Hodnocení od zaměstnanců společnosti BILLA

Nalezeno 59 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (160)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Hrůza
pečivo (Současný zaměstnanec) –  Liberec, Liberecký kraj9. listopadu, 2018
Práce na dvě věci,pomalu bez přestávky,seřváno za to co člověk ani nemůže.Nezaplacené přesčasy,prostě hrůza.13 hodin,krátký dlouhý. Liberec švermova.
Výhody
nic
Nevýhody
všechno
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 29Ne 1Nahlásit
Nedostatek lidí, chaos
pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Olomoucký kraj7. listopadu, 2018
Původně jsem měla jen brigádnickou smlouvu, po maturitě mi byl nabídnut plný úvazek. Byla jsem tam zaměstnaná rok, za ten rok se tam lidi střídali jak na běžícím páse a zřejmě všichni zaměstanci vědí proč, není to ideální práce. Když pominu to, že zaučování v podstatě neproběhlo a během půl hodiny jsem hned šla na kasu..brigáda to byla fajn ale stálá práce šílená.
Minimální finanční ohodnocení za 13ti hodinové směny 7:00-20:00 ( abych byla přesná 12 pracovních hodin - 2x 30 minut přestávka), víkendy, svátky, přesčasy neplacené (myslím tím např. úterky kdy se kvůli přeceňování odcházelo mnohem později). Komunikace s vedením minimální, nedostatek lidí, takže se běžně stávalo že jsem celý den stála na hlavní pokladně. Např. zástupce vedoucího a hlavní pokladní se nepřetrhnou, cca od 19:00 do 19:30 se flákají, kouří na rampe ale pak Vás buzerují např. že jste SÁM nepotáhnul celý obchod.
Napříč tomu, kolektiv byl celkem fajn.
Výhody
stravenky
Nevýhody
pracovní doba, ohodnocení
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 34Ne 2Nahlásit
práce mě bavila
prodavačka (Bývalý zaměstnanec) –  Blansko, Jihomoravský kraj29. října, 2018
práce s lidmi byla fajn.....obcas nejaky protiva ale co k tomu rict...kazdy jsme nejaky
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 6Ne 14Nahlásit
Ze začátku milé pracovní prostředí a dost jsem se naučila.
Pracovník v obchodu (Bývalý zaměstnanec) –  Ostrava26. října, 2018
Dost jsem se naučila,ale i přes mou zkušenost bych nikomu tuto práci nedoporučovala.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 20Ne 1Nahlásit
Stres, stres, stres opravdu náročné
Úsek mlecne (Bývalý zaměstnanec) –  Praha, Hlavní město Praha23. října, 2018
Úsek mléčné-planogramy nesedí, pokud je dodrzis stejně nesedí na cenovku, mají v tom bordel. Pokud se zeptáš na pomoc jsi poslány do....vedení nechce nic řešit a pokud jede kontrola tak všichni lítají jako vrabci a buzerujou. Pokud si však děláš svoji práci dají ti pokoj, ale není to stejně podle toho jak to má být, ale je to takové plácání od ničeho k ničemu. Pokud upozorníš na nesrovnalosti ve zboží, že je potřeba odepsat ze stavu tak je jim to jedno a udělá se to potom potom potom. Zaučení žádné kupříkladu mě označení na cenovkach učila kontrolorka od společnosti co tam chodí kontrolovat počet položek vystavených k prodeji. Takže obrázek si udělejte sami. Platově je to taky mizerný raději jděte dělat pod agenturu podstatně více peněz. Jinak úsek mléčné je opravdu fyzicky náročný - celý den se nezastavis, opravdu nezastavis.pokladni jsem taky vyzkoušela - musíš se usmívat, moc nevyčníval a hlavně pokud jsi akční a nabízíš časák, bonus nebo členství tak tě brzdí, aby to potom nemuseli dělat vsichni
Výhody
Pokud děláš alespoň z 40% co máš dají ti pokoj
Nevýhody
Stres, buzerace za pauzu, buzerace od oblastaku
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 34Ne 1Nahlásit
Velký tlak vedení,málo zaměstnanců
Vedoucí úseku (Bývalý zaměstnanec) –  Česká Republika9. září, 2018
1,5 roku stačilo! Vysoké nároky na zaměstnance, šílene moc stresu, zaučení žádné ať se jedná o jakýkoliv úsek. Vedení si dělá co chce, hodiny píšou do systému jak chtějí, neustále zakázané přesčasy, takže člověk nedosáhne na výplatu co má vůbec danou, jelikož celkem velkou částku tvoří přesčasy. Neprofesionální přístup vedení, neustálý nátlak na produktivitu ( člověk by musel v práci i spát,aby oni byli spokojeni).
