Recenze zaměstnanců společnosti Continental v místě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nalezeno 8 recenzí, odpovídajících vyhledávání Zobrazit všechny recenze (2 489)
Řadit podle: Užitečnosti | Hodnocení | Data recenze
Možnost profesního růstu
Shift Leader (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav4. listopadu, 2018
Náročné na psychiku a současně skvělá příprava pro každodenní řešení problémů nejen pracovních, ale i životních. Vhodné pro osoby manuálně zručné, trpělivé a s optimistickou povahou :)
Výhody
Dělat práci, která vás baví a mít za to navíc skvělé platební ohodnocení.
Nevýhody
Nebrat si osobně kritiku od spolupracovníku, nadřízených nebo podřízených.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 4Ne 5Nahlásit
jde to tu z kopce
Seřizovač -Automotive (Současný zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav4. října, 2018
poslední dobou je nějaký nový trend snižování důležitého personálu,vedení si neuvědomuje že odhání kvalitní a zkušené pracovníky.
Výhody
Benefity
Nevýhody
je jich hodně
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 16NeNahlásit
Pracoviště založené na čistotě
Seřizovač strojů ve výrobě (Současný zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav1. srpna, 2018
Společnost si zakládá na multikulturním rozložení zaměstnanců. Je vhodná pro absolventy a bezdětné. Pro práci ve společnosti je výhodou velmi dobrá psychická odolnost a časová flexibilita.
Výhody
Benefit Plus, 25 dní dovolené, Sharing bonus.
Nevýhody
Psychická náročnost. Jazykové bariéry
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 8Ne 1Nahlásit
Dřina, 12h na nohách.
Operátor ve výrobě (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav10. května, 2018
Jak jsem slyšel tak změny v jídelně, není možné tam jít v plášti, to znamená, že za 30min se musíte jít převléct, přelézt pulku závodu do jídelny, nasoukat do sebe vřící polívku a oběd a zase zpátky. To není pro lidi. Vím o čem mluvím pracoval jsem tam 14l. Do tohoto závodu bych už nešel ani za 50 000 měsíčně. Myslím, že za chvilku půjdou dolů vodou, jestli nepoleví v příkazech, které jsou mimo hygienické normy.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 20NeNahlásit
Prace fajn,vedení a spolupracovníci..škoda slov
Operátor vyroby (Současný zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj26. října, 2017
Stereotyp,práce pořád dokola,žádná změna,nemuze te nic.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 14Ne 2Nahlásit
Bien
Operario de producción (Bývalý zaměstnanec) –  Brandys23. března, 2017
Muy buena empresa .se trata bien los trabajadores.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 7Nahlásit
Great experience
Quality Manager (Planner) (Bývalý zaměstnanec) –  Brandys n. L. (CZE)13. července, 2016
I was really satisfied with this opportunity to improve my skills and learn something useful. I am trying to find something similar with this job.
Výhody
very benefits
Nevýhody
low salary
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 3Ne 3Nahlásit

Zobrazit další recenze společnosti Continental

Můžete zkusit:

Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Continental a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

Na základě 2 489 recenzí