Hodnocení od zaměstnanců společnosti Continental

Nalezeno 29 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (2 467)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Good place to work
Anchor staffing (Současný zaměstnanec) –  M9d line22. června, 2019
Good place to work if you get on as a permanent. Most of the people are great to work with. Laid back. It's just really hard to get on. Just wish it was alot easier to get hired om
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1NeNahlásit
nejhorší fabrika kde jsem pracoval
montážní dělník (Současný zaměstnanec) –  Jičín, Královéhradecký kraj2. února, 2019
kvalita stojí za ho...o
firma neváží práce lidem
lidé který mají hodně zkusenosti a chteji vydělat malinko víc penez hned jakmile se ozvou jsou ponížené na montážního dělníka
nikomu nedoporučuji pracovat v continentalu jičin
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 8Ne 1Nahlásit
Prace
Vyrobní dělník (Bývalý zaměstnanec) –  Adršpach31. ledna, 2019
Prace je fyzicky narocna, ale je zde mnoha benefitu
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 2Nahlásit
Zajímavé a klidné zázemí a práce
admonistrativní podpora (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj18. listopadu, 2018
Klidný a ,,čistý`` přístup ze strany firmy Continental
Výhody
benefity, dostupnost
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 3Nahlásit
Možnost profesního růstu
Shift Leader (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav4. listopadu, 2018
Náročné na psychiku a současně skvělá příprava pro každodenní řešení problémů nejen pracovních, ale i životních. Vhodné pro osoby manuálně zručné, trpělivé a s optimistickou povahou :)
Výhody
Dělat práci, která vás baví a mít za to navíc skvělé platební ohodnocení.
Nevýhody
Nebrat si osobně kritiku od spolupracovníku, nadřízených nebo podřízených.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 3Nahlásit
Stereotypní, ale slušný plat
brigádník (Bývalý zaměstnanec) –  Frenštát pod Radhoštěm20. října, 2018
Je to stereotypní práce, jako v každé fabrice, ale kolektiv je tam přátelský a příjemný.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 6Nahlásit
Dobrá prace malo peniee
Vyrobni dělník (Bývalý zaměstnanec) –  Adršpach15. října, 2018
Dobre pracovni prostředí, ale špatně placena. Doporučuji tim který nepotřebují vydelat
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 4Nahlásit
jde to tu z kopce
Seřizovač -Automotive (Současný zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav4. října, 2018
poslední dobou je nějaký nový trend snižování důležitého personálu,vedení si neuvědomuje že odhání kvalitní a zkušené pracovníky.
Výhody
Benefity
Nevýhody
je jich hodně
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 14NeNahlásit
Produktivní,Nezabavné pracoviště
Operátor výroby (Bývalý zaměstnanec) –  Frenštát pod Radhoštěm3. října, 2018
Platově špatné ohodnocení za tu práci co musíte dělat lepší by bylo kdyby se kancelářské krysy více rozdělily...
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 6NeNahlásit
Dvě strany mince
IT specialista (Bývalý zaměstnanec) –  Trutnov, Královéhradecký kraj30. srpna, 2018
Pozitivní zkušenosti:
Příjemně zvládnutá infrastruktura. Od čipového systému, který zajišťuje zaměstnancům stravu i hodiny docházky, přes solidní korporátní zázemí, až po systematické pravidla, které v dnešní době chybí v mnoha firmách.

