BILLA

Recenze zaměstnanců na pozici Prodavač/ka ve společnosti BILLA

Prodavač/ka22 recenzí
Česká republika22 recenzí
Nalezeno 22 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (240)
Ze začátku vše v pohodě ale pak neumí nic dodržet,
Lepší zaměstnání jsem nezažila. Každému doporučuji si jít vyzkoušet.
Stres, spatne hodnoceni, veliky tlak na zamestnance. Nedodrzovani pracovni doby.
Výhody
Zadne
Nevýhody
Kratka dovolena, problem ji vybrat.
Tato fa hledá pouze otroky či spíše roboty, vedení je neuspokojivé :(
Chtějí nás sedřít z kůže. Nechtějí platit ani přesčasy.
Billa je hodně dobrá. Akorát některý kolegové, brigádníci z agentur, se z nepochopitelných důvodů chovají jak kdyby byli minimálně manažeři. Je neskutečný co si některý dovolí
Výhody
Vše, muzu jen doporucit
Nevýhody
Nektery arogantni az agresivni brigadnici
Vedoucí hodně špatná. Když za ní přijdete s problémem není schopná ho řešit. Své povinnosti hází na zástupce. Pro neuvěřitelný nedostatek lidí není možné lítat na pokladnu, doplňovat zboží, počítat inventuru a kontrolovat jestli vám nějaké zboží neprochází.
Když něco potřebujete objednat nepřijde to, nebo v minimálním množství ale to co se neprodává toho máte plný sklad že nevíte kam se máte pohnout.

Kolektiv rozdělen na dva tábory, kde se všichni pomlouvají. Neumí držet při sobě.

Nevadí mi ani tak fyzická práce, ani komunikace se zákazníky ale co nemůžu vydržet tak jako samoživitelka, která nemá hlídání pro dítě abych chodila na odpolední směny. Vyjádření vedoucí i regionálního manažera je zařiďte si to.

Vrchol je placení manka na cigaretách, salátech nebo sýrech které projdou.
Pro společnost Billa pracují momentálně 3 rokem. Pracuji jako brigádník, proto budu mít asi jiný pohled na věc,než zaměstnanec.
Mé zaučení bylo takřka nulové. V 15 ti letech,dva týdny po nastoupení, mě nechávala vedouci samotnou na celý pult. (Zákusky, uzenina, teplý pult,parky a klobásy, saláty atd.)

Ani jsem se nenadechla a s 5ti minutovým zaučením mě nacpali na dopek. Ihned poté následoval i Penam a maso. Vedoucí absolutně neberou ohledy na to že jste člověk ! Nemáte právo se ani na něco zeptat,okamžitě vás s dotazy pošlou do prd***.

Pracovní nasazení ostatních slavných "zaměstnanců" je na takové úrovni,že cokoliv potřebujete,musíte jít na rampu a vyrušit je od kafíčka a cigára. A rovnou i něco do uší protože neuslyšíte jedinou větu bez nadávek a plivancu na zákazníky a všechno ostatní. Brigadnik? Otrok ná vše. Vedoucí si s vámi dělá co chce a nikomu to nevadí. Prošlé šunky se dávají bez problémů do pultu a štítek se má okamžitě vyhodit, sýry na 10x prebalene...příkazy vedoucích jsou často až směšně.

