Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele BILLA

Neskutečná práce
prodavačka lahůdek (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha30. prosince, 2018
Práce u společnosti Billa je krutá. Vedoucí jen řvou a buzerujou. Nemáte čas si dojít ani na záchod, natož pak na jídlo. Pracovní dobu jsem měla od 6.00 do 22.00. Úžasná pracovní doba. Pracovala jsem v lahůdkách. Byl velký pult pro 4 prodavačky, byly jsme ale jen 2. Já byla zaměstnanec a ta druhá přes agenturu, takže někdy jsem byla na směně sama. Pracovala jsem tam přes rok, na dvou různých pobočkách. Měla jsem za tu dobu 2x neschopenku. Nemoc však Billa zásadně neproplácí. Prostě jsem měla smůlu. Do Billy nikdo nikdy nechoďte pracovat, protože tam jsou jen samí otrokáři.
Výhody
žádné
Nevýhody
příšerní šéfové, hrozný přístup k zaměstnancům
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 74Ne 3Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele BILLA

Stres za málo peňazí
zástupca vedúceho filiálky (Bývalý zaměstnanec) –  Česko13. ledna, 2020
Práca plná stresu, zlé finančné ohodnotenie na pozícii vedúcej prevádzky, neplatené nadčasy, nepríjemní vedúci
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 1Nahlásit
Panuje závist a nenávist, vedoucí je hrubá
Pekař, pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Vejprty, Ústecký kraj8. ledna, 2020
Práce v Bille je optižná vedoucí si vybírá lidi podle toho jak vypadají a když si vybere tak je vysazená , v Bille nemůžete udělat ani chibu třeba malou protože pak to slyšíte ještě další měsíc. No prostě katastrofa . Už nikdy víc.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,2