Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele BILLA

Špatná vedoucí, lidé co vám hází klacky pod nohy a nic nedělají protože jsou kamarádi s nadřízenými, málo lidí
Pokladní/ Prodavač (Bývalý zaměstnanec) –  Moravská Třebová, Pardubický kraj19. září, 2019
Vedoucí hodně špatná. Když za ní přijdete s problémem není schopná ho řešit. Své povinnosti hází na zástupce. Pro neuvěřitelný nedostatek lidí není možné lítat na pokladnu, doplňovat zboží, počítat inventuru a kontrolovat jestli vám nějaké zboží neprochází.
Když něco potřebujete objednat nepřijde to, nebo v minimálním množství ale to co se neprodává toho máte plný sklad že nevíte kam se máte pohnout.
Kolektiv rozdělen na dva tábory, kde se všichni pomlouvají. Neumí držet při sobě.
Nevadí mi ani tak fyzická práce, ani komunikace se zákazníky ale co nemůžu vydržet tak jako samoživitelka, která nemá hlídání pro dítě abych chodila na odpolední směny. Vyjádření vedoucí i regionálního manažera je zařiďte si to.
Vrchol je placení manka na cigaretách, salátech nebo sýrech které projdou.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 20Ne 1Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele BILLA

Stres
Prodavacka (Bývalý zaměstnanec) –  Přerov8. prosince, 2019
Stres, spatne hodnoceni, veliky tlak na zamestnance. Nedodrzovani pracovni doby.
Výhody
Zadne
Nevýhody
Kratka dovolena, problem ji vybrat.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
nelíbilo se mi tam
pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Brno13. listopadu, 2019
spolupracovnice na mě donášeli šefovi jen pro to že jsem byla nejmladčí v obchodním kolektivu, přímo na ě mířila kamera nad pokladnou a propustily me za udajné nemarkování pečiva přitom kody jsem znala dobře a kdyby se někdo podíval na ty zaznami ožná by zjistil jak sem to nemarkovala
Výhody
nevím
Nevýhody
nevím
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,3