Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele BILLA

Neskutečná práce
prodavačka lahůdek (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha30. prosince, 2018
Práce u společnosti Billa je krutá. Vedoucí jen řvou a buzerujou. Nemáte čas si dojít ani na záchod, natož pak na jídlo. Pracovní dobu jsem měla od 6.00 do 22.00. Úžasná pracovní doba. Pracovala jsem v lahůdkách. Byl velký pult pro 4 prodavačky, byly jsme ale jen 2. Já byla zaměstnanec a ta druhá přes agenturu, takže někdy jsem byla na směně sama. Pracovala jsem tam přes rok, na dvou různých pobočkách. Měla jsem za tu dobu 2x neschopenku. Nemoc však Billa zásadně neproplácí. Prostě jsem měla smůlu. Do Billy nikdo nikdy nechoďte pracovat, protože tam jsou jen samí otrokáři.
Výhody
žádné
Nevýhody
příšerní šéfové, hrozný přístup k zaměstnancům
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 73Ne 3Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele BILLA

Stres
Prodavacka (Bývalý zaměstnanec) –  Přerov8. prosince, 2019
Stres, spatne hodnoceni, veliky tlak na zamestnance. Nedodrzovani pracovni doby.
Výhody
Zadne
Nevýhody
Kratka dovolena, problem ji vybrat.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
nelíbilo se mi tam
pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Brno13. listopadu, 2019
spolupracovnice na mě donášeli šefovi jen pro to že jsem byla nejmladčí v obchodním kolektivu, přímo na ě mířila kamera nad pokladnou a propustily me za udajné nemarkování pečiva přitom kody jsem znala dobře a kdyby se někdo podíval na ty zaznami ožná by zjistil jak sem to nemarkovala
Výhody
nevím
Nevýhody
nevím
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,3