Recenze zaměstnanců společnosti BILLA v místě Brno

Nalezeny 4 recenze odpovídající vyhledávání Zobrazit všechny recenze (160)
Děkuji nechci.
Zastupce vedoucího (Bývalý zaměstnanec) –  Brno, Jihomoravský kraj15. srpna, 2019
Zdravím. Každý kdo má všech 5 pohromadě si musí pořádně rozmyslet zda je tato práce právě pro něj. Jestli mám maturitu nebo nedokončené základní vzdělání je zcela nepodstatné. Tady jde jen o to být dobrý robot. Vlastnosti dobrého robota : 1. nevadí mu že dělá přesčasy. 2. Pracuje rychle a těžce. 3. Do ničeho nemluví, protože každej druhej ví všechno líp. 4. Spokojí se s velmi nízkým platem a v neposlední řadě je negativní, vytváří pomluvy a intriky na pracovišti aby zapadl do kolektivu.
Děkuji nechci!
Doufám, že tato recenze byla užitečná a jestli pomohla snad jen jednomu člověku při rozhodování, tak splnila účel.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 42NeNahlásit
Člověk je robot za minimální mzdu
Prodavačka lahůdek,dopekařka,penamařka,masařka (Současný zaměstnanec) –  Brno, Jihomoravský kraj10. února, 2019
Pro společnost Billa pracují momentálně 3 rokem. Pracuji jako brigádník, proto budu mít asi jiný pohled na věc,než zaměstnanec.
Mé zaučení bylo takřka nulové. V 15 ti letech,dva týdny po nastoupení, mě nechávala vedouci samotnou na celý pult. (Zákusky, uzenina, teplý pult,parky a klobásy, saláty atd.)
Ani jsem se nenadechla a s 5ti minutovým zaučením mě nacpali na dopek. Ihned poté následoval i Penam a maso. Vedoucí absolutně neberou ohledy na to že jste člověk ! Nemáte právo se ani na něco zeptat,okamžitě vás s dotazy pošlou do prd***.
Pracovní nasazení ostatních slavných "zaměstnanců" je na takové úrovni,že cokoliv potřebujete,musíte jít na rampu a vyrušit je od kafíčka a cigára. A rovnou i něco do uší protože neuslyšíte jedinou větu bez nadávek a plivancu na zákazníky a všechno ostatní. Brigadnik? Otrok ná vše. Vedoucí si s vámi dělá co chce a nikomu to nevadí. Prošlé šunky se dávají bez problémů do pultu a štítek se má okamžitě vyhodit, sýry na 10x prebalene...příkazy vedoucích jsou často až směšně.
Pauzy na 13 ti hodinové směně ? Není čas ? Nikam nejdéte. Cituji vedoucí:"Dejte si rychlí cigáro a hned zpět! " A pokud se na tu pauzu naneštěstí dostanete,počítejte s tím,že po 5minutach přijde vedoucí,,který na rampě trávy více než polovinu směny a serve vás že jste furt na rampě ,hulite jednu za druhou a máte vypadnout na obchod. Platové ohodnocení se momentálně zvedlo na 95/hod. Ale stojí ty peníze za ten stres ? Zdravotní problémy ? Abych to shrnula. Po 3 letech u této společnosti mám alarmující problémy se srdcem a lecim se s vysokým tlakem. V 18ti letech
  více... jsem zastávala práci i 3 zaměstnanců zaraz! A nikomu to nebylo proti srsti! Zaucila sem více než polovinu ostatních pracovníků vedlejších filiálek a nedostalo se mi ani půl dobrého slova. Nedoporučuji tuto společnost.  méně
Výhody
Když má kolektiv světlejší chvilku
Nevýhody
Vedoucí, práce za víc lidí, zacházení s brigádníky, neserióznost
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 69Ne 3Nahlásit
nauka se zdokonalovat
prodavač,přebírka a doplněk zboží (Bývalý zaměstnanec) –  Brno24. dubna, 2018
samostatnost,zručnost,práce s pda,přecenování zboží,tvorba cenovek.
Výhody
stravenky
Nevýhody
každý den v práci
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 15Ne 6Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti BILLA

Můžete zkusit:

Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,3

Recenze společnosti BILLA dle pracovní pozice

Recenze společnosti BILLA dle lokality