Continental

Recenze zaměstnanců společnosti Continental v místě Trutnov

Vše
Trutnov3 recenze
Nalezeny 3 recenze odpovídající vyhledávání
Zobrazit všechny recenze (2 665)
Perfektní pracovní kolektiv, velmi dobrá tvořivá energie v Continental Trutnov, NOX
Doporučuji, firma s velkou budoucností a perfektní německý a český management! Bravo!
Dvě strany mince
Pozitivní zkušenosti:
Příjemně zvládnutá infrastruktura. Od čipového systému, který zajišťuje zaměstnancům stravu i hodiny docházky, přes solidní korporátní zázemí, až po systematické pravidla, které v dnešní době chybí v mnoha firmách.

Negativní zkušenosti:

Vedení oddělení naprosto neprofesionální. Více než na schopnostech, vzdělání a zájmech záleží na tom, s kým a jak trávíte mimopracovní aktivity (nepočítaje rektální alpinismus) a to se následně odráží na kariérním růstu, který lze přirovnat ke rčení: Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Může se klidně stát, že Vám za určitých podmínek, které splníte, bude přislíbena pozice odpovídající zkoušce, kterou si vytrpíte, aby jste zjistili, že vlastně to místo bylo celou dobu pro někoho jiného. Nejspíše kamarád, nebo také rodinný příslušník.

Komunikace mezi jednotlivými odděleními je tragicky zoufalá. Vedoucí jednotlivých oddělení šlapou na ego jeden druhému což se pak projevuje na výplatních páskách těch, kteří jím dnem i nocí vydělávají na chleba.

Největší zklamání je však kvalita práce jednotlivých skupin na oddělení. Vzhledem k neprofesionálnímu vedení je dost možné že budete na nepřetržitém provozu podporovat uživatele a řešit výzvy, aby jste ve finále žasli nad tím, že kolegové s platem vyšším a flexibilní pracovní dobou neumí ani polovinu z toho co Vy.

Osobně, pokud hledáte výzvy a nepatříte mezi lidi, co se takzvaně "bratříčkují", tak Vám tohoto zaměstnavatele nedoporučuji.
Výhody
Čipový systém, solidní škála benefitů, korporátní zázemí, doprava zdarma
Nevýhody
chaotická organizace, neprofesionální vedení, nečestné jednání
40%
není to práce pro normální lidi kolektiv tam není špatný, lidi se dají ale vedení stojí za prd
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Continental a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
Na základě 2 665 recenzí
1 074
3,8
Poměr Práce/Život
3,6
3,5
3,8
Firemní kultura
Recenze společnosti Continental dle pracovní pozice