Continental
Recenze od zaměstnance společnosti Continental

Good place to work

22. června, 2019
Good place to work if you get on as a permanent. Most of the people are great to work with. Laid back. It's just really hard to get on. Just wish it was alot easier to get hired om
Similar reviews
8. května, 2020
Systémový operátor skladu (Současný zaměstnanec) - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj
Firma dobrá ale plat malý podle mé pozice kde dělám za 2 lidi.
28. března, 2020
Administrativa, náběh nový projektů (Současný zaměstnanec) - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj
Nastoupil sem při VŠ na dpp. Ze začátku tam jen čistíte kávovar, pak povýšíte na tiskače dokumentu, po měsíci už děláte nejakou analýzu dat v excelu a nejaké inventůry. Po roce už je z vas docela šéfko. Když jste schopný tak vám zaplatí, ale musíte si občas o to říct. Jinak sehr gut fabrika. Vedení Ok. Jsou to odborníci.
1. června, 2019
Externí konsultant, Projekt (Bývalý zaměstnanec) - Trutnov, Královéhradecký kraj
Doporučuji, firma s velkou budoucností a perfektní německý a český management! Bravo!
Registrovaný profil
Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Continental a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.
Na základě 2 690 recenzí
1 086