BILLA

Recenze zaměstnanců na pozici Pokladní ve společnosti BILLA

Pokladní12 recenzí
Česká republika12 recenzí
Nalezeno 12 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (234)
v případě prac. pozice pokladní jsem se naučila hmotné zodpovědnosti a v případě prac. pozice úsekářky - fyzicky náročné
Pul na pul je i dobra prace a pul špatna prace kdy by mněla vic pochopeni vedouci na člověka tak by to bylo dobre
Výhody
Koletiv dobry
Nevýhody
A vedouci nema chovani a pochopení toho člověka
spolupracovnice na mě donášeli šefovi jen pro to že jsem byla nejmladčí v obchodním kolektivu, přímo na ě mířila kamera nad pokladnou a propustily me za udajné nemarkování pečiva přitom kody jsem znala dobře a kdyby se někdo podíval na ty zaznami ožná by zjistil jak sem to nemarkovala
Výhody
nevím
Nevýhody
nevím
Špatné a nedostačující platové ohodnocení na to jaké jsou povinnosti
Přístup k zaměstnanci i k zákazníkům. Izerný nespokojenost, pomluvy, drby, využívání
Pracovní dny jsou tu velmi namáhavé. Pokladní musí dělat více věcí najednou, i přesto, že za to žádné prémie nedostane. Musíme snášet hrubé chování zákazníků.
Výhody
Nemá žádné výhody
Nevýhody
Dovolená za trest - seberou peníze i z toho mála co platí. Pokud je pokladní na konci směny v mínusu, musí to zaplatit ze svých financí.
Původně jsem měla jen brigádnickou smlouvu, po maturitě mi byl nabídnut plný úvazek. Byla jsem tam zaměstnaná rok, za ten rok se tam lidi střídali jak na běžícím páse a zřejmě všichni zaměstanci vědí proč, není to ideální práce. Když pominu to, že zaučování v podstatě neproběhlo a během půl hodiny jsem hned šla na kasu..brigáda to byla fajn ale stálá práce šílená.
Minimální finanční ohodnocení za 13ti hodinové směny 7:00-20:00 ( abych byla přesná 12 pracovních hodin - 2x 30 minut přestávka), víkendy, svátky, přesčasy neplacené (myslím tím např. úterky kdy se kvůli přeceňování odcházelo mnohem později). Komunikace s vedením minimální, nedostatek lidí, takže se běžně stávalo že jsem celý den stála na hlavní pokladně. Např. zástupce vedoucího a hlavní pokladní se nepřetrhnou, cca od 19:00 do 19:30 se flákají, kouří na rampe ale pak Vás buzerují např. že jste SÁM nepotáhnul celý obchod.

Napříč tomu, kolektiv byl celkem fajn.
Výhody
stravenky
Nevýhody
pracovní doba, ohodnocení
Pracuji na DPP na pokladně. Když hlavní pokladní odešla na pauzu a mě došly bankovky 100 a 200 kč, zavolala jsem nadřízenou z kanceláře a poprosila o směnu peněz. Ta mě odmítla s tím, že to dělá hlavní pokladní, a pakliže má pauzu, tak si to mám nějak vyřešit. Buďto rozměnit s pokladnou vedle (pokud má), nebo si zajít rozmenit do trafiky. Naprostý nezájem. To, že jsem měla frontu lidi, ji nezajímalo. Další věc jsou neplacené hodiny za přesčas. Dlouho tam nebudu. Pokud někdo chce nastoupit, přeji pevné nervy.
Výhody
V létě dobrá klimatizace, příjemný kolektiv (až na nadřízené)
Nevýhody
Nezaplatí práci odpracovanou i po pracovní době, vedení kašle na zaměstnance, nízké platové ohodnocení, nepříjemný přístup nadřízených
Jediné dobré a práci byl kolektiv, který tam byl, ale vedení stálo za houby.
Výhody
stravenky
Nevýhody
málo volných dnů
Náplň práce je maximální. Kolektiv docela dobrý. Mohu doporučit.
nejtěžší je komunikace se zákazníkem. Vedení nevyhovující,kultura špatná,zábava žádná
Pokladní bych asi ve velkoobchodu dělat znovu nechtěla.. Je to hodně náročné.
3,5
Poměr Práce/Život