Brose
Recenze od zaměstnance společnosti Brose

Příjemné prostředí spojená se smysluplnou prací

13. června, 2017
Co mě na firmě zaujalo bylo převážně to, jak se starají o své zaměstnance. Nemyslím si, že je mnoho firem, které se snaží svým zaměstnancům zpříjemnit jejich pracovní dobu a nabízet různé programy podporující jejich zdraví. Sám jsem v příjemném prostředí a má práce mi dává smysl a mám pocit, že jsem také jeden z důležitých článků týmu.
Podobné recenze
22. srpna, 2020
Worker (Bývalý zaměstnanec) - Koprivnice
I enjoyed working in Brose. I've learned about cars, I was manufacturing car parts for car seats which gave me an idea of what car seats are made of. I was always busy meeting the norm which made each shift go by really quick. I've worked as many overtimes as I could and my supervisors always tried to meet my requirements.
Výhody
possibility to work overtimes
Nevýhody
Three-shift arrangement
24. března, 2020
technik (Současný zaměstnanec) - Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
Ani nepřítele bych tam neposlal . Spatne vedeni zavodu ruka ruku myje a nikdo pro nikoho nic neudela
18. ledna, 2020
Dělník (Bývalý zaměstnanec) - Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
Práce v Brose není placená dobře vzhledem k tomu, že člověk se časem sedře, trpí na záda a hlavně na karpální tunel.
Práce jako taková, je založena na tom, umět pracovat co nejrychleji aby se splnila nejvyšší možná norma a to je na 130% pokavad chce člověk nějaké prémie. A to plnění na 130% musí mít celý měsíc.

V létě na hale je přes 30°C, vážně na kolaps.

Nadřízení nejednají striktně s podřízenými, podřízenýmivždy si najdou neco