Recenze od zaměstnance společnosti Continental

Zobrazit všechny recenze zaměstnavatele Continental

Dřina, 12h na nohách.
Operátor ve výrobě (Bývalý zaměstnanec) –  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav10. května, 2018
Jak jsem slyšel tak změny v jídelně, není možné tam jít v plášti, to znamená, že za 30min se musíte jít převléct, přelézt pulku závodu do jídelny, nasoukat do sebe vřící polívku a oběd a zase zpátky. To není pro lidi. Vím o čem mluvím pracoval jsem tam 14l. Do tohoto závodu bych už nešel ani za 50 000 měsíčně. Myslím, že za chvilku půjdou dolů vodou, jestli nepoleví v příkazech, které jsou mimo hygienické normy.
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 20NeNahlásit

Další recenze zaměstnavatele Continental

Good place to work
Anchor staffing (Současný zaměstnanec) –  M9d line22. června, 2019
Good place to work if you get on as a permanent. Most of the people are great to work with. Laid back. It's just really hard to get on. Just wish it was alot easier to get hired om
Bylo toto hodnocení užitečné?Ano 1Ne 1Nahlásit
Perfektní pracovní kolektiv, velmi dobrá tvořivá energie v Continental Trutnov, NOX
Externí konsultant, Projekt (Bývalý zaměstnanec) –  Trutnov, Královéhradecký kraj1. června, 2019
Doporučuji, firma s velkou budoucností a perfektní německý a český management! Bravo!
Bylo toto hodnocení užitečné?AnoNe 3Nahlásit
Registrovaný profil

Zeptejte se jaké je to pracovat ve firmě Continental a nebo třeba jak probíhají pohovory. Naše komunita Vám zde ráda odpoví.

Odeslat otázku

Na základě 2 496 recenzí