Řešení problémů za zády zaměstnanců .Místo, aby se daný problém řešil s osobou které se to týká.
Co vím, tak na některých filiálkách se rádi manažeři vozí po svých podřízených,věčně s něčím nespokojeni -neprofesionalita.
Pokud člověk přijde s nápadem na vylepšení je to smeteno ze stolu, jelikož si nejspíše společnost libuje ve stereotypu.
Práce v tomto řetězci je opravdu jen pro lidi otrlé a kterým nevadí maximální nálož stresu!
Výhody
Poukazy na nákup, stravenky 80, -
Nevýhody
Nemožnost přesčasů (menší výplata), špatný přístup vedení, neprofesionalita nadřízených
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 29Ne 1Nahlásit
Hrozný přístup nadřízených
Pokladní (Současný zaměstnanec) –  Český Těšín, Moravskoslezský kraj3. září, 2018
Pracuji na DPP na pokladně. Když hlavní pokladní odešla na pauzu a mě došly bankovky 100 a 200 kč, zavolala jsem nadřízenou z kanceláře a poprosila o směnu peněz. Ta mě odmítla s tím, že to dělá hlavní pokladní, a pakliže má pauzu, tak si to mám nějak vyřešit. Buďto rozměnit s pokladnou vedle (pokud má), nebo si zajít rozmenit do trafiky. Naprostý nezájem. To, že jsem měla frontu lidi, ji nezajímalo. Další věc jsou neplacené hodiny za přesčas. Dlouho tam nebudu. Pokud někdo chce nastoupit, přeji pevné nervy.
Výhody
V létě dobrá klimatizace, příjemný kolektiv (až na nadřízené)
Nevýhody
Nezaplatí práci odpracovanou i po pracovní době, vedení kašle na zaměstnance, nízké platové ohodnocení, nepříjemný přístup nadřízených
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 32NeNahlásit
Strašné
Pekařka (Bývalý zaměstnanec) –  České Budějovice28. srpna, 2018
Hrozný kolektiv,jeste horší vedení... Za vaši odvedenou práci a odpracované hodiny dostanete skoro žádnou výplatu ..
Výhody
Žadné
Nevýhody
Žádné pauzi, žádné WC, skoro žádné penize
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 22NeNahlásit
nauka se zdokonalovat
prodavač,přebírka a doplněk zboží (Bývalý zaměstnanec) –  Brno24. dubna, 2018
samostatnost,zručnost,práce s pda,přecenování zboží,tvorba cenovek.
Výhody
stravenky
Nevýhody
každý den v práci
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 15Ne 6Nahlásit
dlouhá pracovní doba za málo peněz
prodavačka v lahudek (Současný zaměstnanec) –  Teplice26. února, 2018
málo komunikace s vedením nikdo vás nezaučí a hned vás dají za pult od prosince mi nikdo neřekl jak brousit nařezák jak udělat inventůru za provozu strašně malá komunikace s vedenim
Výhody
žádné
Nevýhody
málo lidí nikdo nevydrží 15 hodin a placeno je pouze 12
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 36Ne 4Nahlásit
Příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního postupu, férové jednání
Prodavačka v oddělení lahůdek (Bývalý zaměstnanec) –  Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj11. února, 2018
Do firmy jsem nastoupila v roce 2010 na přechodnou dobu. Nejdříve jsem pracovala v úseku lahůdek a obsluhy zákazníků. Po 2 letech mi bylo nabídnuto místo zástupce vedoucího prodejny. Tato pozice byla časově více náročná, avšak velmi zajímavá. Poté jsem nastoupila na mateřskou, následně rodičovskou dovolenou. Vrátila jsem se zpět po roce a půl na občasnou výpomoc na brigádu opět do oddělení lahůdek. Když bylo potřeba, zastala jsem práci pokladní.