Pauzy na 13 ti hodinové směně ? Není čas ? Nikam nejdéte. Cituji vedoucí:"Dejte si rychlí cigáro a hned zpět! " A pokud se na tu pauzu naneštěstí dostanete,počítejte s tím,že po 5minutach přijde vedoucí,,který na rampě trávy více než polovinu směny a serve vás že jste furt na rampě ,hulite jednu za druhou a máte vypadnout na obchod. Platové ohodnocení se momentálně zvedlo na 95/hod. Ale stojí ty peníze za ten stres ? Zdravotní problémy ? Abych to shrnula. Po 3 letech u této společnosti mám alarmující problémy se srdcem a lecim se s vysokým tlakem. V 18ti letech
 - více...
Výhody
Když má kolektiv světlejší chvilku
Nevýhody
Vedoucí, práce za víc lidí, zacházení s brigádníky, neserióznost
pojem produktivita ( člověk robot ) každá práce má své ale co je moc je moc
Výhody
plat a stravenky
Nevýhody
rodina stranou
Práce u společnosti Billa je krutá. Vedoucí jen řvou a buzerujou. Nemáte čas si dojít ani na záchod, natož pak na jídlo. Pracovní dobu jsem měla od 6.00 do 22.00. Úžasná pracovní doba. Pracovala jsem v lahůdkách. Byl velký pult pro 4 prodavačky, byly jsme ale jen 2. Já byla zaměstnanec a ta druhá přes agenturu, takže někdy jsem byla na směně sama. Pracovala jsem tam přes rok, na dvou různých pobočkách. Měla jsem za tu dobu 2x neschopenku. Nemoc však Billa zásadně neproplácí. Prostě jsem měla smůlu. Do Billy nikdo nikdy nechoďte pracovat, protože tam jsou jen samí otrokáři.
Výhody
žádné
Nevýhody
příšerní šéfové, hrozný přístup k zaměstnancům
práce s lidmi byla fajn.....obcas nejaky protiva ale co k tomu rict...kazdy jsme nejaky
samostatnost,zručnost,práce s pda,přecenování zboží,tvorba cenovek.
Výhody
stravenky
Nevýhody
každý den v práci
málo komunikace s vedením nikdo vás nezaučí a hned vás dají za pult od prosince mi nikdo neřekl jak brousit nařezák jak udělat inventůru za provozu strašně malá komunikace s vedenim
Výhody
žádné
Nevýhody
málo lidí nikdo nevydrží 15 hodin a placeno je pouze 12
Do firmy jsem nastoupila v roce 2010 na přechodnou dobu. Nejdříve jsem pracovala v úseku lahůdek a obsluhy zákazníků. Po 2 letech mi bylo nabídnuto místo zástupce vedoucího prodejny. Tato pozice byla časově více náročná, avšak velmi zajímavá. Poté jsem nastoupila na mateřskou, následně rodičovskou dovolenou. Vrátila jsem se zpět po roce a půl na občasnou výpomoc na brigádu opět do oddělení lahůdek. Když bylo potřeba, zastala jsem práci pokladní.
Následovala druhá mateřská dovolená, nyní rodičovská. Pracovní místo mi zaměstnavatel stále drží, ale v nynější situaci si hledám jiné zaměstnání z důvodu časové vytíženosti v této společnosti.
Výhody
Přátelský kolektiv, stabilní zaměstnání, včasná výplata mzdy
Nevýhody
Časté kontroly nadřízených
Dobrý kolektiv lidí. Práce není moc náročná. Příjemné vedení.
Nedělalo mi dobře krájet staré salámy do pizza žemlí a okrajovat plíseň ze sýrů Přebalovat data spotřeby atd na příkaz vedoucí
Výhody
měla jsem práci
Nevýhody
špatné vedení
Ráda jsem tam pracovala, mám ráda lidi a práci s nimi. Horší je směnování po 14ti hodinách denně, neplacené přesčasy, přístup vedení, které nemá moc pochopení. Zaměstnanci jsou unavení a přepracovaní v důsledku malých či žádných pauz. Práce o víkendu. Malá výplata, jen 4 týdny dovolené.
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Krátká dovolená, malé pauzy, mnoho práce a málo personálu.
Mam rada komunikaci s lidmi.Jsem pracovita a nebojim se novym vecem.
Billa má špatné vedení,na to že je to tak velkej komplex obchodů, tak nejsou schopni si zajistit zkušené managery ve vedení a nezkušené!!!!
Dobrá práce v přijemném kolektivu, moznost rychlého karierniho růstu.
Pěkné pracovní prostředí a vedení. Mzdové ohodnocení mohlo býti větší ale jinak práce dobrá.