Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele BILLA

Člověk je robot za minimální mzdu
Prodavačka lahůdek,dopekařka,penamařka,masařka (Současný zaměstnanec) –  Brno, Jihomoravský kraj10. února, 2019
Pro společnost Billa pracují momentálně 3 rokem. Pracuji jako brigádník, proto budu mít asi jiný pohled na věc,než zaměstnanec.
Mé zaučení bylo takřka nulové. V 15 ti letech,dva týdny po nastoupení, mě nechávala vedouci samotnou na celý pult. (Zákusky, uzenina, teplý pult,parky a klobásy, saláty atd.)
Ani jsem se nenadechla a s 5ti minutovým zaučením mě nacpali na dopek. Ihned poté následoval i Penam a maso. Vedoucí absolutně neberou ohledy na to že jste člověk ! Nemáte právo se ani na něco zeptat,okamžitě vás s dotazy pošlou do prd***.
Pracovní nasazení ostatních slavných "zaměstnanců" je na takové úrovni,že cokoliv potřebujete,musíte jít na rampu a vyrušit je od kafíčka a cigára. A rovnou i něco do uší protože neuslyšíte jedinou větu bez nadávek a plivancu na zákazníky a všechno ostatní. Brigadnik? Otrok ná vše. Vedoucí si s vámi dělá co chce a nikomu to nevadí. Prošlé šunky se dávají bez problémů do pultu a štítek se má okamžitě vyhodit, sýry na 10x prebalene...příkazy vedoucích jsou často až směšně.
Pauzy na 13 ti hodinové směně ? Není čas ? Nikam nejdéte. Cituji vedoucí:"Dejte si rychlí cigáro a hned zpět! " A pokud se na tu pauzu naneštěstí dostanete,počítejte s tím,že po 5minutach přijde vedoucí,,který na rampě trávy více než polovinu směny a serve vás že jste furt na rampě ,hulite jednu za druhou a máte vypadnout na obchod. Platové ohodnocení se momentálně zvedlo na 95/hod. Ale stojí ty peníze za ten stres ? Zdravotní problémy ? Abych to shrnula. Po 3 letech u této společnosti mám alarmující problémy se srdcem a lecim se s vysokým tlakem. V 18ti letech
  více... jsem zastávala práci i 3 zaměstnanců zaraz! A nikomu to nebylo proti srsti! Zaucila sem více než polovinu ostatních pracovníků vedlejších filiálek a nedostalo se mi ani půl dobrého slova. Nedoporučuji tuto společnost.  méně
Výhody
Když má kolektiv světlejší chvilku
Nevýhody
Vedoucí, práce za víc lidí, zacházení s brigádníky, neserióznost
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 70Ne 3Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele BILLA

Stres za málo peňazí
zástupca vedúceho filiálky (Bývalý zaměstnanec) –  Česko13. ledna, 2020
Práca plná stresu, zlé finančné ohodnotenie na pozícii vedúcej prevádzky, neplatené nadčasy, nepríjemní vedúci
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Panuje závist a nenávist, vedoucí je hrubá
Pekař, pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Vejprty, Ústecký kraj8. ledna, 2020
Práce v Bille je optižná vedoucí si vybírá lidi podle toho jak vypadají a když si vybere tak je vysazená , v Bille nemůžete udělat ani chibu třeba malou protože pak to slyšíte ještě další měsíc. No prostě katastrofa . Už nikdy víc.
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNeNahlásit
Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,2