Následovala druhá mateřská dovolená, nyní rodičovská. Pracovní místo mi zaměstnavatel stále drží, ale v nynější situaci si hledám jiné zaměstnání z důvodu časové vytíženosti v této společnosti.
Výhody
Přátelský kolektiv, stabilní zaměstnání, včasná výplata mzdy
Nevýhody
Časté kontroly nadřízených
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 16Ne 20Nahlásit
dobré
pokladní, v zastoupení správa úseku "nápoje" (Bývalý zaměstnanec) –  Šternberk4. února, 2018
v případě prac. pozice pokladní jsem se naučila hmotné zodpovědnosti a v případě prac. pozice úsekářky - fyzicky náročné
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 3Nahlásit
Dobrý kolektiv
Pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Praha31. ledna, 2018
Jediné dobré a práci byl kolektiv, který tam byl, ale vedení stálo za houby.
Výhody
stravenky
Nevýhody
málo volných dnů
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 31Ne 2Nahlásit
Hruza
Brigada doplnování zboží (Bývalý zaměstnanec) –  Přeštice, Plzeňský kraj19. ledna, 2018
Zima ani skřínku jsem neměla neměla věci venku včetně peněz atd.
Výhody
Nic
Nevýhody
.........
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 31Ne 2Nahlásit
Az na vedení vše v pořádku.
Pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Hlinskl5. ledna, 2018
Náplň práce je maximální. Kolektiv docela dobrý. Mohu doporučit.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 28Nahlásit
Pěkné a čisté pracoviště.
Prodavač (Současný zaměstnanec) –  Kraslice14. prosince, 2017
Dobrý kolektiv lidí. Práce není moc náročná. Příjemné vedení.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 14Nahlásit
unavne
pokladni (Bývalý zaměstnanec) –  Praha1. prosince, 2017
nejtěžší je komunikace se zákazníkem. Vedení nevyhovující,kultura špatná,zábava žádná
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 19Ne 1Nahlásit
špatne vedení
Prodavačka (Bývalý zaměstnanec) –  Krnov30. listopadu, 2017
Nedělalo mi dobře krájet staré salámy do pizza žemlí a okrajovat plíseň ze sýrů Přebalovat data spotřeby atd na příkaz vedoucí
Výhody
měla jsem práci
Nevýhody
špatné vedení
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 62Ne 2Nahlásit
Práce s lidmi v přátelském prostředí
Prodavačka-pokladní (Bývalý zaměstnanec) –  Hlinsko22. listopadu, 2017
Ráda jsem tam pracovala, mám ráda lidi a práci s nimi. Horší je směnování po 14ti hodinách denně, neplacené přesčasy, přístup vedení, které nemá moc pochopení. Zaměstnanci jsou unavení a přepracovaní v důsledku malých či žádných pauz. Práce o víkendu. Malá výplata, jen 4 týdny dovolené.
Výhody
Stravenky
Nevýhody
Krátká dovolená, malé pauzy, mnoho práce a málo personálu.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 49Ne 1Nahlásit
Replenishment of goods
Replenishment of goods (Bývalý zaměstnanec) –  Hlavní město Praha3. listopadu, 2017
A typical day begins in the morning at 7:30 when I come to the workplace and start unpacking the pallets with the goods.Then I took the goods to the store.
Nevýhody
Long hours
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3Ne 2Nahlásit
Registrovat si tuto stránku zaměstnavatele

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě BILLA a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

3,3