BILLA

Recenze zaměstnanců společnosti BILLA v místě Praha

Nalezeno 11 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (228)
zaostalost
Náplň práce nebyla složitá.
Zbytečné dusno ze strany vedení.

Zbytečné komplikování jednoduchých věci. Konzervativnost. Nízké platy.
Výhody
Jednoduchá náplň práce
Nevýhody
nízký plat
Billa nebuzeruje
Billa je hodně dobrá. Akorát některý kolegové, brigádníci z agentur, se z nepochopitelných důvodů chovají jak kdyby byli minimálně manažeři. Je neskutečný co si některý dovolí
Výhody
Vše, muzu jen doporucit
Nevýhody
Nektery arogantni az agresivni brigadnici
Dobrý den, mám prosbu, nevěděl by někdo číslo na vyšší vedení než co je v kanceláři?
Neskutečná práce
Práce u společnosti Billa je krutá. Vedoucí jen řvou a buzerujou. Nemáte čas si dojít ani na záchod, natož pak na jídlo. Pracovní dobu jsem měla od 6.00 do 22.00. Úžasná pracovní doba. Pracovala jsem v lahůdkách. Byl velký pult pro 4 prodavačky, byly jsme ale jen 2. Já byla zaměstnanec a ta druhá přes agenturu, takže někdy jsem byla na směně sama. Pracovala jsem tam přes rok, na dvou různých pobočkách. Měla jsem za tu dobu 2x neschopenku. Nemoc však Billa zásadně neproplácí. Prostě jsem měla smůlu. Do Billy nikdo nikdy nechoďte pracovat, protože tam jsou jen samí otrokáři.
Výhody
žádné
Nevýhody
příšerní šéfové, hrozný přístup k zaměstnancům
Vedeni by se melo chytnout za nos
Ubiraji a krati hodiny.Naopak zamestnanci agentur casto nechodi nebo jsou tzv.hodinari a jakmile nemaji 12h nepracuji,prestanou chodit.Doplacime na to my jako vedouci useku.Casto se potyka s nedostatkem pracovnich sil a po tydnu jsem totalne vycerpana.O rodinnem zivote nic nevim,ten mam jen ve volnu ktery je jednou za 12dni.Psychicky i fyzicky narocna prace.Casto prehlizim a uz jen proplouvam.Vedeni to bohuzel nevidi.Vzdy kdyz ma prijet na prodejnu tak vse uklizeno,srovnano a nastavi se jim obrazek ze vse je v poradku.Meli by se podivat ve spicce jak nam to jde.Kram na sracky,pokladni unavene,na kramu jen asistentka na 10palet a to jeste dobiha na prijem a zastupuje na zelenine,ci za pokladnou.Ale je to o te pohadce kdy ma prijet tchyne tak se doma taky vse uklizi aby bylo vse nadherne.Pak si muzem stezovat kdyz vedeni vidi ze co remcame kdyz to tak krasne davame i ve 4lidech.Ze skladnik beha rano na prijem,doplnuje vody piva,taha palety tam a zpatky a sam to bohuzel nestiha,to uz nikdo nevidi.O buzeraci ani nemluvim.Kolikrat jdu na pauzu a o pauze zamnou prijde vedouci ze neco mam spocitat.Rikam ji ze ano ale az dosvacim.Rozkaz hned!opravdu vas zvedne ze zidle a bud bouchnete do stolu nebo to zkousnete.Za ty roky si vsimam ze vedouci se svami a ostatnimi bavi jako s harantem a ne vubec jako s dospelym clovekem.Hodne pochlebuje novym prichozim a to jeste brigadnikum a vlastnim stalym zamestnancum na ty zhora plive.
Výhody
Kratka pracovni doba.
Nevýhody
Prescasy o ktere nestojim.
Stres, stres, stres opravdu náročné
Úsek mléčné-planogramy nesedí, pokud je dodrzis stejně nesedí na cenovku, mají v tom bordel. Pokud se zeptáš na pomoc jsi poslány do....vedení nechce nic řešit a pokud jede kontrola tak všichni lítají jako vrabci a buzerujou. Pokud si však děláš svoji práci dají ti pokoj, ale není to stejně podle toho jak to má být, ale je to takové plácání od ničeho k ničemu. Pokud upozorníš na nesrovnalosti ve zboží, že je potřeba odepsat ze stavu tak je jim to jedno a udělá se to potom potom potom. Zaučení žádné kupříkladu mě označení na cenovkach učila kontrolorka od společnosti co tam chodí kontrolovat počet položek vystavených k prodeji. Takže obrázek si udělejte sami. Platově je to taky mizerný raději jděte dělat pod agenturu podstatně více peněz. Jinak úsek mléčné je opravdu fyzicky náročný - celý den se nezastavis, opravdu nezastavis.pokladni jsem taky vyzkoušela - musíš se usmívat, moc nevyčníval a hlavně pokud jsi akční a nabízíš časák, bonus nebo členství tak tě brzdí, aby to potom nemuseli dělat vsichni
Výhody
Pokud děláš alespoň z 40% co máš dají ti pokoj
Nevýhody
Stres, buzerace za pauzu, buzerace od oblastaku
Dobrý kolektiv
Jediné dobré a práci byl kolektiv, který tam byl, ale vedení stálo za houby.
Výhody
stravenky
Nevýhody
málo volných dnů
unavne
nejtěžší je komunikace se zákazníkem. Vedení nevyhovující,kultura špatná,zábava žádná
Replenishment of goods
A typical day begins in the morning at 7:30 when I come to the workplace and start unpacking the pallets with the goods.Then I took the goods to the store.
Nevýhody
Long hours
Dobra prace
Mam rada komunikaci s lidmi.Jsem pracovita a nebojim se novym vecem.
Příjemná práce
Byla jsem spokojená se svým vedoucím a práce pro lidi mě bavila.A naučila jsem se poznat maso
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,5
3,2