Brose

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Brose

Nalezeno 14 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (660)
Sice těžká práce pro ženy, lákavé podmínky, vyváženost
Výhody
Levné stravování
Nevýhody
Časté střídání personálu
I enjoyed working in Brose. I've learned about cars, I was manufacturing car parts for car seats which gave me an idea of what car seats are made of. I was always busy meeting the norm which made each shift go by really quick. I've worked as many overtimes as I could and my supervisors always tried to meet my requirements.
Výhody
possibility to work overtimes
Nevýhody
Three-shift arrangement
Ani nepřítele bych tam neposlal . Spatne vedeni zavodu ruka ruku myje a nikdo pro nikoho nic neudela
Práce v Brose není placená dobře vzhledem k tomu, že člověk se časem sedře, trpí na záda a hlavně na karpální tunel. Práce jako taková, je založena na tom, umět pracovat co nejrychleji aby se splnila nejvyšší možná norma a to je na 130% pokavad chce člověk nějaké prémie. A to plnění na 130% musí mít celý měsíc. V létě na hale je přes 30°C, vážně na kolaps. Nadřízení nejednají striktně s podřízenými, podřízenýmivždy si najdou neco
Production line for car seats. Great management good salary, nice people. Options for overtimes. NO treally hard work. very easy to understand. Recommending.
Vsude se vykládá jak je to v Brose super spoustu akci atd ale na spoustu věcí se obycejny člověk nedostane je to jen pro kancelarske myši aby se mohli misto práce flakat. Absolutní neucta k zkusenym a dlouhodobym zaměstnancům chování některých vedoucích zaměstnanců je na úrovni chráněné dílny. Mistr běžně chodí do práce pod vlivem alkoholu a jeho nadřízený to přehlíží.
Výhody
Benefity, čisté prostředí
Nevýhody
Neucta k zkusenym a starším zaměstnancům
Karrieremöglichkeiten auch in jungen Jahren, sehr professionell
Hrozný přístup serizovacu k operátorům. Mistri to neřeší. Raději nabírají zahraniční pracovníky. Plánování směn špatné. Katastrofa,stres, šikana.
Výhody
Žádné
Nevýhody
Krátké 5 minutové pauzy, vysoké normy..
Práce u pásu,jsou určitě věci,které by se tam dali změnit.
Je to firma kde s nebudete nudit, THP konstruktivní pracovníci si myslím ani jeden den není stejný. Cítite se být důležitý v soukolí Vaše rady či námitky nejsou hozeny do koše, dále se pracuje s nimi Pracuje se na rozvoji lidí. Jako vedoucí svěřeného úseku máte velkou odpovědnost za rozpočet dané věci, vy řídite lidi nebo procesy nebo kvalitu Pracovní den je vyplněny většinou týden dopředu již Na schůzky se opravdu musíte připravovat není to jen hloupé tlachání Nejtežší část práce má každý jinou Naučíte se zapojit mozek na hodně procent analyzovat data a rozhodovat se na základě těchto dat nebo intuitivně ale to pouze minimálně, používat rzličné SW, spolupracovat s zahraničními kolegy Nejzábavnější část práce je posouvání hranic, objevování nových možností
Výhody
Technické zázemí firmy jak v lidech tak SW i HW, starají se o lidi Fyzioterapie, školka, Psycholog
Nevýhody
Pracovní doba nekončí odchodem od stolu
Brose rožnov - Mistri a vedoucí by se měli ví Ce zajímat jestli zaměstnanci nemají problémy se svými serizovacemi a jestli se náhodou nevyskytuje na pracovišti šikana hlavně ze strany seřizovaču. Vezmou na takovou pozici každého druhého idiota který pak při větší Honičce chytá nervy na slabší povahy a vyleva si na nich zlost. Lidi se o tom boji mluvit nebo to řešit s nadřízeným z důvodu že by o své pracovní místo přišli tak si radši nechají ubližovat!!! Je to hnus a měli by se o to vedoucí zajímat a ne jenom sedět v kanceláři a honit normy!!! Choďte mezi zaměstnance, ptejte se jich, komunikujte sními...
Výhody
Super finanční ohodnocení
Nevýhody
Šikana!!!
Toto zaměstnání mi přineslo schopnost práce v kolektivu.
Co mě na firmě zaujalo bylo převážně to, jak se starají o své zaměstnance. Nemyslím si, že je mnoho firem, které se snaží svým zaměstnancům zpříjemnit jejich pracovní dobu a nabízet různé programy podporující jejich zdraví. Sám jsem v příjemném prostředí a má práce mi dává smysl a mám pocit, že jsem také jeden z důležitých článků týmu.
OKI Dobry dobra firma .Nemám k tomu co říci. Magda
Výhody
moc vyhod
Nevýhody
nic
Zobrazit další recenze spol. Brose
Můžete zkusit: