Bosch

Vše
Česká republika15 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 15 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (6,803)

Zajímavá práce s auty pro ty, které to baví

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Pokud člověk překoná prvotní nástrahy velké korporace, získá velmi zajímavý a vzrušující job na nejnovějších vozidlech v předsériovém stavu. Zúčastní se řidičských kurzů a získá nové znalosti z techniky ve vozidlech. To vše v mezinárodním prostředí.

zajímavá práce kterou kazí normy a vedení společnosti. Se servisem to nemá nic společného

vezmete si stroj na opravu třeba 30kilové el. kladivo. které opravujete.Za opravu máte asi 8 tak zvaných AW což česky znamená body. Musíte nasbírat aspoň 80 AW jinak můžete očekávat vytýkací dopis že neplníte (samozřejmě nemáte žádné prémie). Aku vrtačka která má cca 1 kg je za 4 AW. Takže tam taháte těžké špinavé kladiva, když máte štěstí tak těch 80 horko těžko uděláte, a týpek na aku (kam se nedostanete) udělá třeba 200 i víc ale vy se nadřete víc. Není to o tom jak je člověk šikovný ale o tom jaký stroj dělá.Takže stroje se opravují tak že se hledá díl který není skladem aby se místo něho dal dat noví stroj a vy rychle dostali nějaké AW bez práce.Mění se díly které nejsou vůbec potřeba protože není čas zjišťovat opravdovou závadu.Nazývat tuto firmu servisem bych se neodvážil.

Výhody

dovolená atd.

Nevýhody

pracovní doba od 7, 30 do 16hod. nelogické normy, špatná domluva z vedením

Fair but slow

Thing which is really important in Bosch is punctuality ! Thanks by that you can improve it there because you just can´t be late more than 2 times. Honestly I really liked that.

Oficiální odpověď od Bosch

4. října, 2019
Thank you for taking the time to write us a review! We greatly appreciate your input and are happy to hear you’ve had a good experience collaborating with us.— Your Bosch Team

Typická montážní linka jako v jiných fabrikách

Občas i náročná práce. Tří směnný provoz, ale dobře ohodnocené

Good company

Dobrá firma s dobrým platovým ohodnocením, která se stará o své zaměstnance. Rychlá možnost osobního rozvoje a postupu. Spousta možností školení.Spokojenost.

Nejistota a zaměstnanec je jen hadr..

Měl jsem slíbené jít pod kmen po zkušebce jako nástrojař a obráběč... agentura mi to řekla, Bosch mi to potvrdil do konce 2x při pohovoru.. Výsledek byl ten, že se nic nedělo, byl jsem jen jako hadr za někoho, kdo si vzal delší dovolenou.. Když jsem se se svojí zkušeností pochlubil v jedné firemní diskusi, napsal mi tam jeden výše postavený člen firmy: "Pokud jste blbec a věříte tomu, co Vám agentura naslibovala, neobvinujte z toho virmu bosch!" .... Pán má smůlu, já si ve firmě bosch ty sliby ověřoval a ti mi to potvrdili... Takže mít agenturu jako štít aby se nepoškodilo jméno firmy je hezké.. Po roce a půl mě ve třiceti letech chytl zánět srdečního svalu, kdy jsem i v boleschtech na prsou a studeným potem dochodil týden v práci, než to semnou seklo... po měsíci mi přišla sms z agentury, že bosch mě protože jsem byl měsíc doma propouští, protože marodím dlouho... Takže já se tam dřu chodím na přesčasy nepovinné dobrovolně abych firmě pomohl a neco přivydělal... A tohle je odměna za to všechno... Smlouva pod agenturou je ve stylu , že jste tam jste vlastně jen dočasně dokud se jim hodíte... já nastoupil v létě a po měsíci jsem zjistil, že jsem jen záskok, protože neměli brigádníky a já jsem tam jen aby si vybrali boschaci dovolenou a pak čau... Takže takové jednání se kterým neslouhlasím... další věc je způsob oznámení, že máte výpověd... Pokud jste nadbyteční, jednoduše se na vás každý usmívá... odděláte si směnu, jedete domů...ráno jedete do práce a nefunguje vám čip... když se ptáte vrátného co se děje, on zavolá mistrovi, nechají vás tam dvě -

Výhody

Levné jídlo..

Nevýhody

Neférová jednání a propouštění agenturních...

Productive and fun workplace

Great workplace with good team and bosses. I recommend this employer to everybody who wants to improve their knowledge and skills. You can work with high-tech technologies and very good equipment as well.

dobrý kolektiv

od firmy se oddělila divize světlometů kde jsem pracoval pokračování v Automotive Lighting

Výhody

obědy

pásová výroba ve stylu živých robotů

Pro člověka s tvořivou myslí je tato práce utrpení. Firma vás bere jen jako ´´ruce´´ víc je nezajímá. K této práci mám spíše negativní vztah, ačkoliv někomu tento styl práce vyhovuje, to už je věc názoru.

Velmi dobré podmínky

Do této firmy jsem nastoupil v roce, kdy Mayové předpovídali konec světa. Já to vnímal, jako nový začátek s termínem jistota. Vystřídal jsem několik pracovních pozic, tedy pracovních oddělení. Naučil jsem se pracovat nejdříve na 2-osé CNC Heller (měkké obrábění), poté jsem zažádal o přestup výroby Laufrolle. Ve chvíli pocítění opětovné rutiny jsem se zajímal o pracovní oddělení Ostřírny, zde bych vydržel jistě delší dobu nebít toho, kdybych si nepřečetl v Hospodářských novinách, jak sklářství v Čechách je v krizi. Rozhodl jsem se tedy pro revoluci a v tomto oboru pracuji i v současné době, tedy 12let. Firemní kultura bych řekl byla tenkrát v pořádku. Nejtěžší části práce jsem považoval oddělení Ostřírny, kde se vyráběli a ostřili nástroje na 5ti-osé CNC a měření se provádělo na velmi přesných měřidlech... Nejzábavnější část práce, býval dobrý kolektiv...

Výhody

Pestrý výběr jídel

Nevýhody

Zapomněl jsem

Skvělé pracoviště a kolektiv

Ma mé krátké pracovni zkušenosti u ROBERT BOSCH se mi líbilo zejména čisté a spořádané pracovní prostředí.

Moderní pracoviště

Dobrý kolektiv lidí, naučil jsem se zde obsluhovat a seřizovat cnc stroje což je pro mne jediná pozitivní pracovní zkušenost.

Perspective place

To work for Bosch has benefit with fixed income. But for young enterprising man it can get boring. Co workers are mostly young.

small company

• Profession: Sales manager • Position involved: all processes arising from business: sales, invoicing, customer service, orders, resolving claims, computer construction, design, advertising and marketing.

Ambiente de aprendizaje

Para mi esto fue una de las primeras experiencias de trabajo como profesional. La base de la investigación es el análisis de producción esbelta dentro de la línea de producción.La tesis es enfocada en diagnostica del proceso entero de planear l a producción y como está afectado por el cambio de trabajadores y como esta instruido.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Bosch a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

4.1

3.9Firemní kultura
  • Společnosti
  • Bosch
  • Recenze od zaměstnanců
Dejte nám vědět, jak vylepšit tuto stránku
Co byste rádi doplnili nebo změnili?