Continental
Recenze od zaměstnance společnosti Continental

Dřina, 12h na nohách.

10. května, 2018
Jak jsem slyšel tak změny v jídelně, není možné tam jít v plášti, to znamená, že za 30min se musíte jít převléct, přelézt pulku závodu do jídelny, nasoukat do sebe vřící polívku a oběd a zase zpátky. To není pro lidi. Vím o čem mluvím pracoval jsem tam 14l. Do tohoto závodu bych už nešel ani za 50 000 měsíčně. Myslím, že za chvilku půjdou dolů vodou, jestli nepoleví v příkazech, které jsou mimo hygienické normy.
Podobné recenze
8. května, 2020
Stejná lokalita
Systémový operátor skladu (Současný zaměstnanec) - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj
Firma dobrá ale plat malý podle mé pozice kde dělám za 2 lidi.
28. března, 2020
Stejná lokalita
Administrativa, náběh nový projektů (Současný zaměstnanec) - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj
Nastoupil sem při VŠ na dpp. Ze začátku tam jen čistíte kávovar, pak povýšíte na tiskače dokumentu, po měsíci už děláte nejakou analýzu dat v excelu a nejaké inventůry. Po roce už je z vas docela šéfko. Když jste schopný tak vám zaplatí, ale musíte si občas o to říct. Jinak sehr gut fabrika. Vedení Ok. Jsou to odborníci.
18. listopadu, 2018
Stejná lokalita
admonistrativní podpora (Bývalý zaměstnanec) - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj
Klidný a ,,čistý`` přístup ze strany firmy Continental
Výhody
benefity, dostupnost