BILLA
Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Vedeni by se melo chytnout za nos

28. listopadu, 2018
Ubiraji a krati hodiny.Naopak zamestnanci agentur casto nechodi nebo jsou tzv.hodinari a jakmile nemaji 12h nepracuji,prestanou chodit.Doplacime na to my jako vedouci useku.Casto se potyka s nedostatkem pracovnich sil a po tydnu jsem totalne vycerpana.O rodinnem zivote nic nevim,ten mam jen ve volnu ktery je jednou za 12dni.Psychicky i fyzicky narocna prace.Casto prehlizim a uz jen proplouvam.Vedeni to bohuzel nevidi.Vzdy kdyz ma prijet na prodejnu tak vse uklizeno,srovnano a nastavi se jim obrazek ze vse je v poradku.Meli by se podivat ve spicce jak nam to jde.Kram na sracky,pokladni unavene,na kramu jen asistentka na 10palet a to jeste dobiha na prijem a zastupuje na zelenine,ci za pokladnou.Ale je to o te pohadce kdy ma prijet tchyne tak se doma taky vse uklizi aby bylo vse nadherne.Pak si muzem stezovat kdyz vedeni vidi ze co remcame kdyz to tak krasne davame i ve 4lidech.Ze skladnik beha rano na prijem,doplnuje vody piva,taha palety tam a zpatky a sam to bohuzel nestiha,to uz nikdo nevidi.O buzeraci ani nemluvim.Kolikrat jdu na pauzu a o pauze zamnou prijde vedouci ze neco mam spocitat.Rikam ji ze ano ale az dosvacim.Rozkaz hned!opravdu vas zvedne ze zidle a bud bouchnete do stolu nebo to zkousnete.Za ty roky si vsimam ze vedouci se svami a ostatnimi bavi jako s harantem a ne vubec jako s dospelym clovekem.Hodne pochlebuje novym prichozim a to jeste brigadnikum a vlastnim stalym zamestnancum na ty zhora plive.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
Kratka pracovni doba.
Nevýhody
Prescasy o ktere nestojim.
Similar reviews
24. června, 2020
Prijímání zaměstnanců z pracovního úřadu na dobu, co pracovní úřad poskytoval plat pro zaměstnance, následné propouštění celých skupin zaměstnanců.
10. března, 2020
jen pracovní tempo obědová pauza komunikace s nadřízeným
26. ledna, 2020
Same location
Náplň práce nebyla složitá.
Zbytečné dusno ze strany vedení.

Zbytečné komplikování jednoduchých věci. Konzervativnost. Nízké platy.
Výhody
Jednoduchá náplň práce
Nevýhody
nízký plat
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,5
Poměr Práce/Život