Recenze od zaměstnance společnosti Continental

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Continental

Výdělek normální, jsou zde vysoké normy pro zaměstnance v pozici op,pracují zde cizinci.
Mechanik osazovacích automatů smt linek (Současný zaměstnanec) –  Frenštát pod Radhoštěm20. srpna, 2018
Záleží na jakou pozici půjdete, nejhorší pozice je operátor ve výrobě , jsou zde vysoké normy, větší pravděpodobnost zdravotních problémů. Plat op je asi 21000 až 24000 v hrubém.
Výhody
Penzijní připojištění
Nevýhody
Krátké dovolené, vysoké normy, pracuji zde cizinci, 12 hod směny ranní a noční směny
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 13Ne 1Nahlásit

Další recenze zaměstnavatele Continental

Good place to work
Anchor staffing (Současný zaměstnanec) –  M9d line22. června, 2019
Good place to work if you get on as a permanent. Most of the people are great to work with. Laid back. It's just really hard to get on. Just wish it was alot easier to get hired om
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 1Nahlásit
Perfektní pracovní kolektiv, velmi dobrá tvořivá energie v Continental Trutnov, NOX
Externí konsultant, Projekt (Bývalý zaměstnanec) –  Trutnov, Královéhradecký kraj1. června, 2019
Doporučuji, firma s velkou budoucností a perfektní německý a český management! Bravo!
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 3Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Continental a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

Na základě 2 492 recenzí