BILLA
Recenze od zaměstnance společnosti BILLA

Příjemný kolektiv

13. července, 2017
Příjemný kolektiv a usměvaví zákazníci mi zpříjemňovali den.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Similar reviews
9. března, 2019
Same role
Brigádník na pekárně (Bývalý zaměstnanec) - Plzeňský kraj
V supermarketu Billa jsem pracovala od konce května do konce září a už nikdy víc. Pracovala jsem na pekárně, takže směny od 6:00 do 14:00 a od 14:00 do 21:00. Měla jsem 90 Kč /h i když ostatní brigádníci měli 100. Dělala jsem práce, ktere jsem neměla ani v popisu práce ( vynášení košu,zametani cukru, mytí WC). Jelikož neměli nikoho na odpoledni směnu z 90% jsem chodila pouze odpoledni, když bylo nedostatek peněz brigadnikum seškrtali směny. Ve 21:00 zavíral krám, ale dřív jak ve 21:00 jste nemohli začít uklízet pečivo, takže pokaždy tak 20 - 30 min přesčas, ktery nikdo neplatil.Jelikož jsem tam byla hlavně v létě neměla jsem volno i 14 dní, protože na pekárně bylo málo lidi. Vedouci strkal nos do věci, do kterych mu nic nebylo a pote co jsem napsala na svuj instagram, že prace v Bille stoji za hovno mě vyhodil. Asi se mu nelibila pravda....Mimochodem muj instagramu mi sleduje stále, což mi nepřijde uplně normalni.
13. července, 2020
Pokladní (Bývalý zaměstnanec) - Opava
Pul na pul je i dobra prace a pul špatna prace kdy by mněla vic pochopeni vedouci na člověka tak by to bylo dobre
Výhody
Koletiv dobry
Nevýhody
A vedouci nema chovani a pochopení toho člověka
24. června, 2020
Skladník,,vedoucí úseku drogerie (Bývalý zaměstnanec) - Mělník
Prijímání zaměstnanců z pracovního úřadu na dobu, co pracovní úřad poskytoval plat pro zaměstnance, následné propouštění celých skupin zaměstnanců.
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
3,5
Poměr Práce/Život