Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele BILLA

Špatná vedoucí, lidé co vám hází klacky pod nohy a nic nedělají protože jsou kamarádi s nadřízenými, málo lidí
Pokladní/ Prodavač (Bývalý zaměstnanec) –  Moravská Třebová, Pardubický kraj19. září, 2019
Vedoucí hodně špatná. Když za ní přijdete s problémem není schopná ho řešit. Své povinnosti hází na zástupce. Pro neuvěřitelný nedostatek lidí není možné lítat na pokladnu, doplňovat zboží, počítat inventuru a kontrolovat jestli vám nějaké zboží neprochází.
Když něco potřebujete objednat nepřijde to, nebo v minimálním množství ale to co se neprodává toho máte plný sklad že nevíte kam se máte pohnout.
Kolektiv rozdělen na dva tábory, kde se všichni pomlouvají. Neumí držet při sobě.
Nevadí mi ani tak fyzická práce, ani komunikace se zákazníky ale co nemůžu vydržet tak jako samoživitelka, která nemá hlídání pro dítě abych chodila na odpolední směny. Vyjádření vedoucí i regionálního manažera je zařiďte si to.
Vrchol je placení manka na cigaretách, salátech nebo sýrech které projdou.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 24Ne 1Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele BILLA

Stres za málo peňazí
zástupca vedúceho filiálky (Bývalý zaměstnanec) –  Česko13. ledna, 2020
Práca plná stresu, zlé finančné ohodnotenie na pozícii vedúcej prevádzky, neplatené nadčasy, nepríjemní vedúci
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Panuje závist a nenávist, vedoucí je hrubá
Pekař, pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Vejprty, Ústecký kraj8. ledna, 2020
Práce v Bille je optižná vedoucí si vybírá lidi podle toho jak vypadají a když si vybere tak je vysazená , v Bille nemůžete udělat ani chibu třeba malou protože pak to slyšíte ještě další měsíc. No prostě katastrofa . Už nikdy víc.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,2