Continental

Hodnocení od zaměstnanců společnosti Continental

Vše
Česká republika31 recenzí
Nalezeno 31 recenzí odpovídajících vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (2 681)
Firma dobrá ale plat malý podle mé pozice kde dělám za 2 lidi.
Nastoupil sem při VŠ na dpp. Ze začátku tam jen čistíte kávovar, pak povýšíte na tiskače dokumentu, po měsíci už děláte nejakou analýzu dat v excelu a nejaké inventůry. Po roce už je z vas docela šéfko. Když jste schopný tak vám zaplatí, ale musíte si občas o to říct. Jinak sehr gut fabrika. Vedení Ok. Jsou to odborníci.
Good place to work if you get on as a permanent. Most of the people are great to work with. Laid back. It's just really hard to get on. Just wish it was alot easier to get hired om
Doporučuji, firma s velkou budoucností a perfektní německý a český management! Bravo!
kvalita stojí za ho...o
firma neváží práce lidem

lidé který mají hodně zkusenosti a chteji vydělat malinko víc penez hned jakmile se ozvou jsou ponížené na montážního dělníka

nikomu nedoporučuji pracovat v continentalu jičin
Prace je fyzicky narocna, ale je zde mnoha benefitu
Klidný a ,,čistý`` přístup ze strany firmy Continental
Výhody
benefity, dostupnost
Náročné na psychiku a současně skvělá příprava pro každodenní řešení problémů nejen pracovních, ale i životních. Vhodné pro osoby manuálně zručné, trpělivé a s optimistickou povahou :)
Výhody
Dělat práci, která vás baví a mít za to navíc skvělé platební ohodnocení.
Nevýhody
Nebrat si osobně kritiku od spolupracovníku, nadřízených nebo podřízených.
Je to stereotypní práce, jako v každé fabrice, ale kolektiv je tam přátelský a příjemný.
Dobre pracovni prostředí, ale špatně placena. Doporučuji tim který nepotřebují vydelat
poslední dobou je nějaký nový trend snižování důležitého personálu,vedení si neuvědomuje že odhání kvalitní a zkušené pracovníky.
Výhody
Benefity
Nevýhody
je jich hodně
Platově špatné ohodnocení za tu práci co musíte dělat lepší by bylo kdyby se kancelářské krysy více rozdělily...
Pozitivní zkušenosti:
Příjemně zvládnutá infrastruktura. Od čipového systému, který zajišťuje zaměstnancům stravu i hodiny docházky, přes solidní korporátní zázemí, až po systematické pravidla, které v dnešní době chybí v mnoha firmách.

Negativní zkušenosti:

Vedení oddělení naprosto neprofesionální. Více než na schopnostech, vzdělání a zájmech záleží na tom, s kým a jak trávíte mimopracovní aktivity (nepočítaje rektální alpinismus) a to se následně odráží na kariérním růstu, který lze přirovnat ke rčení: Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Může se klidně stát, že Vám za určitých podmínek, které splníte, bude přislíbena pozice odpovídající zkoušce, kterou si vytrpíte, aby jste zjistili, že vlastně to místo bylo celou dobu pro někoho jiného. Nejspíše kamarád, nebo také rodinný příslušník.

Komunikace mezi jednotlivými odděleními je tragicky zoufalá. Vedoucí jednotlivých oddělení šlapou na ego jeden druhému což se pak projevuje na výplatních páskách těch, kteří jím dnem i nocí vydělávají na chleba.

Největší zklamání je však kvalita práce jednotlivých skupin na oddělení. Vzhledem k neprofesionálnímu vedení je dost možné že budete na nepřetržitém provozu podporovat uživatele a řešit výzvy, aby jste ve finále žasli nad tím, že kolegové s platem vyšším a flexibilní pracovní dobou neumí ani polovinu z toho co Vy.

Osobně, pokud hledáte výzvy a nepatříte mezi lidi, co se takzvaně "bratříčkují", tak Vám tohoto zaměstnavatele nedoporučuji.
Výhody
Čipový systém, solidní škála benefitů, korporátní zázemí, doprava zdarma
Nevýhody
chaotická organizace, neprofesionální vedení, nečestné jednání
Záleží na jakou pozici půjdete, nejhorší pozice je operátor ve výrobě , jsou zde vysoké normy, větší pravděpodobnost zdravotních problémů. Plat op je asi 21000 až 24000 v hrubém.
Výhody
Penzijní připojištění
Nevýhody
Krátké dovolené, vysoké normy, pracuji zde cizinci, 12 hod směny ranní a noční směny
Společnost si zakládá na multikulturním rozložení zaměstnanců. Je vhodná pro absolventy a bezdětné. Pro práci ve společnosti je výhodou velmi dobrá psychická odolnost a časová flexibilita.
Výhody
Benefit Plus, 25 dní dovolené, Sharing bonus.
Nevýhody
Psychická náročnost. Jazykové bariéry
poruchové linky, parťáci nervní, na jídlo nestíhate, když ste na vzdálené lince od jídelny. Na prohlídce závodu p. Pidrman slibuje hory doly. Když ptáčka lapají .....Prostě všechno špatne.
Jak jsem slyšel tak změny v jídelně, není možné tam jít v plášti, to znamená, že za 30min se musíte jít převléct, přelézt pulku závodu do jídelny, nasoukat do sebe vřící polívku a oběd a zase zpátky. To není pro lidi. Vím o čem mluvím pracoval jsem tam 14l. Do tohoto závodu bych už nešel ani za 50 000 měsíčně. Myslím, že za chvilku půjdou dolů vodou, jestli nepoleví v příkazech, které jsou mimo hygienické normy.
My standard working day contained customer account statement check, download of bank statement and cross check of payments from customers. The target was always to have invoice paired and visualize overdue invoices. All tasks were coming and were recorded in electronic version (E-SIGN). Sorting was according to date. But frequently the tasks were unbalances, then the key was date + booking amount. One big portion was issuance of invoices for warranty claims - for wrongly delivered parts, sorting parts, transport extra costs, credit notes, check of evidence corretness.
Výhody
Holiday, voucher meals, sick days, free english courses
Nevýhody
Anything
Příjemní lidé
Spokojenost v práci

vyhovující pracovní doba
Výhody
ranní směna, příjemná práce, 20min. do práce
Do roku 2005 absolutní spokojenost s vedením VFB, po nástupu nového ředitele VFB totální zhoršení pracovní pohody a vzájemně spolupráce. Absolutní neznalost ředitele s technologií výroby a despotický přístup k většině podřízených, pracovní atmosféra se výrazně zhoršila, lidé se začali bát jeden před druhým něco říct a podobně. Jinak Barum jako celek je výborný podnik, můžu vřele doporučit.
Výhody
Velmi atraktivní benefity a na region nadstandardní platy
Nevýhody
Nyní nemohou posoudit, jsem už sedmý rok v důchodu
Stereotyp,práce pořád dokola,žádná změna,nemuze te nic.
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Continental a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
Na základě 2 681 recenzí
1 080