Negativní zkušenosti:
Vedení oddělení naprosto neprofesionální. Více než na schopnostech, vzdělání a zájmech záleží na tom, s kým a jak trávíte mimopracovní aktivity (nepočítaje rektální alpinismus) a to se následně odráží na kariérním růstu, který lze přirovnat ke rčení: Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Může se klidně stát, že Vám za určitých podmínek, které splníte, bude přislíbena pozice odpovídající zkoušce, kterou si vytrpíte, aby jste zjistili, že vlastně to místo bylo celou dobu pro někoho jiného. Nejspíše kamarád, nebo také rodinný příslušník.
Komunikace mezi jednotlivými odděleními je tragicky zoufalá. Vedoucí jednotlivých oddělení šlapou na ego jeden druhému což se pak projevuje na výplatních páskách těch, kteří jím dnem i nocí vydělávají na chleba.
Největší zklamání je však kvalita práce jednotlivých skupin na oddělení. Vzhledem k neprofesionálnímu vedení je dost možné že budete na nepřetržitém provozu podporovat uživatele a řešit výzvy, aby jste ve finále žasli nad tím, že kolegové s platem vyšším a flexibilní pracovní dobou neumí ani polovinu z toho co Vy.
Osobně, pokud hledáte výzvy a nepatříte mezi lidi, co se takzvaně "bratříčkují", tak Vám tohoto zaměstnavatele nedoporučuji.
Výhody
Čipový systém, solidní škála benefitů, korporátní zázemí, doprava zdarma
Nevýhody
chaotická organizace, neprofesionální vedení, nečestné jednání
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 18NeNahlásit
Výdělek normální, jsou zde vysoké normy pro zaměstnance v pozici op,pracují zde cizinci.
Mechanik osazovacích automatů smt linek (Současný zaměstnanec) –  Frenštát pod Radhoštěm20. srpna, 2018
Záleží na jakou pozici půjdete, nejhorší pozice je operátor ve výrobě , jsou zde vysoké normy, větší pravděpodobnost zdravotních problémů. Plat op je asi 21000 až 24000 v hrubém.
Výhody
Penzijní připojištění
Nevýhody
Krátké dovolené, vysoké normy, pracuji zde cizinci, 12 hod směny ranní a noční směny
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 12Ne 1Nahlásit
Pracoviště založené na čistotě
Seřizovač strojů ve výrobě (Současný zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav1. srpna, 2018
Společnost si zakládá na multikulturním rozložení zaměstnanců. Je vhodná pro absolventy a bezdětné. Pro práci ve společnosti je výhodou velmi dobrá psychická odolnost a časová flexibilita.
Výhody
Benefit Plus, 25 dní dovolené, Sharing bonus.
Nevýhody
Psychická náročnost. Jazykové bariéry
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 7Ne 1Nahlásit
všechno špatně
výrobní dělník (Bývalý zaměstnanec) –  Jičín, Královéhradecký kraj1. června, 2018
poruchové linky, parťáci nervní, na jídlo nestíhate, když ste na vzdálené lince od jídelny. Na prohlídce závodu p. Pidrman slibuje hory doly. Když ptáčka lapají .....Prostě všechno špatne.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 19Ne 2Nahlásit
Dřina, 12h na nohách.
Operátor ve výrobě (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav10. května, 2018
Jak jsem slyšel tak změny v jídelně, není možné tam jít v plášti, to znamená, že za 30min se musíte jít převléct, přelézt pulku závodu do jídelny, nasoukat do sebe vřící polívku a oběd a zase zpátky. To není pro lidi. Vím o čem mluvím pracoval jsem tam 14l. Do tohoto závodu bych už nešel ani za 50 000 měsíčně. Myslím, že za chvilku půjdou dolů vodou, jestli nepoleví v příkazech, které jsou mimo hygienické normy.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 19NeNahlásit
Typical day at work
Accountant (Bývalý zaměstnanec) –  Czech republic25. dubna, 2018
My standard working day contained customer account statement check, download of bank statement and cross check of payments from customers. The target was always to have invoice paired and visualize overdue invoices. All tasks were coming and were recorded in electronic version (E-SIGN). Sorting was according to date. But frequently the tasks were unbalances, then the key was date + booking amount. One big portion was issuance of invoices for warranty claims - for wrongly delivered parts, sorting parts, transport extra costs, credit notes, check of evidence corretness.
Výhody
Holiday, voucher meals, sick days, free english courses
Nevýhody
Anything
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 2Ne 2Nahlásit
příjemná práce
uklízečka (Bývalý zaměstnanec) –  Otrokovice6. dubna, 2018
Příjemní lidé
Spokojenost v práci
vyhovující pracovní doba
Výhody
ranní směna, příjemná práce, 20min. do práce
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 7Nahlásit
Dobrý podnik můžu vřele doporučit i vlastním dětem a známým
Důchodce, vedoucí slévárny (Bývalý zaměstnanec) –  Otrokovice4. prosince, 2017
Do roku 2005 absolutní spokojenost s vedením VFB, po nástupu nového ředitele VFB totální zhoršení pracovní pohody a vzájemně spolupráce. Absolutní neznalost ředitele s technologií výroby a despotický přístup k většině podřízených, pracovní atmosféra se výrazně zhoršila, lidé se začali bát jeden před druhým něco říct a podobně. Jinak Barum jako celek je výborný podnik, můžu vřele doporučit.
Výhody
Velmi atraktivní benefity a na region nadstandardní platy
Nevýhody
Nyní nemohou posoudit, jsem už sedmý rok v důchodu
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 4Nahlásit
Prace fajn,vedení a spolupracovníci..škoda slov
Operátor vyroby (Současný zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj26. října, 2017
Stereotyp,práce pořád dokola,žádná změna,nemuze te nic.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 13Ne 2Nahlásit
Velmi dobrá profesionální úroveň obsahu pracovní činnosti a podmínek pro práci.
Strategický nákupčí výrobních strojů (Bývalý zaměstnanec) –  Jičín9. října, 2017
Kvalitní procesy a jejich dodržování -> velmi dobrá efektivita práce.
Slušné platy.
Standardní benefity.
Převod přesčasů pro náhradní volno mezi měsíci a roky.
Nevýhody
Denní pracovní doba 08:40. Vysoké ceny obědů.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 6Nahlásit
Pěkné pracovní prostředí, mnoho insoirací
Provozní, barman. (Současný zaměstnanec) –  Brno-Chrlice, Jihomoravský kraj6. června, 2017
Služby převážně noční, pestrost pracovních úkolů, moderní management, kolegové vstřícní, velký záběr na fyzic. kondici, občas stresové situace, stálé seznamování s novými pokrmy a nápoji.
Výhody
Parkování, čistota a pořádek všude.
Nevýhody
Velká fyzická náročnost
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 5Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Continental a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

Na základě 2 467 recenzí