Conectart s.r.o.
2,6 z 5 hvězdiček.
Napište hodnocení

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Conectart s.r.o.

Ohodnoťte tuto firmu
Vše
Česká republika8 recenzí

Řadit podle

UžitečnostiHodnoceníData recenze
Zobrazeny všechny recenze (8)

Pro brigádníky fajn , na plný úvazek hrozné

Doporučené hodnocení Indeed

Nejužitečnější recenze, které vybral Indeed
Firma je plná lidí co se snaží za každou cenu motivovat. Ale ke konci je to spíše vydíraní něco za něco. Vedení se falešně usmívá a pokud nestřílíte argumenty jako granáty brzo vás semelou a ponižují. Na každého mají hlavně jiný metr. Jednomu to projde a druhý za to dostane seřváno. Doporučuji opravdu jen pro studenty na pár hodin v měsíci.

Výhody

Nemusíte mít vlastní vybavení, občas nějaká soutěž o poukaz do KFC apod.

Nevýhody

Pokud chcete Home office budete bojovat dlouho. Když uděláte jeden špatný krok bude s vámi napořád

Příjemné prostředí a super kolektiv

Super kolektiv všichni si týkají a klidné pracovní zázemí

Arogancia, hyenizmus a nekompetentnost

Nikdy viac. Pre všetkých ako-tak uvedomelých s gymnáziom a vyššie ,ak vás zastihla koronavirova kríza a ste momentálne bez práce a vidíte túto spoločnosť ako svetlo na konci tunela zostaňte radšej doma a nenicte si život. za žiadne 💰 vám toto nestoji. Mentálne vybrakovani ľudia, praktiky ako za komunistov nesloboda prejavu, zákaz vlastných názorov ,buzerácia a diskriminácia. Rada debilov každého druhu ,výber z ulice alebo z psychiatrie, arogantní ľudia ktorí namiesto riešenia svojich prázdnych životov chcú rozoberať ten váš a nerešpektujú nijaké vaše rozhodnutie.prenasleduju vás , ohovárajú a pchaju nosy tam kde nemajú.vybery a pohovory sa robia na základe toho akú fotku m aten či onen na CV a kto je väčšia ovca.ak sa zistí že máš niečo v hlave a dokážeš mať vlastný názor si mimo hry. Tykanie , ktoré je akože priateľské no neskôr sa zvrhne na neúctu k človeku ,keď sa im to hodí. Pracovná morálka pod bodom mrazu.chaos, žiadne ruska ,pár ľudí čo si hovorí kolektív a hra sa na profesionálov, no nezvláda ani základné pravidlá ľudskosti , empatie.tlupa egocentrikov chorých na nervy aj na hlavu. narušená atmosféra jedným slovom des.

Výhody

Kantina, automaty na kávu, kuchynky

Nevýhody

Dochádzka v čase covidu v plných miestnostiach

Nevyhovující

Stresující prostředí, falešné hraní si na přátelství

Katastrofa

Vedení příšerné, mng co neumí vést lidi, stravenky a poukázky chodí věcně pozdě. Možnost vypracování o par korun po 3 měsících a tak stále dokola. Kolektiv “studentů” kteří se točí jak na běžícím pásu + par stálých lidí. Nové projekty věcně bez řádného zaškolení..

Špatné

Nepracoval bych tam, zkusil jsem to a už nikdy více.

zábavné a přátelské pracoviště s občerstvením a teambuldingových akcí , odměny navíc + bonusy . motivace každý den.

příjemná , čistá práce. fajn lidi. kdo chce , tak si vydělá.

Výhody

stravenky, multisportka, 5 týdnů dovolené, volba směn

Nevýhody

žádné na všem se dá domluvit

Jediná výhoda

Zdá se, že jediné plus které toto call centrum má, je to, že sídlí v centru. O dalším si udělejte svůj obrázek sami ....

Výhody

Sídlí v centru

Nevýhody

Nízký plat

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Conectart s.r.o. a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.Odeslat otázku

2,6 z 5 hvězdiček pro Poměr Práce/Život
2,6 z 5 hvězdiček pro Kompenzace/odměny
3,1 z 5 hvězdiček pro Jistota zaměstnání/Postup
2,6 z 5 hvězdiček pro Vedení
2,9 z 5 hvězdiček pro Firemní kultura

Recenze společnosti Conectart s.r.o. dle lokality

• Společnosti
  • Conectart s.r.o.