CommScope

Hodnocení od zaměstnanců společnosti CommScope

Nalezeno 11 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (480)
Pokud člověk neočekává uznání, slušné zacházení tak doporučuji pro otřelé pracovníky.
Prostě otřes Hlavě vedení nic neví a berou skvělí peníze. na lidi kašlou .Nejhorší je Vedení absolutní odpad kamarád kamaráda nic víc .Ještě se vozí po lidech ,šikana pracovníku urážky vyhrožování . měli jsme na vedoucího výroby který bral luxusní plat ,nic neuměl. a dělal jen docházku ,když odešel, docházku za něj dělali mistři .takže uplně zbytečnej člověk a těch tam je spoustu ,ale držijou se tam ,jsou přece přátelé a ti držej spolu .škoda mluvit .měl jsem tu praci rád ale arogance a neschopnost vedení mně ještě ted otvírají nuž v kapse . bylo tam i pár shopných normálních lidí ve vedení ale ty vyhodily většinou ,nehodily se jim do krámu .za mě ruce pryč .pokud mate v pohodě mistra a šefa tak se to dá .ale jestli ne rychle pryč.
Výhody
Oděv zdarma. obědy fajn
Nevýhody
Malo peněz moc Práce
Kdyby firma neukončila práci zůstal jsem do teď.prace mě bavila
Nadřízeným vůbec nezáleží na zaměstnancích, jejich chování je arogantní, povýšene a hraničí s šikanou. Výhrůžky od nadřízených nejsou žádný problém. Vedoucí funkce tam dělají lidi, kterým chybí půlka mozku, půlka která ovládá především empatii, slusne chování a hlavně selský rozum. Fakt tam není o co stát. Jeden křivák vedle druhého a v tomhle duchu vedou i podrizene- kteří se nechají ovlivnit. Není se čemu divit, že rok co rok zavírají a propouští... do 2 let zavřou i závod ve Slatině. Je to velice nestabilní a nevyspitatelny zaměstnavatel, nikdy nevíte co od nich čekat.
Výhody
ŽÁDNÉ
Nevýhody
Jej jich tolik, ze bych je všechny tady nevypsal.
Naprosty souhlas s vetsinou recenzi.firme absolutne nezalezi na zamestnancich,plat minimalni se zadnou moznosti zvyseni prijmu!!!!prescasy nulove.obed je sice za 25kc ale v kantyne se me pokusily 2x okrast!!!(sodexo).kdyz jsem to chtel resit,tak mi bylo receno at toho radeji necham je-li mi misto drahe.za cely rok me prace ve spolecnosti jsem navic dostal akorat vanocni premie v hodnote 248kc!!!!lidi,udelejte si obrazek,myslim si,ze to mluvi za vse.
Výhody
Zadne
Nevýhody
Vetsina
Práce v Commscope byla spíše rutina, každý den to stejné. Naučila jsem se montáž antén a pájení. Vedení s námi moc nespolupracovalo, vždy vše odkývali a pak se nic nedělo.. Nejtěžší část práce byla, když nás stresoval nadřízený a nejzábavnější bylo, když jsme měli volno.
Výhody
Celkem slušný plat
Nevýhody
uzavření výroby a propuštění 200 zaměstnanců
Výhodou je krátká vzdálenost do zaměstnání a produktivní prostředí.
Výhody
vzdálenost do zaměstnání
Nevýhody
dvousměnný provoz
dobrá a velice zabavná jinak nemam co bych dodal...
Malo penez,chaos ve vyrobe,nezalezi jim na lidech,buzerace,caste propousteni.
Výhody
obedy za 22kc, minutky, doprava zdarma
Nevýhody
je jich tolik ze se nedaji vypsat
tato firma je nespolehlivá a nevíte co od ní očekávat
Výhody
obědy dotované, autobusy zdarma až k firmě
Nevýhody
žádné přesčasy, nejistota ve firmě, změna 12-směnného provozu na 3-směnný
Enjoyed working for this international company great co-workers everybody supportive team players. Challenging job. Learnt MRP, SAP , production planning, worked as a buyer.
Výhody
working as a team, challenging work, responsibility
Zobrazit další recenze spol. CommScope
Můžete zkusit: