u této společnosti mám alarmující problémy se srdcem a lecim se s vysokým tlakem. V 18ti letech
 - více...
Výhody
Když má kolektiv světlejší chvilku
Nevýhody
Vedoucí, práce za víc lidí, zacházení s brigádníky, neserióznost
Pracovní měsíc 310 hodin odpracovaných v jednom měsíci .
Výhody
Zaměstnanecké benefity.
Nevýhody
Fluktuace zaměstnanců.
samostatnost,zručnost,práce s pda,přecenování zboží,tvorba cenovek.
Výhody
stravenky
Nevýhody
každý den v práci
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,5
Poměr Práce/Život