Recenze zaměstnanců na pozici Vedoucí Úseku ve společnosti BILLA

Nalezeny 2 recenze odpovídající vyhledávání Zobrazit všechny recenze (160)
Velký tlak vedení,málo zaměstnanců
Vedoucí úseku (Bývalý zaměstnanec) –  Česká Republika9. září, 2018
1,5 roku stačilo! Vysoké nároky na zaměstnance, šílene moc stresu, zaučení žádné ať se jedná o jakýkoliv úsek. Vedení si dělá co chce, hodiny píšou do systému jak chtějí, neustále zakázané přesčasy, takže člověk nedosáhne na výplatu co má vůbec danou, jelikož celkem velkou částku tvoří přesčasy. Neprofesionální přístup vedení, neustálý nátlak na produktivitu ( člověk by musel v práci i spát,aby oni byli spokojeni).
Řešení problémů za zády zaměstnanců .Místo, aby se daný problém řešil s osobou které se to týká.
Co vím, tak na některých filiálkách se rádi manažeři vozí po svých podřízených,věčně s něčím nespokojeni -neprofesionalita.
Pokud člověk přijde s nápadem na vylepšení je to smeteno ze stolu, jelikož si nejspíše společnost libuje ve stereotypu.
Práce v tomto řetězci je opravdu jen pro lidi otrlé a kterým nevadí maximální nálož stresu!
Výhody
Poukazy na nákup, stravenky 80, -
Nevýhody
Nemožnost přesčasů (menší výplata), špatný přístup vedení, neprofesionalita nadřízených
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 29Ne 1Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti BILLA

Můžete zkusit:

Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,3