Brose
Recenze od zaměstnance společnosti Brose

Strašná Firma

24. března, 2020
Ani nepřítele bych tam neposlal . Spatne vedeni zavodu ruka ruku myje a nikdo pro nikoho nic neudela
Poměr Práce/Život
Firemní kultura
Podobné recenze
22. srpna, 2020
Worker (Bývalý zaměstnanec) - Koprivnice
I enjoyed working in Brose. I've learned about cars, I was manufacturing car parts for car seats which gave me an idea of what car seats are made of. I was always busy meeting the norm which made each shift go by really quick. I've worked as many overtimes as I could and my supervisors always tried to meet my requirements.
Výhody
possibility to work overtimes
Nevýhody
Three-shift arrangement
18. ledna, 2020
Dělník (Bývalý zaměstnanec) - Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
Práce v Brose není placená dobře vzhledem k tomu, že člověk se časem sedře, trpí na záda a hlavně na karpální tunel. Práce jako taková, je založena na tom, umět pracovat co nejrychleji aby se splnila nejvyšší možná norma a to je na 130% pokavad chce člověk nějaké prémie. A to plnění na 130% musí mít celý měsíc. V létě na hale je přes 30°C, vážně na kolaps. Nadřízení nejednají striktně s podřízenými, podřízenýmivždy si najdou neco
21. února, 2019
Servis/operátor (Současný zaměstnanec) - Kopřivnice
Vsude se vykládá jak je to v Brose super spoustu akci atd ale na spoustu věcí se obycejny člověk nedostane je to jen pro kancelarske myši aby se mohli misto práce flakat. Absolutní neucta k zkusenym a dlouhodobym zaměstnancům chování některých vedoucích zaměstnanců je na úrovni chráněné dílny. Mistr běžně chodí do práce pod vlivem alkoholu a jeho nadřízený to přehlíží.
Výhody
Benefity, čisté prostředí
Nevýhody
Neucta k zkusenym a starším zaměstnancům