CentralWork s.r.o.
2,4 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení

Hodnocení od zaměstnanců společnosti CentralWork s.r.o.

Ohodnoťte tuto firmu
Vše
Česká republika6 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Nalezeno 6 recenzí odpovídajících vyhledáváníZobrazit všechny recenze (7)

Podraz. Tečka.

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Paní manažerka je lhářka a podvodníce. První výplatnice nesedí o 5000Kč, dokonce mi byla stržena záloha 1100Kč, kterou jsem nedostal, situaci řeší advokátní kancelář, byl instruován i exekutor, který musí účetní Central worku vysvětlit, jak provádět srážky z platu. Z 11 300 čistého jsem obdržel 1900Kč k výplatě. Exekutora to staví do pozice trestného činu nedovoleného obohacení (exekutor v tom prsty nemá a jak říkám- sám je z toho v šoku). Add Factum: neznalost zákona neomlouvá. Účetní se zcela standardně dopouští trestného činu Podvodu. Šrámko.

Výhody

Nic

Nevýhody

Veškeré, jaké si umíte představit - všude jsou klacky pod nohami. Co lze, to bude použito proti Vám.

Normalni

Bil sm spokoini a otpovidalo to co bílo napsáno v smluva

Pod úroveň

Nehoráznosť najhrubšieho zrna. Agentúra si myslí že svojim chorým a ponizujucim prístupom k zamestnancom získa, navyše si myslia že je to niečo normálne. Veď majú predsa ďalšie ovce ktoré sa k nim nahlásia ,keď si dovolíš povedať svoj názor. Je to obyčajný dobytok, stádo,nie ľudia. ..by pomohlovsetkym

Výhody

Žiadne

Katastrofa

Upřímně? Nejhorší agentura a nejhorší vedení jaké jsem snad kdy zažila. Lidi nebuďte blbý. Po odchodu z central-work.cz jsme šli do agentury, kde se o nás opravdu pěkně starají.

Výhody

Žádné

Nevýhody

Rozhodně neuvidíte takový peníze, jaké vám slíbí. Absolutně na ně není spolehlivost. Hrůza.

Velice dobře pracoviště.

Jsem spokojený, dá se domluvit, velice rádi pomohou.

Nemá cenu komentovat. Neodporučuji všema dvaceti.

Dělal jsem tam cirka 3 měsíce. Když máte hlad, že už se vám nechce ani dělat, tak je problém si dát jenom oplatek. Když vyloženě není práce, tak musíte dělat, nebo vás čeká postih. CentralWork škube lidi o peníze, co to jde.

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě CentralWork s.r.o. a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,2 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,1 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
2,3 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
2,3 z 5 hvězdiček pro Vedení
2,4 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura

Recenze společnosti CentralWork s.r.o. dle pracovní pozice

Recenze společnosti CentralWork s.r.o. dle lokality

• Společnosti
  • CentralWork s.r.o.