Brose
Recenze od zaměstnance společnosti Brose

Katastrofa

21. února, 2019
Vsude se vykládá jak je to v Brose super spoustu akci atd ale na spoustu věcí se obycejny člověk nedostane je to jen pro kancelarske myši aby se mohli misto práce flakat. Absolutní neucta k zkusenym a dlouhodobym zaměstnancům chování některých vedoucích zaměstnanců je na úrovni chráněné dílny. Mistr běžně chodí do práce pod vlivem alkoholu a jeho nadřízený to přehlíží.
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Výhody
Benefity, čisté prostředí
Nevýhody
Neucta k zkusenym a starším zaměstnancům
Podobné recenze
15. března, 2018
Stejná pozice
Operator (Bývalý zaměstnanec) - Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj
Brose rožnov - Mistri a vedoucí by se měli ví Ce zajímat jestli zaměstnanci nemají problémy se svými serizovacemi a jestli se náhodou nevyskytuje na pracovišti šikana hlavně ze strany seřizovaču. Vezmou na takovou pozici každého druhého idiota který pak při větší Honičce chytá nervy na slabší povahy a vyleva si na nich zlost. Lidi se o tom boji mluvit nebo to řešit s nadřízeným z důvodu že by o své pracovní místo přišli tak si radši nechají ubližovat!!! Je to hnus a měli by se o to vedoucí zajímat a ne jenom sedět v kanceláři a honit normy!!! Choďte mezi zaměstnance, ptejte se jich, komunikujte sními...
Výhody
Super finanční ohodnocení
Nevýhody
Šikana!!!
22. srpna, 2020
Stejná lokalita
Worker (Bývalý zaměstnanec) - Koprivnice
I enjoyed working in Brose. I've learned about cars, I was manufacturing car parts for car seats which gave me an idea of what car seats are made of. I was always busy meeting the norm which made each shift go by really quick. I've worked as many overtimes as I could and my supervisors always tried to meet my requirements.
Výhody
possibility to work overtimes
Nevýhody
Three-shift arrangement
24. března, 2020
Stejná lokalita
technik (Současný zaměstnanec) - Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
Ani nepřítele bych tam neposlal . Spatne vedeni zavodu ruka ruku myje a nikdo pro nikoho nic neudela